Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako bjese ona stara... covjek izadje iz sela, ali selo iz covjeka nikad Uvijek ce to biti musavi Cileanac

    Comment


    • Zao mi je Mikija, korektan lik, dobrica neosporan je njegov kvalitet ali jednostavno nije islo. Zelim mu sve najbolje u daljoj karijeri i imam neki osecaj da ce u Arsenalu da pokida.

      Sto se Aleksisa tice reci su suvisne, klasa, prava napast za sve protivnicke igrace. Moram ipak da priznam da su mi pomesana osecanja oko njegovog dolaska, imam neku bojazan. Nadam se da ce se brzo uklopiti u ekipu.

      Ima li neko Sancezovu statistiku izvodjenja penala ?

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • "Miror" izveštava da Pogba zahteva da mu se plata udvostruči nakon što Sančez pređe na OT.
          Kada se Pogba vratio iz Juvea 2016. godine, složio se sa ugovorom od 167,000 funti nedeljno, koji je porastao na 200,000 kada se United kvalifikovao u Ligu Šampiona.
          Pogbin agent Mino Rajola je sada u dobroj poziciji da traži 400,000 funti sedmično pogotovo zato što je Pogba viđen kao budući kapiten ekipe, ali ga u klubu takođe smatraju kao neko na kome se može graditi značajni vremenski period.
          Pregovori o revidiranom ugovoru će se najverovatnije održati tokom leta između Uniteda i Rajole.

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Radulov47 View Post
            Zao mi je Mikija, korektan lik, dobrica neosporan je njegov kvalitet ali jednostavno nije islo. Zelim mu sve najbolje u daljoj karijeri i imam neki osecaj da ce u Arsenalu da pokida.

            Sto se Aleksisa tice reci su suvisne, klasa, prava napast za sve protivnicke igrace. Moram ipak da priznam da su mi pomesana osecanja oko njegovog dolaska, imam neku bojazan. Nadam se da ce se brzo uklopiti u ekipu.

            Ima li neko Sancezovu statistiku izvodjenja penala ?
            Miki mi je baš gotivan lik, po njegovim crtama lica vidi se da je ko neki medo, dobrica, samo ne delim mišljenje da će u Londonu pokidati. Mislim da je PL za njega krupan zalogaj.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Manchester United have Offered Arturo Vidal a 3 year deal and are well in Advance talks for a Free Summer transfer - [ESPN]
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Originally posted by nine33 View Post
                Manchester United have Offered Arturo Vidal a 3 year deal and are well in Advance talks for a Free Summer transfer - [ESPN]
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • On je malo polupan igrac, a?
                  sigpic

                  Comment


                  • Nije lose za rotaciju jer je vec u padu ali mislim da ima jos sezona, dvije u njemu. Murinjov tip veznog. Ja sam za


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Kad god sam ga gledao ove sezone je katastrofalan bio.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        On je malo polupan igrac, a?
                        Upgrade na Ereru svakako. Za kvalitetnu rotaciju moze da posluzi, mada ako povrati neku formu od ranije, moze da posluzi i za mnogo vise. Mada kapiram da je ovo espn moji hvata momenat nas koji uzimamo igrace za dz.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Zar ne bi bili prenatrpani sa Vidalom, Pogbom i Matićem.
                          Ako je za rotaciju onda nije problem.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ma on vec lagano gazi tridesetim, nije nikakvo long-term resenje, al dovesti Vidala za dz bi svakako bio sjajan posao.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ne bi bilo prenatrpano jer nam treba veznjaka posto Kerik ide u penziju, Felaini oteze sa ugovorom a Erera kriminalan. Ne mozemo dopustiti da Matic u decembru izgleda kao izduvan balon, treba rotacije.


                              https://twitter.com/utdreport/status/955050677092405248

                              Nista bez helikoptera se ne racuna[emoji23][emoji23]


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Upgrade na Ereru svakako. Za kvalitetnu rotaciju moze da posluzi, mada ako povrati neku formu od ranije, moze da posluzi i za mnogo vise. Mada kapiram da je ovo espn moji hvata momenat nas koji uzimamo igrace za dz.
                                Apgrejd na Ereru i nije neki atribut za kicenje. Ipak sam ja za nekog kvalitetnijeg BTB startera (SMS) i svakako ce neki holder trebati, jos ako Felaini ostane, odjednom imas Matica i Felainija za rotaciju. Polupani Vidal nam sigurno ne treba. Moje misljenje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X