Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Jeste spremni za festival fudbala vcrs?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Uz vinjak, pivo... morace da se sire zivci prvo... Ko zna na sta ce da lici...

    Rekao sam i pred Newcastle da moze svasta da bude.

    Comment


    • Po meni, nista bolji od ovog sto imamo.

      Sad je bitno da Baily ostane zdrav jer je on najbolji defanzivac ekipe


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Neki medikamenti moraju biti na stolu [emoji16]

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Imam prodavnicu pica 20m od kuce.

          Kad su tekme, cekas u redu po 15 min.

          Uglavno koka-kola i pivo mix.

          Comment


          • Bilo bi odlicno da je Baji spreman danas, jer Sevilla ume fudbala, trebamo pametnije igrace pozadi.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Bilo bi odlicno da je Baji spreman danas, jer Sevilla ume fudbala, trebamo pametnije igrace pozadi.
              I ja sam to rekao. Baji i Lindelof jer Sevilja ima brze igrace.

              Mislim da je Baji spreman.

              Ali Dzons i Smoling su previse spori, a i Matic kad otvore kontru.

              Comment


              • Ocekujem Shawa na levom beku.

                Comment


                • Nece da moze

                  Najverovatnije ce Jang tamo, 90%. Gce da pusti Shawa

                  Comment


                  • Nece igrati ni Baili ni Lindelof. Ako su Smoling i Dzons zdravi eto njih.

                    Baili nije igrao vec neko vreme, nece odma da ga gurne u vatru. Lindelof ne zna fudbala i dalje. Moze on da igra kad se drzi posed, ali kad se branimo i cekamo kontre nema on sta da trazi.

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Nece igrati ni Baili ni Lindelof. Ako su Smoling i Dzons zdravi eto njih.

                      Baili nije igrao vec neko vreme, nece odma da ga gurne u vatru. Lindelof ne zna fudbala i dalje. Moze on da igra kad se drzi posed, ali kad se branimo i cekamo kontre nema on sta da trazi.
                      Ja Lindelofa vidim kao nekog ko moze mnogo da uradi kad igramo na kontru. On moze dati upotrebljivu loptu Pogbi/Maticu/Keriku i eto ti kontre. Od Smolinga i Dzonsa mozes samo da ocekujes da duvaju loptu napred pa sta bude, i bukvalno si non stop izlozen napadima jer se "kontre" lako seku. Simplifikujem dosta, but you get my point. Sa Lindelofom i Bajiem bi to delovalo mnogo smislenije. Naravno, pod uslovom da se Lindelof seti kako se igra fudbal. Jer on i dalje panici sa loptom kao da je na nivou Smolinga sa loptom u nogama. Defanzivu da ne pominjem.
                      Last edited by bici; 21-02-18, 10:46.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • E to, ne trazim od stopera da bude Rio Ferdinand i da iznese loptu ali brate mili, cisto da ne panici u svakoj situaciji i da umije dodat nekom od veznjaka da se otvori kontra...

                        Dzaba dobra odbrana kad Smoling kad vidi loptu na umu mu je samo da je raspali sto dalje od sebe. To je dobro kad je neka bezizlazna situacija ali ne uvijek.

                        Jang ce igrati lijevo, ima da duva promaja tu samo tako.

                        Mozda se Zoze odluci i za 3-5-2 formaciju


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Kapiram da Mou zeli jedan Lucio tip igraca, koji mu je u sezoni triplete bio od ogromnog znacaja. Lindelof je trebao da bude taj, al je trenutno bas previse daleko od toga.

                          Jang je za mene upitnik, ne bi me cudilo da stavi levo Darmjana.
                          Last edited by bici; 21-02-18, 11:05.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • 3-5-2

                            DDG
                            Jang, Baily, Smoling, Lindelof, Valensija

                            Pogba, Matic, Mektominaj

                            Sancez, Lukaku

                            Tako nesto ocekujem vcrs a ako se odluci za 4-2-3-1 najebali smo sa Pogbinjom u vezi


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Today marks 60 years since we tragically lost Duncan Edwards as a result of the injuries he sustained in the Munich Air Disaster.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Sevilla zna fudbala ali je dosta promjenjljiva ekipa. Doveli su Montelu kojeg je Milan otpustio sto je po meni los potez ali vidjecemo. Znali su da dobiju neko tesko gostovanje u ligi i bukvalno razbiju protivnika, dok u sledecem kolu na svom terenu protiv fenjerasa da izgube i bukvalno se raspadnu. Kontam ako ih nacnemo odma da mozemo da zavrsimo posao jos veceras kao LFC protiv Porta slicno nesto.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X