Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Nadam se da se Vudvord vec od sjutra ukrcava u Dibala voz.
      sigpic

      Comment


      • Stani Vladane, vidis da mu i London daleko iako mu tamo kancelarija[emoji23]

        Koliko li ce mu trebati do Torina ne smijem ni da zamislim


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Mrzim svinju ogavnu ali je apsolutni broj jedan u svom poslu, niko mu nije ni blizu
            sigpic

            Comment


            • Joj legende

              Odradice tipa 15m+Alexisa za Mikija

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Mrzim svinju ogavnu ali je apsolutni broj jedan u svom poslu, niko mu nije ni blizu
                Meni je jaci Mendes,i po igracima koje ima i po njihovom broju,ali od ovog boljeg nema kad treba da izboksuje nesto za sebe i svog igraca i prevesla svakog

                Comment


                • Manchester United

                  Meni debeli djeluje namazanije. Samo nek zavrsi ovo


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Meni debeli djeluje namazanije. Samo nek zavrsi ovo


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Ma da to ne sporim,nego mi kao agent Mendes jaci,ali od ovg boljeg nema da ostvari maksimum i promovise sve svoje igrace,kao da su Mesi,videces kako ce malog Klajverta da jednog dana utopi

                    Comment


                    • Mendes je i meni jaci ali mislim da njegov uticaj polako blijedi. On se drzi svoje zlatne koke, CR7 a CR7 polako posustaje.
                      Ne znam koga od mladje generacije ima?




                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Razlika je sto ce Rajola sve da uradi za svog klijenta, dok Mendes svoje salje u Vulverhempton
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Mendes je i meni jaci ali mislim da njegov uticaj polako blijedi. On se drzi svoje zlatne koke, CR7 a CR7 polako posustaje.
                          Ne znam koga od mladje generacije ima?




                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Guedes,Bernardo silva,Ederson,Hames Rodrigez,Andre Silva,Neves,i Diegu costi je on ima jos brdo igraca,meni najjace stoon ima prakticno svoj klub Vuvse,i sad u PL da ih uvede,i trener njihov onaj iz Valensije je njegov Nuno

                          Comment


                          • Fora je sto svi Rajolini klijenti njega obozavaju. Od Ibrahimovica, preko Pogbe do Balotelija oni se svi kunu u njega, on im je porodicni prijatelj bukvalno. Mendes je strogi profesionalac, ima svoju agenciju, tim ljudi, jednostavno nisu isti odnosi. Mendes je prvi postao super agent, ali ovaj brine ili barem djeluje da brine za svoje, pritom izvlaci nestvarne ugovore.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Razlika je sto ce Rajola sve da uradi za svog klijenta, dok Mendes svoje salje u Vulverhempton
                              Jer mislis da ce lose proci,sad kad ih uvede,prodace malog Nevesa,za mnogo vise nego da ga nije doveo,sta znam ,moje misljnje mene podseca na zalizanog iz basketa,Miska

                              Sad vidim u sustini se slazemo ovaj surovo profi,ovaj kida,za klijente ko za decu
                              Last edited by 61563; 16-01-18, 12:52.

                              Comment


                              • Guedes ce da bude bruka igrac, samo da ne vrati u Psz. Da da, Nevesa je u Vulvse poslao. Covjek je i pojava.
                                Mislim da je on i Murinju menadzer


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X