Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Jebena 4-2-3-1 formacija. Upro pa upro


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije problem u ovakvim utakmicama, ali u velikim je 4-3-3 obaveza

    Rašford povriješen kao i Erera

    Comment


    • Za Ereru sam video da će propustiti i prvi duel sa Seviljom.

      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Kakav krs od fudbala igramo...piiiih..
        Da ovoliko promenljivo iz meca u mec, bez ikakve stalne konstante...bar jedne, ako ne racunam Davida... ponekad se ne zna ko pije a ko placa dole..

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sta promasise Marsijal i Snacez
          Mora Sancez dva puta da je pipne crko bi ako na prvu odigra

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Losija izdanja Pogbe, Matica i Lingarda ne znam da li sam video a jos na to sva trojica na istom mecu i naravno katastrofa i totalni raspad sistema, Marsjal masio ko nenormalan jedino Sancez i Lukaku stalno pokusavaju nesto. Doduse i Sancez onde mogao ranije da sutne ali obzirom da je odgurnut malo pre toga i izgubio balans moze da se razume zasto je malo cekao.

            Comment


            • Pogba uzasan, ma gdje uzasan, kriminalan. Kerik je za penziju ali mi drago sto je izveo Pogbu. Razmazeno deriste


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Lindelof sahranjen još na jesen za neke greške, Smoling i Džons u Junajtedu među igračima sa najdužim stažom. Englezi jbg

                Chris Smalling was not successful in a single tackle today. [squawka]
                Last edited by BorisUnited99; 11-02-18, 16:45.

                Comment


                • Pogba danas igrao povredjen, a tako je i izgledao bogami.

                  Koji retardiran potez, stvarno retardiran nema sta.

                  Comment


                  • Zivim za dan kad cemo opet imati dva normalna, krstena stopera i kad Smoling i Dzons odu iz kluba, mucno vec odavno postalo gledati ovako. Inace da pohvalim Lukakua, danas je bio medju boljima.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Ma gdje je igrao povrijedjen, krenuo je medijsli spin da se zastiti razmazeno deriste. Uzasan je bio i zasluzio je klupu, ocigledno mu je udario po egu Zoze.

                      Jose confirmed Pogba wasn't injured and the substitution was tactical. Huge question marks over Pogba now.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Ma gdje je igrao povrijedjen, krenuo je medijsli spin da se zastiti razmazeno deriste. Uzasan je bio i zasluzio je klupu, ocigledno mu je udario po egu Zoze.

                        Jose confirmed Pogba wasn't injured and the substitution was tactical. Huge question marks over Pogba now.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Ne znam, mozda. Meni je od prvog minuta izgledao kao da nije spreman 100%, vukao se po terenu, bukvalno. Izgledao kao nezainteresiran uopste, kao preumoran i kao da se plasio duela.

                        Meni je najveci problem u Murinja.

                        Comment


                        • Pazite ovaj podatak. Chris Smalling did not win a successful tackle in the entire match against newcastle.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • 99% pravice Guard of Honor protiv Sitija na Etihadu, jos u jebenom Aprilu.

                            Comment


                            • Taman da vide kako izgleda trofej jer tesko da ce mu prici blize od toga dok je ovaj na klupi.

                              Comment


                              • Jedino pod Murinjom i postoje neke šanse da se uzme taj trofej.

                                Imamo najmanje primljenih golova u ligi, to je najviše do Murinja pa onda i De Hee, a inače treba četvorka koja je igrala danas nazad nadam se da neće od sledeće sezone, bar ne kao prva opcija. Valensiji svaka čast ali neće ni on moći više da bude prvi desni bek, Jang je zahvalan igrač ali i on kao neka druga/treća opcija, a Smoling i Džons kad igraju zajedno to je horor film.

                                Mirna Murinjova izjava posle utakmice, ali sam siguran da sad već zna ko će da leti preko ljeta. I vrijeme je da proda ono škarta što je ostalo, svakom je dao dovoljno šansi.

                                Comment

                                Working...
                                X