Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh da nema Lukakua ili da nije nedodirljiv pa onda ovako

    Sancez Lingard Mata

    Martijal
    sigpic

    Comment


    • Salah je u strasnoj formi ali mislim da je Sancez bolji igrac.

      Azar je nesumnjivo broj 1, onda ide Kejn pa KDB/Pogba i onda Sancez. Po meni


      Azar je ubjedljivo najtezi igrac za cuvanje. Nevjerovatan je.




      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ali i jedini top igrac koji kao Dzordan u Space Jamu odjednom izgubi talenat pa ni na sta ne lici.
        sigpic

        Comment


        • Moram priznati da ni meni ne paše pretjerano Lukaku u ovakvom okruženju, a nije da mi je mrzak ili da sam previše protiv njega. Toliko opcija u napadu, toliko opcija po krilima, toliko brzih i tehnički potkovanih igrača, a onda drvo od kojeg se odbijaju lopte na poziciji devetke

          Jebiga, bar će trpati glavom

          Comment


          • Inace ja sam i dalje za Mouru, posebno na pozajmici
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Momir Peh View Post
              Moram priznati da ni meni ne paše pretjerano Lukaku u ovakvom okruženju, a nije da mi je mrzak ili da sam previše protiv njega. Toliko opcija u napadu, toliko opcija po krilima, toliko brzih i tehnički potkovanih igrača, a onda drvo od kojeg se odbijaju lopte na poziciji devetke

              Jebiga, bar će trpati glavom
              Da se Zlatan nije povrijedio drugacije bi sve bilo, ali ja i dalje vjerujem u njega, nama naprijed sad samo treba Zlatanov hold up i link up play od prosle sezone, ne trebaju nam cak ni njegovi golovi, bice Benz slobodan na ljeto, idealna zamjena za Ibru.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                To sam ja najvise primetio kod Alexisa I Hazarda, koliko prostora samo otvaraju drugim igracima, bukvalno navlace na sebe po 2-3 igraca, povuku se do pola i skroz izvbace protivnika iz postavke, to su neke stvari koje se ne vide u statistici, pa cesto cujemo kako Azar igra lose ili je u ocajnoj formi. Slazem se sa tobom, samo si Kejna zaboravio, neoprostivo.
                Originally posted by krele90 View Post
                Nema mesta za Kejna u top5 interesantno [emoji23]

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                Shame on me.
                da se roknem

                Ja sam "zaljubljen" u igru Kejn od kad se pojavio i navijao sam zbog njega za Totta u onoj borbi za titulu sa Lesterom.
                Meni je on najbolji napadač na Svetu.
                Definitivno je on tu sa Pogbom i KDB-om u borbi za drugo mesto.

                Nestvaran igrač. Obožavam ga i zbog stvari koje radi bez lopte u nogama, i u defanzivi...

                Comment


                • Imam visoko misljenje o Benzemi ali posle godina i godina razmisljanja kako da stvori za Ronalda i ociglednog pada forme, da li je on ono sto je potrebno ekipi? Na ovu ekipu mora da ti ide neki surovi realizator uz vrhunski hold up i link up play ali ko je taj? Kejn, Kosta, Lewa? Nema ih


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Salah je u strasnoj formi ali mislim da je Sancez bolji igrac.

                    Azar je nesumnjivo broj 1, onda ide Kejn pa KDB/Pogba i onda Sancez. Po meni


                    Azar je ubjedljivo najtezi igrac za cuvanje. Nevjerovatan je.




                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Ne moze biti broj 1, kad igra pola sezone, pa ga nema godinu dana. Kane je u poslednje 3 sezone bez oscilacija, ubedljivo najkonstantniji igrac.

                    A za Sanceza se slazem, on je ovako gledano sveukupno verovatno najbolji igrac u PLu, ali losa sredina u kojoj je igrao ga je ubila.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Preskočio bih Benzemu, nepotrebno totalno po meni. Naravno da bi idealno bilo Kane, ali svi znamo da nema ni promil šanse da se on dovede. Mislim da ćemo se sa Lukakuom družiti jako dugo, a što je najluđe siguran sam da će tip imati jako dobre brojke

                      Za Zlatana čak sumnjam da će ostati do kraja sezone, nije nemoguće da ode ubrzo, tako da nažalost mislim da od njega nema ništa.

                      Comment


                      • Dijego Kosta ali jbg taj je propusten
                        sigpic

                        Comment


                        • Ikardi?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Matic, Pogba
                            Sancez, Mata, Marsijal
                            Dijego Kosta

                            Jujuju nema dalje. Kakav napadac


                            Zato bih i volio gore Mou da stavi Marsijala ili Sanceza, kontam da bi prekucali. Bas sam gledao sinoc kad je Sancez igrao u napadu u Arsenalu, nezaustavljiv je bio a i neki navijaci Arsenala su bas o tome pisali prethodnih dana


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ikardi može u Saintse npr. taman taj nivo.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ne moze biti broj 1, kad igra pola sezone, pa ga nema godinu dana. Kane je u poslednje 3 sezone bez oscilacija, ubedljivo najkonstantniji igrac.

                                A za Sanceza se slazem, on je ovako gledano sveukupno verovatno najbolji igrac u PLu, ali losa sredina u kojoj je igrao ga je ubila.
                                To je to.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X