Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može Kane, može.

    Šteta što je nemoguće.

    Comment


    • On ce otici ovo ili sledece ljeto ali PL klubovi nemaju sanse da ga dovedu.

      Prije ce Roman pustit Azara nego ovaj Kejna


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Kane-a i Hazard-a obožavam. Baš teško pitanje. Baš su mi obojica 2 imena koja bih najviše voleo iz PL...

        Nama bi više lego Kane. Hazarda neću nikad da prežalim.
        Taj njegov swagger...
        Last edited by Busby Babe; 30-01-18, 16:33.

        Comment


        • Kejn bez dileme tezak izbor ali bi nam on legao kao budali samar

          Comment


          • Ja Aguera i Azara, obojica su bila blizu OT ali zavrsise u City i Celzi


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Djavoli, koga bi prije doveli iz PL da je moguce: Azar ili Kejn? Ja Azara


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Oba igrača su klasa.

              Ali nisu ni Spursi, a tek ne Čelzi - Arsenal.

              Pre bi crkli nego ih pustili.

              Ko zna koliko oni dobijaju ispod žita, posebno Azar. Jer ga je htela I Barsa I Real. A čovek je ostao.

              Pošto imamo igrača I na lageru ja bi ponudio negog of njih + keš za Ričarlidsona.

              Comment


              • Mogli smo I Ozila u paketu...

                Comment


                • Jedva cekam utakmicu sjutra, nisam ziv da vidim kako ce izaci Jose, cijeli dan razmisljam i milion formacija, da li ce izaci i sa Alexisom i Lingardom ili jednog ostaviti na klupi pa u drugom da udje, da li ce s 3 pozadi itd itd. P.s. Alexisov transfer na drustvenim mrezama popularniji od Neymarovog u Psg.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Di Marzio kaze da Blind ide u Romu.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Mogli smo I Ozila u paketu...
                      Polako, ima i leto [emoji3]

                      Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Manchester United

                        Originally posted by nine33 View Post
                        Di Marzio kaze da Blind ide u Romu.
                        Opaaa dobar posao za Romu

                        Jel moze Darmijan gratis?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Odlican posao za njih, ja obozavam Dejlija..

                          Darmijan ce isto vjerovatno ako ne do sjutra vece, na ljeto onda put Italije svoje.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Blind treba da ide, on ce biti starter u mnogim ozbiljnim klubovima, dok u Mancesteru je teska rotacija. Sad da vidimo sta su naucili i za koliko ce ga prodati, doveden je za 14 miliona funti, ako ga prodaju za vise od toga odlicno, ako se radi kao u doba Van Gala i Mojesa onda ce ga prodati za sedam miliona.
                            sigpic

                            Comment


                            • Blind se nije raspadao kao recimo Depaj ili tako neko ve jednostavno nije po ukusu Zozea a kad god je dobio sansu sasvim korektno je odradio posao.
                              U Italiji ce biti odlican, u to ne sumnjam.

                              Vec sam ranije pisao, da noge mogu da isprate njegov mozak pricali bi o jednom od najboljih igraca.

                              Vjerujem da ce otici za 20 tak miliona.

                              Darmijana nek daju dzabe, samo da ode. Najgori igrac, ma to nije ni igrac, klasicna sisa od igraca


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Manchester United

                                Jose confirms Juan Mata @ManUtd contract extension triggered. “It was last week or something like that.”

                                Jose on @juanmata8: “Mata is very important. He is another one, big story when I arrived one and a half years ago. 'Mata in trouble, in trouble, in trouble'. Now he's getting an extension of one more year. An important player for me, club and other players”


                                Mourinho on Rashford: “Marcus’ story is quite interesting because he started playing with Mr Van Gaal, when the team was really in trouble, to have options. Then ‘The monster that kills the little kids’ arrived, but he plays every game since then.”

                                Mourinho: “But the whole story of Marcus — will he get minutes and matches? That story is really old, because he’s a very important player for us.”

                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by Miki28; 30-01-18, 22:54.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X