Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jose on his contract extension: "The club, the board and the owners have the same ambitions that I have - they have the same desire to improve at every level. We believe in each other, we have common goals and we go for it." #MUFC
    Mourinho: "If Zlatan wants a future in another club in another country we are here to help and create conditions to help, not to make his life difficult but the last thing Zlatan told me was he wants to recover totally and help the team." #mulive
    Mourinho on Fellaini staying: "It is my desire, it is the board's desire, it is his desire. Are we going to agree. I don't know." #mulive
    Jose on @Ibra_Official: "He's working hard to be fit. I'm not saying injured, because he's not injured. I think he's trying to feel really ready for the demands of Premier League football." #MUFC
    The boss has told MUTV that morale within the squad is high: "We managed to win every match in January, I think three Premier League matches and two cup matches, so five victories makes a happy camp."
    Mourinho says the Reds merit their recent good form, due to strong performances: “We are playing with a good balance. It is not easy to not concede goals because of the high quality of football in this country. At the same time, scoring goals and wining matches is very important because we need points. We are playing well and we deserved these results."
    Jose happily confirmed there were no new injury worries after the FA Cup win at Yeovil on Friday: "Everything is good. The real headache is when you don’t have the good players so when you have so many injuries, you are in trouble. When almost everybody is available and the quality is high, these are the good problems."
    Bas igramo dobro ali odbrana bi mogla biti sigurnija svakako i da manje sansi dopusta protivnicima. Lindelof i Roho su neki dan bili dosta klimavi, posebno na pocetku, Smoling i Dzons izgledaju zabetonirani, samo ta skok igra nekako da se rijesi.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      To su 9 igraca

      Sta mislite dali ce Alexis od pocetka protiv Sparse ?

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Ahaha

      Baili - Jones - Lindelof

      Matic - Pogba

      Marsijal - Sančez - ____ - Lingard

      Lukaku


      Obavezno Sančez protiv Spursa.

      Comment


      • To nema sanse, prvo Lindelof nije ni blizu prve ekipe, drugo igra iskljucivo desno kad igra, svi koji su igrali s njim igrali su lijevo jer on desno mora. Sem Baljija, on isto igra samo desno. Tako da taj film sigurno neces gledati, a pogotovo kad Zoze igra sa tri stopera u sredini je Smoling zabetoniran. Zoze obicno ne kiksa sa stoperima ali je ovdje kiksnuo ili ce da ga ceka jos 2-3 godine, jer ne vidim situaciju u kojoj on moze biti ispred ove trojice, mada koliko se Dzons i Balji povrjedjuju taman ce se naigrati.
        sigpic

        Comment


        • Stavio bi Lindelofa u sredinu. Nešto kao što je Luiz nekada igrao. Malo ispred.

          A Jones I Baili iza.

          Ovako bi imalo mesta u ekipi I za Rašforda. Ima tu dosta "dilema".

          Ali na Morinju je da tokom leta malo isproba I ovo.

          Comment


          • Stavio bi u sredinu stopera koji glavom nista ne moze i koji je ocajan kod citanja igre, e to bi tek haos bio, ustvari stavio bi trojicu stopera koji glavom maltene nista ne mogu

            Lindelof i Roho zajedno imaju manje clean sheets od Smolinga i Dzonsa, ko je god igrao sa Lindelofom ove sezone, a to je najcesce bio Kris krpio ga je za sve pare, srecom Dzons nije povrijedjen koliko je inace, a Smoling je apsolutni broj jedan, to je svima jasno, sem odredjenim navijacima na red cafeu koji bolje od Murinja znaju i kojima je Smoling za sve kriv

            Da Murinjo nije inadzija i previse sujetan prodao bi Svedjanina vec na ljeto i doveo iskusnog, prekaljenog stopera koji se ne povrjedjuje svaka dva mjeseca.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Ahaha

              Baili - Jones - Lindelof

              Matic - Pogba

              Marsijal - Sančez - ____ - Lingard

              Lukaku


              Obavezno Sančez protiv Spursa.
              Originally posted by MarkoNFL View Post
              Stavio bi Lindelofa u sredinu. Nešto kao što je Luiz nekada igrao. Malo ispred.

              A Jones I Baili iza.

              Ovako bi imalo mesta u ekipi I za Rašforda. Ima tu dosta "dilema".

              Ali na Morinju je da tokom leta malo isproba I ovo.
              Recite mi da ovo nije skrivena kamera? Molim vas.

              Comment


              • Erik Baji, a ne Baili ili Balji.
                Rukavina potvrdio.

                Comment


                • Ma suludo.

