Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolji bi bio link up i hold up, ali bi bilo vise frustracija s promasajima i u zivotu ne bi mogao da izdrzi ritam koji bi mu nametnuo Zoze. Na isto ti dodje, nisu svjetska klasa ni jedan ni drugi, imaju svoje vrline i mane. Jbg ja sam bio prvi protiv Lakazeta ali se ispostavilo da je on bolji od obojice. Bas me odusevio.
    sigpic

    Comment


    • Ne znam, znalo se da će Morata da posustane, da će da ga pojede ritam utakmica, tempo i cela ta engleska kiša etc...

      Za sada Lukaku je za nešto malo više doneo od njega. Imao je Lukaku dobre utakmice i kad nije davao golove. Bumo videli.

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Ne znam, znalo se da će Morata da posustane, da će da ga pojede ritam utakmica, tempo i cela ta engleska kiša etc...
        Ja licno ocekujem da momak eksplodira u drugoj sezoni. Samo da se navikne i nabije tu kondiciju. Mada mi je nejasan Celzi sa pojacanjima. Nista od toga ako nastave ovako da posluju. Roman utrpava skart u klub.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Mourinho, "Normally we don't like to do business in January because it shows we didn't do our best in the summer, but if you have the chance to get a special player, some player that you'd try in the summer then you try to do it. That's simple."
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Originally posted by Stevudza11 View Post
            Koji tim....
            EDIT: Sta mislite, da li bi se zajebali da smo uzeli Moratu umesto Lukakua?
            I dalje bi mi bilo draže da smo doveli Moratu, s tim da je Lukaku ove sezone za sad bolji od njega, ali ima iskustvo igranja u Premijer ligi plus za Moratu je ovoliko utakmica ludački tempo s obzirom da je do sad bio igrač koji je uglavnom ulazio sa klupe.

            Mislim da će Morata u drugoj sezoni već biti dosta bolji, i ove je dobar i pored svih promašaja, a sledeće će biti priviknut na Englesku. Eno i Džeko dolazi u Čelzi, konkurencija će Morati dobro doći.

            Comment


            • Treba se pripremiti na život posle MC-a Moj omiljeni sportista svih vremena.
              Plakaću kao pička kad odigra poslednju utakmicu. Ne znam da li ću ikada voleti ijednog sportistu kao njega.


              Comment


              • Sanchez left the Arsenal team hotel just before 11pm yesterday to head to Manchester. Medical today. Deal no longer a straight swap, but two separate £35m deals for Alexis and Mkhitaryan according to @johncrossmirror. #mufc


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Odlucio i Tankredi da se oglasi. Kaze 900k nedeljno
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment




                  • sigpic

                    Comment


                    • Zanima hoće li Shaw nastaviti da igra u prvih 11 sad kad se Jang vratio? Koliko videh, lepo je Jose nahvalio Shawa za prošle tekme.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pa verujem da ce ostati, u odlicnoj je formi, ne duva pozadi kao kad igra Jang, Jang je malo bolji ofanzivno, ali taman je sad Sou uhvatio formu, ne treba da ga zakovati za klupu, Jose ga pohvalio sto nikad ne radi, tako da ... treba ostati u prvoj

                        Comment


                        • http://www.bbc.com/sport/football/42753339
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Pa verujem da ce ostati, u odlicnoj je formi, ne duva pozadi kao kad igra Jang, Jang je malo bolji ofanzivno, ali taman je sad Sou uhvatio formu, ne treba da ga zakovati za klupu, Jose ga pohvalio sto nikad ne radi, tako da ... treba ostati u prvoj
                            Slično razmišljamo.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • ...@Alexis_Sanchez to @ManUtd and #Mkhitaryan to @Arsenal: deals are at the final details ✅ @SkySport @SkySportsNews
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Ja mislim da nakon tekme/veceras se zavrsuje ova saga, bice obavestenje napokon valjda

                                Comment

                                Working...
                                X