Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponavljam se ali to je zato sto nemamo stopere koji umiju da skacu. Zamislite da je Ali onako otresao i nadskocio Vidica ili Ferdinanda. Pa prije bi kupio zube po travi nego sto bi je onako lagano spustio za gol.
    sigpic

    Comment


    • Mourinho confirms in that Marouane Fellaini came off due to a knee problem. Ligaments again. Third time this season.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment





      • Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Ja ne znam da li vi gledate utakmicu i da li ste svesni nepostojanja Matića. On se kreće kao da ga kontroliše Poketino.

          "Ovde će sad da završi loptu, dobro Nemanja stani tu, da tvoji saigrači očekuju da možeš da zoniraš taj deo i da se po potrebi povučeš. Sad će ovde lopta, ti ćeš Nemanja da zaplivaš u prazno, niti ćeš da izadješ na igrača, niti ćeš da pokriješ nešto"

          Carrick je protiv jačih timova od Tottenhama, 3 puta sporiji uspevao sam da pokriva postavljanjem i da olakša posao štoperima. Ovaj ne da je pomagao, već je odmagao jer nikad nije bio na pravom mestu, a tu kao stoji, oslanjaš se da će da uradi nešto, dok savršeno igra za Tottenham. Bukvalno njihov 12. igrač. I tako celu utakmicu. Jones jeste sjebo oba gola, i to je Jones, ne mogu više i da se nerviram. Ali to je to, napraviš 2 greške i posle imao još jednu. Matić je celu jebenu utakmicu nas uništavao.
          Za napad da ne pričamo, setio se čovek jednom na kraju utakmice da se povuče po loptu. Uvaljuje alibi dodavanja, beku se 2 puta nije ponudio da ga izvadi iz govana, što je inače i jedan od najbitnijh poslova igrača na toj poziciji.

          Pogba, naravno da je bio loš, ali nije njegov posao i on da se povlači i jedan drugom da stoje u krilo.


          Čim se pojavio protivnik koji ima igrače sa čvrstinom i visinom, i kojima Matića ne moze da uzima lopte ko bombone na čistu duzinu i dobru duel igru, isplivali su svi njegovi nedostaci.



          Mora da se dovodi neko tu ko kapira fudbal....
          Cekaj buraz, oces da mi kazes da je Matic amater onakav kakav je ispao danas? Sto je onda Pogba izasao u 60. minutu? Daj bre nemoj da se zajebavamo. Ako ti ne vidis da je Matic danas igrao amaterski jer je jebeno bio sam, ja stvarno ne znam sta da ti kazem. Kazem ti da ne postoji ni jedan igrac na planeti koji pri ovom ludackom presingu, bez igraca sa kojim moze da kombinuje, ne bi izgledao kao najgori holder ikada.
          Last edited by bici; 31-01-18, 22:35.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ponavljam se ali to je zato sto nemamo stopere koji umiju da skacu. Zamislite da je Ali onako otresao i nadskocio Vidica ili Ferdinanda. Pa prije bi kupio zube po travi nego sto bi je onako lagano spustio za gol.
            Sto bi sad jedan od njih dobro dosao za likove poput Alija.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Pa on je trcao u svlacionici, meni nije izgledalo kao povreda.

              Comment


              • Vjerovatno i zavrsio karijeru u Junajtedu. Ne znam kakvo je stanje sa Kerikom ali ne bih ja tu puno razmisljao uopste ako je iole spreman da igra.
                sigpic

                Comment


                • Mourinho: "We don't press the ball. One mistake. We don't win the ball in the air. Second mistake. We don't win the second ball on the ground. Third mistake. We don't cover inside, the full-back inside when Eriksen comes. Four mistakes after 15 seconds and you are losing 1-0."

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Hahahahaahhaahahah

                    Man must have had déjà vu. He's in a black mirror episode where no matter which club he plays for, he only plays for Arsenal
                    Crni Aleksis
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Cek jel ozbiljno netko misli da mi trebamo igrati bunker? Ako ekipa koja ima u sastavu lukakua alexisa pogbu martiala jedino ato zna mora igrat bunker onda je ocito problem u treneru a ne u kvaliteti tih igrača jer siguran sam da bi npr lvg ili kloop prošetali ae sad protiv spursa, uostalom lvg je s puno slabijom ekipom dominirao u derbijima
                        Mi nemamo nikakvu akciju prema naprijed nego se sve svodi na indivialnu inspiraciju pojedinaca
                        A sto se tiče matica, on nije kao Carrick ili busquets niti ce to ikad biti pa zato je i za očekivati bilo pad u formi nakon par odličnih utakmica
                        Sreća nasa sto je Che izgubio pa smo jos drugi


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Cekaj buraz, oces da mi kazes da je Matic amater onakav kakav je ispao danas? Sto je onda Pogba izasao u 60. minutu? Daj bre nemoj da se zajebavamo. Ako ti ne vidis da je Matic danas igrao amaterski jer je jebeno bio sam, ja stvarno ne znam sta da ti kazem. Kazem ti da ne postoji ni jedan igrac na planeti koji pri ovom ludackom presingu, bez igraca sa kojim moze da kombinuje, ne bi izgledao kao najgori holder ikada.
                          To nema neke veze, Pogba je izašo da ne bi popili petardu i da bi bio odmoran, jer frustiran Pogba treba da se vadi već u poluvremenu. I na tome mora da poradi sa njim Murinjo. Detinjaste su mu te frustracije, kad nešto loše krene u utakmici, ne moze da se sastavi.

                          Murinjo da je imao opcije i alternative i mogucnost da ih sve izmeni, mislim da bi ih sve izmenio izuzev Sancheza i Valencie. I naravno DDG.

                          Comment


                          • Ovo je krivica od trenera pa do igraca. Pozdravljam napadacki sastav ali pozicije totalno pogresne i onda promljen gol posle 11 sekundi. Nema dalje

                            Marsijal mora lijevo, tu je kidao zadnje vrijeme i on ga stavi desno. Ako ti igra Lingard pusti ga da igra a ne Pogba da bude bog i batina. Sancez ili desno ili kroz sredinu. Esli Jang ne moze biti bek pored covjeka koji je u formi. Esli Jang je ocajan u defanzivi


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Ovo mene najvise brine. Zato sam bio srecan kad je izasao napadacki, ko zna sta bi bilo da nisu primili onakav amaterski gol. Ali to su price SBBKBB. Ali sigurno nece dati gol bunkerom, to je jasno.

                              Comment


                              • Inače, Smalling i Jones ostatak sezone igraju za karijeru u Unitedu. I to rekao bih da se medjusobno takmiče ko će da ostane, pa nek ih ta konkurencija koliko toliko sredi.
                                Valja se prodati jedan od njih, čisto više ne ide, mislim da ni sami više nemaju vere u to da će njih dvojica zajednu u ovom klubu da urade nešto. Jedan mora da ode.

                                I Herreru prodati. Jbg Andere, mi smo krivi što smo te sjebali kao igrača, tj Mourinho, koji te napravio na neku bejzik mušicu od igrača.
                                I dovesti štopera jednog valjanog, dovesti jednog deep lying veznjaka koji kapira fudbal. Jorhinho, Weigl ili tako neki.

                                I Sancheza na desno krilo... ili da se dovodi još jedno krilo.

                                Comment

                                Working...
                                X