Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najvece pojacanje odbrani sledece sezone je oporavljeni Baji.

    Valjda ce coek ostat zdrav.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ja kapiram da je Baili za 2 sezone odigrao manje utakmica nego Vidara, kada su mu se onda zahvalili (Mojes) jer nije sposoban da igra.

      Comment


      • Španski "Don Balon" ne može da miruje već svakodnevno prati zbivanja na relaciji DDH i Real Madrid. Po njihovim saznanjima Florentino Perez pojačaće ponudu na fascinantnih 99 miliona funti i po njima biti dovoljno da sjajni čuvar završi u Madridu.
        Nadam se da su ovo samo medijska nagađanja i njihove želje i da od posla neće biti ništa.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Nadam se da su ovo samo medijska nagađanja i njihove želje i da od posla neće biti ništa.
          I ja se nadam.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Real je šabanski klub. Ako to uopšte može da se nazove klubom.

            Neka ga duvaju.

            Ja bi šibnuo ponudu za Asensija od 100 mil i rekao kako bi sigurno bio starter u Unitedu, pa nek vide kako je.

            Oni njega ne smeju da prodaju ni za milijardu. I tu ih treba j....

            Comment


            • Pojavljivale su se stidljivo priče kako je United zainteresovan za mladu zvezdu Reala. Neće njima Žoze ostati dužan.
              A oni neka se okrenu Kurtoi i dalje ruke od DDH.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Cim Zoze ovako prica De Hea je ili potpisao ili pred potpisom novog ugovora

                Mourinho on David de Gea: “Do you think a club that is trying to attract the best players is the club that is open to sell the best players? It makes no sense. If you want to go to that level you have to attract the best players, like we did with Alexis, Matic and Pogba.” #mufc
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Nismo trebali da im prodamo C.Ronalda...

                    To mi je i dan danas... nemam pojma...

                    Pre toga su kupili Bekama, što je ok ispalo za obe strane.

                    Sad imaju trip da mogu da dolaze i da nam uzimaju igrače.

                    250 mil ponuda za Asensija. I plata neke sumanuta. Treba to da se prekine, a sad je prilika.

                    Ne mogu oni to da private, ali neka vide kako je.

                    Comment


                    • https://www.sportsjoe.ie/football/gi...a-vidic-136340

                      Comment


                      • https://thesefootballtimes.co/2018/0...istent-talent/
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Micel za sada 6 meceva za Harts, na poslednja tri je proglasen za igraca utakmice.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Verujem u Murinja i njegova izjava da nema šanse da United dozvoli najboljem svetskom golmanu odlazak u Real mene skroz umiruje. Sigurno da će biti još pritisaka sa Pirineja, neće Perez lako dići ruke ali stav kluba treba biti identičan Žozeovim NEMA SARADNJE SA REALOM.
                            Ako žele pregovore, može, ali onda hoćemo Iska i Asensija ...

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ne znam sta ste zapeli sa tim De Heom, ako hoce da ide odlicno, samo oderes i reseno. Kad ekipa igra dobro golman i nije bitan uopste. Sta mi imamo od De Hee ove sezone, odbranu Sancezu i Lakazetu i toliko. Mnogo vise sansi se stvara jer ne zna da izadje i pokupi loptu i to u svom petercu(Lester) pa su onda krivi Lukaku i Matic jer ne mogu takve lopte koje propadnu posle kornera da izbace. Narocito u timovima koje vodi Murinjo gde lagano Diego Lopez zavrsava posao. Da na golu stoji Poup iz Barnlija (bzv primer) nama bi isto bilo. To sto je branio onih par sezona pod Mojesom i Van Galom jeste jer je ekipa bila losa a ionako smo gubili LS u tim sezonama.

                              Comment


                              • Legendo jel ti gledas united
                                Svaku utakmicu lik zicer obrani, ocito zaboravljaš derbije kad ima 20 obrana po utakmici jer nas trener nema muda napasti lovrena i ekipu
                                Postavio je rekord ove godine po broju obrana u ovoj sezoni ali eto nije nam bitan nego su bitniji Kiksata jones, Matić i lukaku
                                Itekako je golman u nogometu jedna od najjačih karika, pa sto nislis da je Real lud pa njega zeli dovesti vec 5godina, imaju dream tram ali opet njega zele


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X