Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    Alexis 200k nedeljno u Man Utd-u.

    Lekcija da se ne citaju engleska senzacionalisticka gamad od novinara, i svi ti silni balague prickovi.
    Nope.

    270k sedmicno nakon poreza.

    Porez je 45%. Stoga plata ce mu bit, oko 500k sedmicno.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • #mufc are expected to make two major announcements tonight #mulive [bein sports]


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment




      • Prelazim u Utd



        Prelazim u Arsenal


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • BREAKING: An agreement between Arsenal and Henrikh Mkhitaryan is very close. (Source: @MiguelDelaney)
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Nope.

            270k sedmicno nakon poreza.

            Porez je 45%. Stoga plata ce mu bit, oko 500k sedmicno.
            According to the Telegraph Alexis Sanchez has finally agreed a 4 year deal with Manchester United worth around £14million a season...After tax!

            Ja znam da bi svi voleli da je 500k iznam da svi voleli da se United duplo oporezuje, dok se za ostale klubove gleda plata bez poreza.

            Al jbg, realnost je drugacija :/

            Comment


            • Manchester United

              Ja mislim da je 500,000£ nedeljno posle poreza, nesto malo jace. Ipak je MONEY over Pep[emoji23][emoji23]


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                According to the Telegraph Alexis Sanchez has finally agreed a 4 year deal with Manchester United worth around £14million a season...After tax!

                Ja znam da bi svi voleli da je 500k iznam da svi voleli da se United duplo oporezuje, dok se za ostale klubove gleda plata bez poreza.

                Al jbg, realnost je drugacija :/
                Napise covjek post u kojem potvrdjuje ono sto sam rekao, a onda mi se smije jer sam pogrijesio. Peak soy.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Odprilike 290k mu dodje po Akijevoj racunici

                  Nebitno realno, vredi svake pare, to je samo malo vise nego sto ima Pogba. Ibra je na pola od prosle sezone, tako da ima budjeta, jer smo tako u mogucnosti

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    According to the Telegraph Alexis Sanchez has finally agreed a 4 year deal with Manchester United worth around £14million a season...After tax!

                    Ja znam da bi svi voleli da je 500k iznam da svi voleli da se United duplo oporezuje, dok se za ostale klubove gleda plata bez poreza.

                    Al jbg, realnost je drugacija :/
                    To je to, 270k funti posle poreza. Lepo je Aki objasnio.

                    Comment


                    • Junajted ne daje plate posle poreza, odnosno ne daje neto igracu, na godisnjem nivou imace 100k funti vise od Pogbe, bice najplaceniji igrac kluba dok De Hea ne potpise novi ugovor i to je to. Samo sto Pogba ima najbolje image rights od svih, zaradice i Sancez tu dosta, samo ne kao Pol.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Junajted ne daje plate posle poreza, na godisnjem nivou imace 100k funti vise od Pogbe, bice najplaceniji igrac kluba dok De Hea ne potpise novi ugovor i to je to. Samo sto Pogba ima najbolje image rights od svih, zaradice i Sancez tu dosta, samo ne kao Pol.
                        United da njemu 490k nedeljno, on plati porez 45% i ostane mu 270k. Tako sam ja shvatio iz ove cele priče.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Junajted ne daje plate posle poreza, na godisnjem nivou imace 100k funti vise od Pogbe, bice najplaceniji igrac kluba dok De Hea ne potpise novi ugovor i to je to. Samo sto Pogba ima najbolje image rights od svih, zaradice i Sancez tu dosta, smao ne kao Pol.
                          Naravno da ih ne daje, ovo je spin medijski kao plata poslije poreza, wtf.

                          Plata ce mu bit oko 400k, kao sto sam rekao. Ovo poslije poreza, je cisto pricanje u prazno. Englezi sami sebi placaju porez.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kao da je bitno koliko mu daju, isplatiće se sve. Dobijaju WC igrača. Odličan posao.

                            Meni se svakako ne sviđa što će Junajted pola ove sezone i u narednim imati takvog igrača.

                            Koja će mu biti pozicija u timu? Gde se on uklapa?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Kao da je bitno koliko mu daju, isplatiće se sve. Dobijaju WC igrača. Odličan posao.

                              Meni se svakako ne sviđa što će Junajted pola ove sezone i u narednim imati takvog igrača.

                              Koja će mu biti pozicija u timu? Gde se on uklapa?
                              Levo krilo je zafateno, Marsijal i Rashford su tu. Igrace Sanchez na desnu stranu, nije igrao odavno, prijace mu

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Levo krilo je zafateno, Marsijal i Rashford su tu. Igrace Sanchez na desnu stranu, nije igrao odavno, prijace mu
                                U narednom periodu cete se uvjeriti koliko tezak karakter je Sanchez.

                                On ce igrati lijevo i gubit ce 20 lopti po tekmi, nista se vi ne brinite.

                                Da je Mou pametan, metno bi ga direktno na spica pored Lukakua, tu ce da prekuca.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X