Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ne moras ti Zlatana od mene da branis, Zlatan je najveci

    Ali je cinjenica da je Aleksis ako Zlatan nije na proslosezonskom nivou broj jedan u ovom timu, taj stav, koliko grize, koliko zna, to se sve vidi na terenu. I covjek jeste klasa, ucinkovitost se cesto ne gleda kroz asistencije i golove, da se gleda Fabregas bi bio bolji od Inijeste i Cavija, Cavija pogotovo. Ili od Modrica pak, a ne moze da im cisti cipele kopacke realno

    .
    Nisam ja ni rekao da on nije broj jedan u Unitedu trenutno, ali koliko ga hvalite pomislio bi covek Mesi, CR pa on..samo to kazem..dobili ste veliko pojacanje i klasa je od igraca, samo malo preterujete ljubi vas deda
    MESSI 10

    Comment


    • Dočekali smo da se zver vrati treninzima i igranju.
      GGMU!!!

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ono sto bi trebalo Murinjo da proba jeste 3 na sredini, to vise i ptice na grani znaju ili Marsijala lijevo, Pogba iza Lukakua i Aleksisa desno, ostaju znaci Matic i Ander na sredini sto je s obzirom na trenutne igre Erere dosta tanko.

        Problem je i sto Aleksis ne zeli da igra desno.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Čestitke našem Šreku Runiju.
          Danas je "pazario" četvrtog sina. Pa nek mu je sa srećom.
          Biće u njegovoj familiji dosta materijala za United.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Manchester United

            Originally posted by nine33 View Post
            Ono sto bi trebalo Murinjo da proba jeste 3 na sredini, to vise i ptice na grani znaju ili Marsijala lijevo, Pogba iza Lukakua i Aleksisa desno, ostaju znaci Matic i Ander na sredini sto je s obzirom na trenutne igre Erere dosta tanko.

            Problem je i sto Aleksis ne zeli da igra desno.
            To onda nije sa 3 na sredini. Sa tri na sredini bi bilo Matic DLP, desno Ander recimo i levo Pogba. Nemamo mi igrace za to, jedino da se isproba sa Mektominejom kao tim desnim side-veznjakom. Ili Ander da se povampiri opet. Voleo bih da vidim da igramo s tom formacijom, ali nesto nisam ubedjen da bi to funkcionisalo. Opet bi se oslanjali na individualni ucinak krila a Lukaku bi bio odsecen jer bi bio veliki jaz u odnosu na sredinu i napad. Ibra bi tu fino legao jer on nije klasicni napadac, vise neki 9,5 napadac-plej. Mogao bi da hrani krila tako sto ce se izvlaciti. Igrali smo ovu formaciju protiv Evertona, Pogba ih je razbio, odlicno mu je legla ta uloga.


            Mi igramo kao ovo sto si trenutno naveo gore. Sa desetkom iza Lukakua. To Lingard trenutno igra, tj. pokusava da igra. Nije on za tu rolu, on je igrac od momenta, nikako prvotimac i nikako ta pozicija koje je centar ofanzivnog dela tima.

            Comment


            • Rekao sam ili s 3 na sredini ili kao sto kazes kako igramo sada ali da je Pogba ta desetka, Sancez desno i Marsijal lijevo, a ovamo Matic i Ander.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Sve može samo bez Andera, molim vas. Bask je kod nas zaboravio šta znači ozbiljan fudbal.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • 4 igraca iza Lukakua sa ovim sto imamo.

                  Marsijal - levo.
                  Sancez odmah iza sa svom slobodom u igri.
                  Pogba pored Sanceza sa dosta spartanja box to box.
                  Lingard desno.

                  Ekipa nije pravljena planski, sto vam je svima ocigledno kada su dovodjeni igraci.

                  Sto je blamarski za ovaj nivo kluba...

                  Ja sam napadacki fudbal, kada smo vec dali tolike pare.

                  A pozadi mislim da u tom slucaju treba da igra Lindelof, moderan tip stopera.
                  Mozda cak i sa Rohom.

