Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Welbeka za 16 mil £. Yes sir


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ALO !!!


    kako vam bre ljudi Welbeck nije car??? Ajd što je poraso blizu OT-a, nego što je igrač sa kojim je najlakše igrati u timu.
    Ne postoji napadač u Evropi koji ima bolji link up od njega.

    Ja to LVG-u nikad neću oprostiti, nikad! I nije mi bilo žao kad nama je dao gol.

    Kad se setim da smo mi njega prodali da bi titrali jajca rooney-u i da bi doveli poacher failcow-a neuticajnu okraćenu skapotinu

    Comment


    • Ah Velbekcina, kako sam se napio kad je on otisao. Klasican Kleverli od lika, samo crn i igra spica, omasio bi i sopstvenu sahranu. Sva sreca ode na vreme, Murinju ne bi izlazio iz prve.

      Kad bih vam rekao da mi ne bi igrao ni na fm-u, slagao bih vas, obzirom da sam djirao jedan sejv samo sa klincima iz akademije.
      Last edited by bici; 21-01-18, 00:37.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ni meni nije drago zbog Velbeka bilo, tješile me dobre pare koje smo uzeli (jbt 2014. 16 miliona funti su dobre pare bile), danas me tješi činjenica da nije postao igrač kakav je mogao postati, mada mi je i žao zbog toga naravno. Na kraju se ispostavilo da je Falkao bio većinu vremena baš loš i da nismo imali razloga zbog njega prodavati Velbeka. Ali ko je to tad znao.

        Comment


        • Welbecka je uništio transfer RVP-a. On se najvipe oslanjao na RVP-ove golove, i po izjavama i po reakcijama, sećam se da je bio u fazonu "On je Bog, on će da trpa, mi ostali smo tu da pomažemo"
          On je prvu seniorsku sezonu golgeterski bio odličan.

          Specijalno je talentovan da promaši najveći zicer. Ali kad je on bio u timu, znao sam da će ceo tim lepo da igra, da lagano rešavamo presing, da lagano pravimo presing.

          Comment


          • Samo da Rasko ne krene putem Welbeka a opasno blizu se nameracio na taj put.

            Da da, igra lijepa a realizacija 0. Decko je napadac, njegovo osnovno je da daje golove a ne da mi lijepo drzi loptu i da je vrati do sredine al zato glupan oce da lobuje Nojera sa 12-13m a Nojer tik ispred njega. Pogubljen u vremenu i prostoru. Koliko me samo zivaca kostalo njegovo glupiranje ispred gola.

            Da ne pricam da se malo, malo povredjivao. Jbs ti to.


            Markus ako se ne osvjesti, vrlo brzo ce se naci na tom putu. Koliko pogresnih odluka na terenu donosi, koji sebicluk a neopravdan jer nije on sad Pogba koji namjesti 5 sansi pa onda sjebe 1 zbog sebicluka i njemu cemo nekako progledat kroz prste ali ovom sigurno ne. Da sam bio na mjestu Roma, prisao bih mu i j... sve po spisku. Jos se on buni sto mu niko nije vikao ledja. Pa majstore na ivici si 16m u kontri, sta si ocekivao, da se nece vratiti u odbranu?

            Kako ce neka jaca ekipa u LS da nas izvoza zbog takvog sebicluka naprijed, u LS gdje je svaka sansa zlata vrijedna a posebno za stil fudbala koji cemo igrati


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Tu je i dalje Miki[emoji41] There can be only one, he had to go

                Najjaca slika ce mu biti ona u 2-3 mjesecu trudnoce. Dodje covjek takav na pripreme, nevjerovatno


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ed Woodward Appreciation Tweet. This man has:

                  Nabbed Sanchez from City

                  Nabbed Lukaku from Chelsea

                  Made Morata dye his hair red for no reason

                  Kept de Gea with a “broken fax machine”

                  Nabbed Pogba from Madrid

                  Got a tractor and noodle sponsorship deal
                  Inace, Aleksis u Arsenalu ima 5 asistencija manje od Ozila sa godinu dana manje radnog staza. Didn't see that coming.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Manchester United

                    Bici, pogledaj nekoliko strana unazad sto je Vladan okacio za Sanceza po pozicijama.
                    Fantasticno, odnos golova i asistencija naspram broja utakmica. Svetska klasa.

