Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da ce Jose protiv Totnama 4-3-3 da proba ponovo. Pogbu, Matica i Andera i naprijed Marsijal, Lukaku i Alexis.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Ne vjerujem, 3-5-2 ocekujem i to da Lukaku i Sancez budu gore a na sredini Matic, Pogba i Felaini


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Protiv Jeovila kontam da će ući u drugom poluvremenu da odigra 20,25 minuta.

        Da, 4-3-3 protiv Totenhema, Sančez desno, s tim da u sredini prije da će staviti Felainija nego Ereru.

        Comment


        • Protiv Totenhem igra Lingard 100%. A ja bi ga stavio na sredini pored Matica i Pogbe, disciplinovan je, i nije mu strana pozicija. Ali necemo to vidjeti najverovatnije.

          Comment


          • Sretno s tim Sanchez desno
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Hehehe

              Te price iz Arsenala vezano za Sančeza sada kada ide su "kiselo grožđe"

              Comment





              • "Doktore"

                Comment


                • sigpic

                  Comment




                  • lolololololololololo
                    sigpic

                    Comment


                    • Jean-Michel Seri of Nice has become the main target while Shakhtar Donetsk's Fred, a target of rivals City, is an option. United are also confident of doing a deal for 20-year-old Carlos Soler from Valencia, and Borussia Dortmund’s Julian Weigl.
                      http://www.independent.co.uk/sport/f...-a8173801.html

                      (Dilejni)

                      Seri, Vajgl i Soler... To mi nekako nerealno i mnogo. Mislim ne vidim Soler sta ce tu igrati, a Seri i Vajgl ok, mogu da se uklope odmah u 4-3-3 pored Pogbe.
                      sigpic

                      Comment


                      • Izbjegao bih Vajgla jer ova prica sa Dortmundovim igracima ne prolazi, Seri je odlican tehnicki ali ocajan defanzivno, ne vidim da ce bas Zoze po njega ici, zato je Zorzinjo idealan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim da je SMS prototip njegovog veznog igraca, neko ko izgleda identicno da ga je Murinjo napravio u nekom svom super tajnom labosu.

                          E sad, on izgleda kao isti igrac kome odgovara slican stil igre kao Pogbi. Free rola, blize golu, ubacivanje iz drugogo plana... Ne znam koliko je jos takticki disciplinovan da odigra BTB iza Pogbe.

                          Ne znam da li bi se Zorzinjo uklopio u PL, zbog fizikalija... Mislim nije ni Vajgl neka zverka, makar je visi . Cini mi se da je i bolji na malom prostoru, dok su u pasu rekao bih slicni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Navodno su ovo dresovi za narednu sezonu.

                            Spoiler




                            sigpic

                            Comment


                            • Daleko bilo.

                              Comment


                              • idi bre Eriče



                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X