Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stevudza prijavi se na Redcafe forum, i tu ti je najlakse ispratiti transfere, imaju poseban deo gde se samo kace tvitevi.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • To je to znači.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Pa je li ibra imao 300k nakon poreza? Ako je to je slično 500k bruto


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            300k bruto. Te cifre se meni vrzmaju u glavi, mada nisam 100% siguran.

            Elem, gotov Sancez, eo Di Marcio javio da je Rajola u Londonu, ovi nasi sastavljaju konacne ugovore da se lupe potpisi.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Nista od Grizmana.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Nista od Grizmana.
                Sto to mislis? Ne bi trebalo Aleksisovo dovodjenje da ima veze sa desetkom. Mada ja nisam ni bio za dovodjenje Grizmana. Dibala, sa druge strane...
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Preuzeo je ludak instagram. Kao da ima 15 godina a ne 25


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Sto to mislis? Ne bi trebalo Aleksisovo dovodjenje da ima veze sa desetkom. Mada ja nisam ni bio za dovodjenje Grizmana. Dibala, sa druge strane...
                      Izgleda da sam mnogo vjerovao u pricu da se sedmica cuva za Grizmana.

                      Ah, Dibalica.

                      Comment


                      • I meni se cini da smo digli ruke od Grizmana, ja sam se lozio na tu pricu oko njega i sedmice ali po svemu sudeci Grizi ce u Barsu.

                        Dibalica moze, taman ce desetka biti slobodna.

                        Tapatalk
                        sigpic

                        Comment


                        • Jbg, sjebao nas Grizman ljetos jer sam ubijedjen da je bio zavrsen. Sad je vec kasno ali vidjecemo, mozda i bude Utd u prici za njega jer realno nema on mnogo izbora


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Stevudza prijavi se na Redcafe forum, i tu ti je najlakse ispratiti transfere, imaju poseban deo gde se samo kace tvitevi.

                            Tapatalk
                            Vazi brate. Nego tvitovase ti iz tranfsfer news da ce biti sve gotovo u roku od par sati. A i bilo bi vreme vise xD

                            Comment


                            • Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
                              Hvala najlepše!

                              Comment


                              • Pominje se Seri iz Nice, je li ga gledao neko vise ? U avgustu ga je Barsa dogovorila i na kraju su odustali i uzeli Paulinha.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X