                    Grizman jeste mladji ali mislim da je Sancez bolji za ovu ekipu, prisutan je i u derbi mecevima tj kad je bitno za razliku od Grizmana kojeg prati prica da je choker. Ne ulazim u to da li jeste ili nije ali nekoliko izuzetno bitnih meceva za klub i reprezentaciju, njega nije bilo.

                    Bas sam zadovoljan sa ovim potpisom. Nisam mislio da je dostupan pa sam vise naginjao ka Bejlu ali dobili smo slicnu klasu ali i igraca koji nije sklon povredama


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Last edited by Miki28; 21-01-18, 09:10.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Sto se Miktarijana tice, mislim da njemu odgovara tap on the back tip menadzmenta i strukurisan sistem, gde svako zna tacno svoje zadatke, a kako sam vec pisao, cini mi se da je kod Zozea to dosta rogobatnije, da on bas i nema neku strukturu napred, vec se ide na improvizaciju i zato mu treba jedan match winner gore, neki pojedinac koji sam moze da resi ako timu ne ide. Sad, da li je Aleksis taj lik, videcemo.

                      Jos jedna, poslednja stvar, vezana za Mikija je da sam sve vise i vise siguran da je on bio Rajolin uslov za Pogbu. Pogotovo kakav je tretman imao i kako ga se prelako Zoze odrekao (jos ga dao Vengeru).
                      sigpic

                      Comment


                      • Slazem se Erik.

                        Nego, sta kazete za Dzonsa kod Zozea? Juce je doktorski odigrao, najveci uticaj Zozea vidim kod njega. Najbitnije sto sve manje i manje povreda, nadam se da ce ostati jos dugo zdrav.



                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Slazem se Erik.

                          Nego, sta kazete za Dzonsa kod Zozea? Juce je doktorski odigrao, najveci uticaj Zozea vidim kod njega. Najbitnije sto sve manje i manje povreda, nadam se da ce ostati jos dugo zdrav.



                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Dzons, Valensija, Baji, Roho, Erera, sve su to defanzivni igraci koji briljiraju kod Zozea kad igraju u kontinuitetu. Cuda Zoze pravi od defanzivaca. Jedino mi Smoling bolji bio kod LVG-a prvenstveno jer mu mnogo bolje lezi ta semi man-to-man defanziva. Kod Zozea je malo drugacija prica. I generalno decko ume da kiksne iz nicega al pruza dobre partije vec neko vreme uz povremene brain-fartove koji nas srecom nisu kostali gola ni jednom.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Valensija je definicija konstantnosti, vec dugi niz godina. Baji hmm imao je neke padove u koncentraciji, vec dugo je out, Roho prosle sezone dobar ali nije on stoper u koga se mozes pouzdati, Erera kriminalan ove sezone. Dzons prosle sezone dobar ali bilo je povreda, ove sezone odlican i od svih stopera mislim da njemu najvise i vjeruje.

                            O Smolingu su BB i Vladan pisali mada je evidentno da on nije ni blizu partija prije 2-3 godine ali je dobar, juce je odigrao odlicno 2 pol, u prvom je bio uzasan sa mnogo glupih faulova. Nisam neki ljubitelj njegov ali odradjuje posao


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Smoling bi trebalo vec sad da ulazi u prajm. Daleko je on od neke jake klase. Nije neko ko treba da bude startni stoper Junajteda, nikad nije bio taj potencijal. Al jbga, sa mladim Bajiem i Lindelofom, trenutno smo osudjeni na ovakvu situaciju.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Smoling bi trebalo vec sad da ulazi u prajm. Daleko je on od neke jake klase. Nije neko ko treba da bude startni stoper Junajteda, nikad nije bio taj potencijal. Al jbga, sa mladim Bajiem i Lindelofom, trenutno smo osudjeni na ovakvu situaciju.
                                Shoots fired[emoji16] cekamo odgovor[emoji897]


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X