Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadivljujuce mirni Murinjo posle tekme. Mada mislim da je to samo privid, da pizdi u sebi i da će imati štošta reči sutra na treningu.
    Najavio je da na leto kreće rekonstrukcija zadnjeg reda i da će fokus biti na odbrambenim pojačanjima.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Miran je jer vjerujem da mu je ova utakmica samo potvrdila i pokazala gdje mora da mijenja na ljeto.

      Čekam samo da vidim Lindelofa da dobije konkretniju šansu, krenuo je nesigurno pa imao par impresivnih partija pa opet ga nema. Mlad je (posebno za štopera) i njemu će trebati vremena, ali vjerujem da se može u potpunosti uklopiti i pokazati kvalitet koji nesumnjivo ima.

      Sledeća Hadersfild u kupu, nadam se da dobijamo rutinski da se vrati malo samopouzdanja pred Sevilju.
      Smoling danas ladno simulirao
      Last edited by BorisUnited99; 11-02-18, 21:30.

      Comment


      • https://www.instagram.com/p/BfEraavlf31/
        Pod hitno da poradiš na Lingardu i vratiš ga u pređašnje stanje

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Rekonstrukcija zadnje linije? Ekipe koja je primila najmanje golova u ligi, ciji napad je u poslednjih 11 utakmica dao 15 golova ekipama Njukasla, Sautemptona, Barnlija x2, Stouka, Evertona, Bornmuta, Hadersfilda, Totenhema, Lestera i WBA. Ne secam se nekih kritika Lukakuu ili Maticu, malo odmaranja na klupi zbog losijih igara, jer nije menadzer koji kritikuje igrace koje je svojevoljno doveo.
          Ne mislim da nema potrebe da se promeni odbrana, ali levi bek i mozda stoper su dovoljni, zato je bitno dovesti kreatora igre i desno krilo, to su problematicna mesta po meni. Rasforda vise ubacivati u spic a ne neke bocne ofanzivne pozicije. Kad god se ne dobije utakmica pokazuje se na defanzivne greske, problem sa stoperima..a jedini igrac koji ti stiti odbranu koju rotiras svaku drugu utakmicu je Matic koji nije u formi mesecima ali igra svaku utakmicu, bez mnogo minuta odmora.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Svi znaju da Unitedu treba kreator tipa Eriksen ili Ozil. Oko koga će počinjati sve akcije. Ja to ne vidim u liku Mate ili nekog drugog, trećeg...
            Jeste odbrana najmanje puta kapitulirala, samo što je to veća zasluga svemogućeg De Hee nego Džonsa ili Smolinga. Pod hitno dodati nekog Bailiju.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-02-18, 10:22.

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Rekonstrukcija zadnje linije? Ekipe koja je primila najmanje golova u ligi, ciji napad je u poslednjih 11 utakmica dao 15 golova ekipama Njukasla, Sautemptona, Barnlija x2, Stouka, Evertona, Bornmuta, Hadersfilda, Totenhema, Lestera i WBA. Ne secam se nekih kritika Lukakuu ili Maticu, malo odmaranja na klupi zbog losijih igara, jer nije menadzer koji kritikuje igrace koje je svojevoljno doveo.
              Ne mislim da nema potrebe da se promeni odbrana, ali levi bek i mozda stoper su dovoljni, zato je bitno dovesti kreatora igre i desno krilo, to su problematicna mesta po meni. Rasforda vise ubacivati u spic a ne neke bocne ofanzivne pozicije. Kad god se ne dobije utakmica pokazuje se na defanzivne greske, problem sa stoperima..a jedini igrac koji ti stiti odbranu koju rotiras svaku drugu utakmicu je Matic koji nije u formi mesecima ali igra svaku utakmicu, bez mnogo minuta odmora.
              Naravno da je potrebna rekonstrukcija cele zadnje linije. Zbog lose odbrane igramo toliko oprezno, zbog toga napad pati. Na kraju krajeva, mucimo se sa iznosenjem lopte. Ako Mou ne planira da se vraca na 4-3-3 onda je neophodno da imamo stopere koji nisu operisani od lopte.

              Desno krilo nam ne treba. Ima Murinjo wc desno krilo, ako nece da ga koristi nek se tera u tri lepe. Valensija na leto puni 33 i uz to ima hronicnih problema sa kolenom koje vuce vec neko vreme. I tu nam gori. Levog beka da ni ne pominjem.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Naravno da je potrebna rekonstrukcija cele zadnje linije. Zbog lose odbrane igramo toliko oprezno, zbog toga napad pati. Na kraju krajeva, mucimo se sa iznosenjem lopte. Ako Mou ne planira da se vraca na 4-3-3 onda je neophodno da imamo stopere koji nisu operisani od lopte.

                Desno krilo nam ne treba. Ima Murinjo wc desno krilo, ako nece da ga koristi nek se tera u tri lepe. Valensija na leto puni 33 i uz to ima hronicnih problema sa kolenom koje vuce vec neko vreme. I tu nam gori. Levog beka da ni ne pominjem.
                Sancez, Mata, Marsijal pa i Pogba igraju oprezno, vijaju bekove i klizaju ispred svojih 16m? Stoper odigra do zadnjeg veznog ili beka 80% lopti, nema on mnogo veze sa iznosenjem lopte.
                Nemoj gresiti dusu za Valensiju, covek odigra skoro 40 utakmica poslednjih 4,5 godina i stoji da je vreme da mu se trazi zamena ali u ovom trenutku mislim da nije to mesto koje gori.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Kakav doktor

                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Kakav doktor [emoji23]

                    Plačem [emoji23][emoji23][emoji23]

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Što nije igrao McTominay?

                      Comment


                      • Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Što nije igrao McTominay?
                        Ušao je u 77m mesto Matića

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Lindelof zna sa loptom itekako, samo ga možda treba sačekati i to je problem.

                          Comment


                          • Suzdržavao sam se vezano za Murinja...

                            Ako ovako nastavimo borićemo se za LŠ.

                            Igramo dekadentan fudbal.

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Suzdržavao sam se vezano za Murinja...

                              Ako ovako nastavimo borićemo se za LŠ.

                              Igramo dekadentan fudbal.
                              Pa i borimo se za ls
                              Lpool nam se približio na samo 2 boda, che ako dobije na 3 boda a Spursi na 4 boda a trenutno su u odličnoj formi i riješili skoro sve teze utakmice
                              A mi igramo sa che iduće kolo i to moramo dobiti
                              Usporedite koliko smo vise uložili u momčad nego te tri ekipe a imamo samo par boda vise od njih, to je sramota, mi bi njima trebali vise bježati nego city nama jer je veca razlika u potrošnji


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Srećom pa je Čelzi raspad.

                                A zašto je raspad? Iz sličnih razloga kao što mi idemo tim putem.

                                Danas se igra fudbal, ekipe igraju fudbal - napokon! Posle toliko godina.

                                Sećam se kada mi je ortak rekao posle poraza Liverpula od Sitija 5:0 kada je 1:0 Klop sa igračem manje napravio ofanzifnu izmenu, reče ortak da ga citiram "Ma Klop je rekao jbg. igramo fudbal".

                                Danas se traže igrači koji "mogu da prođu čoveka sa loptom".

                                I ima ih.

                                Stalno tupim u principu istu priču, da treba da se radi što rade sve ekipe, a to je da se igra fudbal. Skrati se teren na 30-40m i tu ko ima 5 ofanzivaca dominira.
                                Da ne pričam ko ima više.
                                Barnli nema, pa ih razumem da igraju 4-4-1-1 iz 90ih godina.

                                Comment

                                Working...
                                X