Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto nece? Mi imamo top igrace za kontre, kod bunkera je dobro sto se ekipa kod koje je lopta trosi i fizicki i mentalno i samim tim kako vrijeme odmice tako koncentracija pada, noge su umorne, frustracija posto ne mogu da daju gol je krajnje izrazena, hop lupis im kontru i das gol, to ubija u pojam.

    Danas je bilo suludo ovako izaci, suludo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Zasto nece? Mi imamo top igrace za kontre, kod bunkera je dobro sto se ekipa kod koje je lopta trosi i fizicki i mentalno i samim tim kako vrijeme odmice tako koncentracija pada, noge su umorne, frustracija posto ne mogu da daju gol je krajnje izrazena, hop lupis im kontru i das gol, to ubija u pojam.

      Danas je bilo suludo ovako izaci, suludo.
      Pa evo 8 utakmica i opet 1 gol samo. Svih tih 8 utakmica su bila bunker. Sto smo dali samo 1 gol? Onaj Runijev prosle sezone za 2-1 protiv Totenhema. Katastrofa ziva je to.

      Comment


      • Na strani je remi u derbijima sasvim dovoljan, potpisao bih 0-0 na svakom derbi gostovanju prije pocetka sezone uvijek. Na Teatru je drugacija prica naravno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Pa evo 8 utakmica i opet 1 gol samo. Svih tih 8 utakmica su bila bunker. Sto smo dali samo 1 gol? Onaj Runijev prosle sezone za 2-1 protiv Totenhema. Katastrofa ziva je to.
          Statistika kao da smo Oxford united jbt i opet ga neki navijači imaju obraza opravdavat
          Ne vjerujem da ova ekipa ne posjeduje dovoljno napadačke kvalitete da njje u kvalitetu zabiti vise od 1 gola u 8 utakmica protiv najboljih ekipa a lvg s duplo slabijom ekipom redovito dobijao


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            To nema neke veze, Pogba je izašo da ne bi popili petardu i da bi bio odmoran, jer frustiran Pogba treba da se vadi već u poluvremenu. I na tome mora da poradi sa njim Murinjo. Detinjaste su mu te frustracije, kad nešto loše krene u utakmici, ne moze da se sastavi.

            Murinjo da je imao opcije i alternative i mogucnost da ih sve izmeni, mislim da bi ih sve izmenio izuzev Sancheza i Valencie. I naravno DDG.
            Svakako da ima veze. Ne izvlace se igraci tek tako. Mogao je on da izvuce i Marsijala ili Lukakua ili jelte, Matica, ali nije. Naravno da je izvukao Pogbu da ne bismo primili 5 komada jer momak nije ni planirao da udje na nasu polovinu. Murinjo da poradi sa njim zbog frustriranja? Koliko on ima godina, 19? Ne, ima 25 godina. Nije klinac. Samo samare treba da mu nalupa. I o kom Maticevom pozicioniranju i povlacenju ti pricas? Koga da pokriva kad Pogba ne radi svoj deo posla? Ovako je samo bilo kad je igrao sa Ererom ove sezone koji zuji svuda po terenu i razbija nasu bilo kakvu defanzivnu strukturu. Ti i oni oko tebe zajedno radite jedan posao, ako jedan odbija da ga radi, niko ga ne radi. Toliko je jednostavno.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Momci, imam jedno pitanje za vas? Da li je Murinjo covjek koji ce Pogbu i Marsijala dovesti na novi, veci nivo?

              Mene bas zabrinjava sto evo sezonu i po mu je tu i svima je jasno da Pogba u ovoj formaciji ne prolazi, znaci ili 3 u vezi ili na 10, nema druge?
              Drugo, Marsijal igra odlicno i sta on uradi? Salje ga tamo gdje mu nije mjesto!

              Velika, velika briga. Sta vi kazete?


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ma ne postoji tu univerzalni pattern.

                Meč danas jednostavno je bio za opreznu igru, ja bih igrao 3-6-1, 5-4-1, kako god da hoces da nazoveš to.

                Neki drugi mečevi nisu zbog datog momenta i stanja bili za bunkere. Danas jeste bilo... Doveli smo ponovo u pitanje Top4. Nego se nadam da će Tott kiksati još...

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Momci, imam jedno pitanje za vas? Da li je Murinjo covjek koji ce Pogbu i Marsijala dovesti na novi, veci nivo?

                  Mene bas zabrinjava sto evo sezonu i po mu je tu i svima je jasno da Pogba u ovoj formaciji ne prolazi, znaci ili 3 u vezi ili na 10, nema druge?
                  Drugo, Marsijal igra odlicno i sta on uradi? Salje ga tamo gdje mu nije mjesto!

                  Velika, velika briga. Sta vi kazete?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Ovo je jedna utakmica. Dobili smo 5 pre toga, ne mozes da se seče preko kolena odmah tako...

                  Comment


                  • Danas je Marsijal bio posebno los u drugom poluvremenu. Na levu stranu. Ali ko nije? Svako je bio los osim Sancheza, Valensija i DDG.

