Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslednja godina je jedno, poslednjih pola godine nesto sasvim drugo jbg
    sigpic

    Comment


    • Manchester United

      Originally posted by Vladan View Post
      Poslednja godina je jedno, poslednjih pola godine nesto sasvim drugo jbg
      Ali sad uzimas Aleksisa koji je dokazan u PLu.

      S obzirom na danasnje cene i dalje prilično "jeftino". Može odmah napraviti razliku koja nam treba u ofanzivi.

      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Ma jasno i on vrijedi 150 miliona ali je cinjenica da za pet mjeseci nije vise pod ugovorom jbg
        sigpic

        Comment


        • Ako ga stavi u tim Zoze onda nema nista od razmjene igraca, bice samo kes.

          Jako je tesko u fudbalu to odraditi, svaka strana cijeni svog igraca vise tj protivnickog manje, zato se bas bas rijetko i desavaju takvi transferi.

          Marsijal je NO No, Smoling je no a Miki moze ako oce da ide mada ne vjerujem da oce


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Miki ako je uključen u trampu to bi moralo biti jedino po Vengerovoj želji.

            Junajtedu sigurno nije problem da se isprsi sa 35-40 miliona funti.

            Comment


            • Zasto mislite da je Marsijal nedodirljiv?

              Starta svaku utakmicu? Mou ga obozava?

              Comment


              • Razlika je da ga za 5 mjeseci ima Pep.

                Pricao sam nedavno, a neki su mi se smijali, da Wenger prakticno trenutno drzi najbolje karte.

                Nece da ga proda, a hoce ga dva Manchestera. Svejedno smo ga otpisali finansijski, a plata mu 140k.

                City ga hoce, United ga hoce i takmicite se, mi se ne zurimo da vam ga prodamo. Ako dodje razumna ponuda, vas je. Iako 30m za igraca bez ugovora je bolesna cifra.

                Alexis je trazio od Arsenala 400k, mi mu to nismo htjeli dati i on je odbio da produzi, jebiga. Sretno mu bilo.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Tako je, sveti Arsene je nepogresiv.

                  Blago vama sa njim


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Razlika je da ga za 5 mjeseci ima Pep.

                    Pricao sam nedavno, a neki su mi se smijali, da Wenger prakticno trenutno drzi najbolje karte.

                    Nece da ga proda, a hoce ga dva Manchestera. Svejedno smo ga otpisali finansijski, a plata mu 140k.

                    City ga hoce, United ga hoce i takmicite se, mi se ne zurimo da vam ga prodamo. Ako dodje razumna ponuda, vas je. Iako 30m za igraca bez ugovora je bolesna cifra.

                    Alexis je trazio od Arsenala 400k, mi mu to nismo htjeli dati i on je odbio da produzi, jebiga. Sretno mu bilo.
                    Kako beše ono iz tvojih pouzdanih izvora, Aleksis i Ozil potpisali nove ugovore ili beše narednih par dana se to rešava?


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Venger se ne žuri da proda već pušta da mu istekne ugovor dok mu Sančez igra preko one stvari ili ne igra uopšte? Ne drži to vodu.


                      Sa druge strane Lemar, Draksler, Malkolm uredno čekaju. I Murinjo čeka kao što je "čekao" za Mkitarijana pa ga pokupio Vengeru ispred nosa.

                      Arsenal mora da reši situaciju sa Aleksisom pre nego što krene da pazari.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Zasto mislite da je Marsijal nedodirljiv?

                        Starta svaku utakmicu? Mou ga obozava?
                        Zato sto bi ga samo lud covjek pustio da ide, jos trampa neka, meni je nerealno da je Arsenal uopste i trazio njega a unaprijed su mogli da znaju da ce to biti odbijeno. Da, startuje svaku utakmicu i jedan je od glavnih igraca u timu, po drugi put ovo pisem danas.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Postavio je to neko danas, isti artikal. Samo na twitteru sada izgleda kao da imaju nesto novo

                            Nego, gde pratite te tvitove od najpouzdanijih novinara, kao recimo Vladan za Buhafsija?
                            Last edited by Ser Gagi; 15-01-18, 17:54.

                            Comment


                            • Without reference to any particular situations, but hypothetically speaking, Martial and Aguero, as things stand, cannot be in 'part-exchange' arguments. They are simply too important to their respective clubs. #IKN LawTop. Ima informacije, nista konkretno ne govori, sve neke zagonetke i nesto slicno, ali evo sad ovo od njega.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Manchester United have categorically rejected a swap deal offered by Arsenal for Alexis Sánchez in exchange for Anthony Martial. (Source: RMC Sport)
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X