                  Uostalom, šta sada treba Mourinhu objašnjavati kako složiti odbranu? Ma dajte molim vas

                  Comment


                  • Manchester United

                    Dzons je kod Murinja stoper br 1. To je jasno, najvise njemu vjeruje. Kad je zdrav Dzons je broj 1 na teamsheetu a onda razmatra drugog stopera, kad je Baji zdrav onda je on taj a Smoling klupa. U ovoj situaciji je Smoling taj koji je uz Dzonsa. Protiv Totenhema sam ubijedjen da cemo sa 3 stopera igrati i sa Pogbom, Maticem i Felainijem na sredini.

                    Nek u srijedu Smoling pocne kao protiv Barnlija pa cemo biti u prvih 10 tak min vec u zaostatku. Jos ako i Pogba bude imao propuste u odbrani, morace DDG da bude na vrhuncu, inace smo najebali.

                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Last edited by Miki28; 29-01-18, 15:04.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Da vidim ja stopera u Mancesteru sposobnog za ovakve stvari defanzivno, niko mu nije ni blizu iako Dzons stvarno igra predobro ove sezone, jbs stopera koji glavom ne umije nista. Protiv Lestera smo odma primili gol i izgubili bodove kad se Kris povrijedio, jer naravno, niko ne umije da skoci

                      sigpic

                      Comment


                      • to me manje nervira nego "Šou"

                        "Šou" me apsolutno užasava. Ajd ovo ne znaš više iz kojeg je plemena, koji jezik se tamo govori, kojeg porekla mu je prezime itd itd.
                        Ali jebeni SHAW da je ljudima ŠOU, mi je pravo ŠOU

                        Počevši od naših diletanata od komentatora. Pa majkumu, tu i tamo, uključi Sky da vidiš kako to rade tvoje kolege...

                        Comment


                        • Inace na ovom klipu Lindelofa lakse prolaze nego cunjeve na treningu, pakao
                          sigpic

                          Comment


                          • Pričali smo o Smallingu zilion puta. Mene su ljudi sprdali na drugom forumu kad sam pričao da je Smalling najbolji štoper u ligi, pošto se podrazumevalo da nije ni za Charlton.
                            Mogu zilion argumenta da iznesem u prilog tome, nikad ljudi to neće da prihvate, tako da ono... digneš ruke od toga. Boli me dupe više za ignorante i one koji su ograničeni sa percepcijom i analitikom nego se vode pubertetskim patternima da je Smalling smeška jer je došo posle Ria i Vidića i nije bio na njihovom nivou sa 21 godinom.

                            I za Evansa sam pričao da može da bude ok štoper samo da izbegne povrede i da nabije samopouzdanje. Eno porobio je protiv Liverpoola sad, i ljudima više nije tragično kad njihov klub hoće da ga kupe, a i za nejga su mi se smejali kad sam pričao da hipotetički on nije loš štoper.
                            Od tih post Rio-Vida štopera u Unitedu samo je Jones dobio tretman takav da nije osudjen na to da je totalni debil od igrača. A ako je neko imao debilne momente od njih trojice, to je Jones. Ajd sad se popravio, ali je imao periode kad sam se hvatao za glavu čim se pojavi na ekranu. Steko je bio neku auru, i da kad on ne zasere da prenese trapavost do prvog do sebe.
                            Ali on je kao eto, bio fenomenalan kad se pojavio, imao one utakmice gde je kao desni bek se ušetavao do protivničkog šesnesterca.

                            Comment


                            • Evans je bio najveci potencijal, ali i najveca picka. Kad je trebalo kod van Gala iskociti, kad je trebalo pokazati liderstvo i muda on je samo nestao. A tehnicki izuzetan stoper, takticki isto, odlican u duel igri i citanju igre. Ali jbg nije krojen za velike stvari. Da ga je Van Gal sacekao mozda bi dosao do samopouzdanja ali veliko je to mozda, a on je bio najiskusniji i sto se skilla tice ubjedljivo najbolji stoper u timu. Jednostavno je bio pizda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ljudi nemojte se zajebavati, pa Evansa je bio komedija, totalni cirkus, ruina u glavi. Proklinjao sam svaku utakmicu koju je počeo, frajer je bio neviđeni nered.

                                Što se Smallinga tiče, po meni je podcijenjen defanzivac, premalo mu se daje "kredita" i poštovanja, a već je jako dugo u klubu i zaslužio je isto. Poseban debilizam mi je kritika kako ne zna "igrati lopte". Realno koga briga za to? Stoper si, nabij loptu što dalje od gola i odjebi ove Pepove fanboyse.

                                Comment

                                Working...
                                X