                    Prvo poluvreme korektno odigrano na desnu stranu, kombinirao je uvjek sa Lingardom/Sanchezom, jednom dobro probio ali nije zahvatio kako treba loptu levom nogom. Meni je sasvim ok bio u prvom na desnu stranu.

                    Pogba protiv malih ekipa moze u 4-2-3-1, u derbijima mora u 4-3-3, ali to smo vec milion puta ponovili, dzaba cemo jos jednom. Ne vidim kako to ne shvata Zoze, ili previse veruje u neke stvari.

                    I da, mozemo se zahvaliti Totenhemu sto je celo drugo poluvreme igrao za Kejna da postigne pogodak, da nam ne daju jos 3-4, i opet su nas izdominirali strasno.
                    Last edited by Ser Gagi; 31-01-18, 22:48.

                    Comment


                    • BB, ajde kad ugrabis pogledaj mec protiv Barnlija onako natenane? Ovo sto je radio Pogba sam pricao ja, bici i jos neko da ako bude radio protiv Totnehema unistice nas.
                      Ista def postavka Pogbe, ista ofanzivna postavka Pogbe, gura Lingarda na stranu. Preslikan mec protiv Barnlija a bilo je naznaka ovome i ranije. Obrni, okreni nama je Pogba glavni sraf i najveci problem ujedno. To se mora rijesiti podhitno

                      Naravno da je trener kakav je Poketinjo namirisao ovo i iskoristio maksimalno prostor koji mu je Zoze ostavio.

                      Matic je takodje krivac ali garantujem da je jako frustriran Pogbinim neodgovornim ponasanjem u odbrani. Jebe mi se za njegove frustracije, nisi vise klinja da ti se tetosi.
                      Covjek koji je igrao u Italiji da je tako takticki neodgovoran, meni je to nepojmljivo


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Dovodjenje Zorzinja ili SMSa ne rjesava nista, sem ako se ne prelazi na trojicu u sredini, Matic da ne bude holder vec klasicni DM ili CM ako dodje Zorzinjo koji bi onda bio holder, ako dodje SMS onda Matic ostaje holder, a moliti se fudbalskim Bogovima da ova dvojica ispred njega budu disciplinovani i ne idu gore stalno, teze malo, ali ja ne vidim da ce Murinjo ikad poslati Matica na klupu niti bi to ista rijesilo na kraju krajeva, nista ni Kante nije mogao da uradi kad je igrao sam pored Pogbe, tako da nama treba prelazak na tri u vezi.

                        Vidal ima najvise logike, BTB koji ne staje, ali Vidal je u godinama, u opadanju, zavisi masu od fizikalija, pije dosta. Vidal od prije tri cetiri godine svakako bi rijesio sve vjerovtno, ali ovaj Vidal moze li? Veliko pitanje. Pogba je u Juventusu bio sila jer je pored sebe upravo imao Vidala i Pirla, holdera i BTBa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Dovodjenje Zorzinja ili SMSa ne rjesava nista, sem ako se ne prelazi na trojicu u sredini, Matic da ne bude holder vec klasicni DM ili CM ako dodje Zorzinjo koji bi onda bio holder, ako dodje SMS onda Matic ostaje holder, a moliti se fudbalskim Bogovima da ova dvojica ispred njega budu disciplinovani i ne idu gore stalno, teze malo, ali ja ne vidim da ce Murinjo ikad poslati Matica na klupu niti bi to ista rijesilo na kraju krajeva, nista ni Kantera nije mogao da uradi kad je igrao sam pored Pogbe, tako da nama treba prelazak na tri u vezi.

                          Vidal ima najvise logike, BTB koji ne staje, ali Vidal je u godinama, u opadanju, zavisi masu od fizikalija, pije dosta. Vidal od prije tri cetiri godine svakako bi rijesio sve vjerovtno, ali ovaj Vidal moze li? Veliko pitanje. Pogba je u Juventusu bio sila jer je pored sebe upravo imao Vidala i Pirla, holdera i BTBa.
                          Al pazi, double-pivot na sredini i Pogbina ovakva partija, nebitno je dal ce holder biti Matic, Zorzinjo ili Fernando Redondo licno.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Previse miran za njegove standarde

                              Comment


                              • Ma to ne postoji u fudbalu, jedan veznjak igra odbranu drugi kao napad, to je urbani mit. I ovaj sto kao treba da igra napad nista ne moze da uradi ako prvi veznjak nije u stanju da otpocne napad.

                                Imao je Pogba utakmice ovakve defanzivno, i u Juveu i kod nas pa nismo bili toliko bušni, kao danas. Stvarno je trebalo da zapisujem minute i sekunde kad je Matić plivao nikuda, i čuvao nikog i sam svojim debilnim postavljanjem pravio višak protivniku ni iz ičega. Sa 3 igrača na našoj polovini nam naprave darmar....

                                Comment

                                Working...
                                X