                  Comment


                  • Originally posted by nine33 View Post
                    Rekao sam ili s 3 na sredini ili kao sto kazes kako igramo sada ali da je Pogba ta desetka, Sancez desno i Marsijal lijevo, a ovamo Matic i Ander.
                    To jedino da se dovede još jedan veznjak ili da se da šansa Mekotimineju, jer sredina sa Anderom ili Felainijom uz Matića je nefunkcionalna.

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      4 igraca iza Lukakua sa ovim sto imamo.

                      Marsijal - levo.
                      Sancez odmah iza sa svom slobodom u igri.
                      Pogba pored Sanceza sa dosta spartanja box to box.
                      Lingard desno.

                      Ekipa nije pravljena planski, sto vam je svima ocigledno kada su dovodjeni igraci.

                      Sto je blamarski za ovaj nivo kluba...

                      Ja sam napadacki fudbal, kada smo vec dali tolike pare.

                      A pozadi mislim da u tom slucaju treba da igra Lindelof, moderan tip stopera.
                      Mozda cak i sa Rohom.
                      Ne izgleda kao da imamo izbalansiran tim, ali veruj jedan veznjak za prvu postavu bi izbalansirao ovaj tim. Zato sam bio pre za dovođenje nekog veznjaka nego Lindelofa, Sančeza...
                      Dobro Sančez ajde, svakako nam je trebalo krilo na leto ili sad, pružila se prilika, uzeli smo ga, tim bolje. Ali jedan ozbiljan veznjak nas deli od ozbiljnog tima koji moze da se bori na sve frontove.

                      Comment


                      • Koga biste pre kao treceg, Zorzinjo/Tiago/Pjanic tip igraca ili vise nesto kao SMS/Rabio tip igraca.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Nemam pojma...

                          Mozda nekog iz PL... da ne ispada posle stalno kako se nije uklopio, treba mu vremena...

                          Dolazak Sanceza je dosta toga promenio. On uzima dosta lopti, ali dosta i daje.

                          Iako sam rekao PL, gledam i put Bundes lige. Oni se uce od malih nogu da budu racionalni.

                          Comment



                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Koga biste pre kao treceg, Zorzinjo/Tiago/Pjanic tip igraca ili vise nesto kao SMS/Rabio tip igraca.
                              SMS i Rabio su slicni Pogbe, tako da najbolje nam bi dosao Tiago, iako nemam nista protiv ni Zorzinjo da dodje

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Koga biste pre kao treceg, Zorzinjo/Tiago/Pjanic tip igraca ili vise nesto kao SMS/Rabio tip igraca.
                                Glasao bi uvek za Srbina ali veliko pitanje koliko bi se SMS adaptirao na engleski stil i način razmišljanja i bojim se da mu je cena izuzetno precenjena, da bi za te pare koje bi morali uplatiti Laciju mogli adaptirati kompletan odbrambeni red.
                                Žoržinja iskreno nisam gledao, ili ne mogu da se setim. Čitam da ga svi hvale.
                                Pjanić je veliki majstor. Klasu dokazao u Romi i Juventusa tako da mislim da bi mogao biti Murinjovom sistemu od velike koristi. Treba nam jedan takav omalen od koga će počinjati svaki napad Uniteda. Neko ko će imati dosta dodira sa loptom a pritom raditi konkretne stvari, povezivati napadače sa gol prilikama, uz to ne mali put biti i sam egzekutor.
                                Nisam poklonik igrača tipa Rabio/Tiago, mislim da United ima sličnih njuški čak i previše.
                                Na sve tvoje dodao bi Fabinja iz Monaka. Sam sebi sam dosadan koliko ga spominjem i ponavljam se, samo univerzalca iz Kneževine vidim kao ozbiljno pojačanje, dal na levom belu ili krilu. Može čovek i središnji deo manevra da drži. Nije mu problem. Pravi old-raund igrač.

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X