Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sančezov učinak u Arsenalu. Igrač koji donosi prevagu. Biće ogroman Žozeov adut u narednom periodu. TOP napadač

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Dovodi SMS, sad ga gledam. Kakav igrac


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Nestvarno paklen igrač. Kad mislim ne može bolje nanovo i nanovo me iznenadi.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Na kojim drogama mora da budeš da prodaš Kroosa nakon jedne nešto slabije polusezone nego inače I takav pa je top5 u svakom trenutku.

          Pravio je Real pa barem jednako velike gluposti, ja bih se raspitao.

          Luku mislim da bi pustili, što reče kolega najavljuje se remont u Madridu.

          Comment


          • Dobrodošao ALEXIS [emoji123]

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Kakav trzaj glavom ima Levandovski.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Zanimljiva anketa Amoyala na tviteru. Ponudio je odgovore YES ; NO ; ABOUT SAME Is Milinkovic Savic better today than Pogba was when in his last season at Juve?
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Bejl, povrede te zaobisle pa da opet gledamo magiju


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Amoyal je veliki fan SMS-a, još pre ove sezone, i baš je bio uzbudjen kad je najavljivao breakthrough, baš smo ćaskali oko toga na leto. Očekivao je dosta i od Maksimovića u Napoliju, čak u toj meri da bude nešto nalik Bonućiju.
                    Inače mnogo dobar lik, meni omiljen lik od svih tih tviter novinara, insajdera itd.

                    Comment


                    • Good luck to you Mkhi! Thanks for everything.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Jel to stvarno i Ozil došao sa Sančezom u Karington? Što, da mu drži strah?

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bilo bi lepo da u paketu potpiše i Mesut. Samo što je pitanje vremena kada će Ozil potpisati novi ugovor sa Tobdžijama.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Amoyal brat

                            Pitao sam ga da mi da mišljenje o Jorginhu, a on ga je odmah uporedio sa Carrickom.

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Amoyal brat

                              Pitao sam ga da mi da mišljenje o Jorginhu, a on ga je odmah uporedio sa Carrickom.
                              To te ložio malo jer je negdje saznao koliko gotiviš Kerika

                              Comment


                              • i don't like Carrick. I do adore Carrick

                                Comment

                                Working...
                                X