Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se sa Erikom. Daj SMSa/Fabinha/Jorginha, ne treba nam istroseni Vidal.

    Pa nisu Nemci retardirani da ga puste dzaba ako on jos vredi nesto. Tako nam uradili sa Bastijanom

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Danas se I prosjek dovodi za 40 milion plus plata, Vidal i Ozil za dz jednostavno odisu logikom. Naravno neko ce se I skupo platiti, SMS, Zorzinjo, Fabinjo, Seri, i neko od ofanzivaca pritom, Grizman, Dibala, Beloti, ali Vidal i Ozil za dz bi bilo jako tesko odbiti realno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Slazem se sa Erikom. Daj SMSa/Fabinha/Jorginha, ne treba nam istroseni Vidal.

        Pa nisu Nemci retardirani da ga puste dzaba ako on jos vredi nesto. Tako nam uradili sa Bastijanom

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
        Onog trenutka kad su potpisali Gorecku Vidal je otpisan
        sigpic

        Comment


        • Conte ga zeli,(Vidala)jos iz Juvea ga valjda mnogo voli,al pitanje po meni je dal ce biti Conte na letu CFC

          Comment


          • Manchester United

            Pitanje je i da li bi Vidal prihvatio ulogu kao clana rotacije. Ima u njemu jos fudbala.

            Vladane, sto vise razmisljam to sam sve vise i vise za Ozila. Juce ga gledam, klasa je kad ima dan ali me nervira ta njegova kur..bolja.

            Svakako da dodje Vidal, neko zvucno ime na sredini je MUST

            Kros je dostupan ali cijena je ogromna. Prije sam za Zorzinja pa onda Fabinja ako vrc biram mada ce Zorzinjo isto biti papren

            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Pitanje je i da li bi Vidal prihvatio ulogu kao clana rotacije. Ima u njemu jos fudbala.

              Vladane, sto vise razmisljam to sam sve vise i vise za Ozila. Juce ga gledam, klasa je kad ima dan ali me nervira ta njegova kur..bolja.

              Svakako da dodje Vidal, neko zvucno ime na sredini je MUST

              Kros je dostupan ali cijena je ogromna. Prije sam za Zorzinja pa onda Fabinja ako vrc biram mada ce Zorzinjo isto biti papren

              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Kako to Kros dostupan? Daj odma 150 miliona
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Nema.vise tog koji ce da pravi razliku a da nece biti placen dobro, ispod 80 milki tesko, bilo ko, ponavljam se ali NO1 opcija SMS.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Ma Ozilov najveci problem je manjak discipline i letargija, on zna da igra fudal, on je nejaki Zidan, ali pregled igre, pas, tu je besprekoran. Jos Zoze ne voli nikako takve igrace, a stalno mu je igrao, ako Zoze misli da u njemu ima jos zivota i da moze da mu pravi prevagu kao desetka super. Medjutim u praksi to malo teze ide. Lingard je do prije dva meca igrao fudbal zivota, kao desetka odnosno cak kao drugi napadac jer je bio jako isturen. I sta je onda uradjeno, poslednja dva meca on je mnogo dublje na terenu, bukvalno neka osmica da bi Pogba mogao da ide naprijed i Lingard nije bitan uopste da bi se drzao neki kao balans. E sad zamisli da Ozil dropuje da bi Pogba roamovao i da se tako drzi balans, nema sanse da bi to moglo da prodje.

                  Zoze da bi izvukao iz Pogbe najbolje mora da igra sa tri vezna fudbalera, zato dovodjenje Lasa ili tipa igraca kakav je Las ima toliko logike. Medjutim nije lako naci novog lasa jer takav igrac je pit bul, pritom dovoljno tehnicki obucen i ima odlican pas. Lakse je naci De Jong tip igraca nego Las tip igraca jednostavno. Dovodjenje SMSa ili Zorzinja znaci da su oni direktna zamjena za Matica, Zorzinjo posebno doduse, ali ce trebati i neki krvavi radnik tu, ali znajuci Zozea nece on nikad odustati od 4-3-2-1 i samim tim ce biti dosta disbalansa jer Pogba mora da ide naprijed i fantasticno igra ove sezone, ali neko njegove izlete mora da pokriva.
                  sigpic

                  Comment


                  • Citao sam negdje da je dostupan za pravu cijenu a pominjalo se 100+ miliona. Mislim da ce u Realu ici na osvjezenje a da ce tu Ronaldo, Bejl i Kros prednjaciti u prikupljanju para za napad na neke WC igrace. Kontam da su nam ozbiljna prijetnja za Dibalu ali se nadam da ce ici po Azara


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Gledam slike Felainijeve nove devojke, plejboj zečice, ne mogu oči da skinem sa nje. Interesantno da je u martu zaustavljena na aerodromu u L.A. i optužena da je špijun KGB-a [emoji3]
                      Jel ima istine u navodima da Mata gotovo sigurno na leto kreće put Valensije?

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Mozda mada ne vjerujem. Opet za njega se moze uzeti fina lova.

                        Murinjo mora da da vidi gdje ce Pogbu i da na osnovu toga gleda pojacanja za sredinu terena


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Dankan je najavio dovođenje zadnjeg veznog da bismo igrali 4-3-3 od sl. sezone, on je ipak najbliži Murinju.

                          Iz 4-3-3 bi profitirala ekipa više nego iz 4-2-3-1, Pogba je bolji kad ima dvojicu iza sebe, Erera je takođe daleko bolji fudbaler sa još dvojicom u vezi (Bilbao je najbolje izvukao iz njega kada je imao dvojicu pored sebe u vezi) iako on neće biti u prvih 11.

                          Ne znam pratite li Lacio, je li vrijedan Sergej ovolikog hajpa? Ako jeste da dovodimo.

                          Comment


                          • Jeste ali ja sto sam gledao Sergej se poklapa sa Pogbom mada je u Lacio ofanzivniji, skoro pa 10-ka ali u 4-3-3 igra tog lijevog isto. Nisam bas mnogo Lacio pratio ali to sam primijetio.

                            Nama fali neko uz Matica da stiti odbranu i organizuje napade a to je Kros/Zorzinjo


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Anthony Martial has scored in three consecutive Premier League appearances for United for the first time.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Aleksis stigao u Karington.

                                Comment

                                Working...
                                X