Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto volim ove vatrene navije Sitija koji nisu ni znali za taj klub do pre 6 godina
    sigpic

    Comment


    • Auu sta se ovdje ispisalo, ja reko Sancez potpisao kad je ovliko novih strana.

      Ma kakav crni Siti, sto kaze Vladan, sprdat se sa njihovom pricom sto pokusavaju plasirat


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Pranje novca ne može da bude legitimno. Pričaš koješta.

        Tipa imaš firmu koja se bavi odredjenim poslom. Radiš po tržišnim principa i sutra dodje neki tajkun i pored tebe otvori firmu koja se bavi istom delatnošću i ulozi ogromne novce samo da bi oprao pare. Ne posluje da bi profitirao, da bi okrenuo sredstva, nego posluje da bi izvuko neki deo novca koji mora da opere. I posluje tako što npr svesno prodaje svoje priozvode ili usluge za vrednost koja je manja od cene proizvodnje. Znači ne posluje po fer i trzisnim principima jer mu je motiv da opere neke pare i time tebe ugrozava jer da stavi da kod njega ista lizalica koju ti proizvodiš košta 5 dinara, a ti moraš da je staviš da košta 10 dinara jer te proizvodnja košta 7 dinara. On može da stavi 5 dinara jer ga ne interesuje da posluje likvidno.

        Nadam se da nisi bukvalno uzeo primer u smislu da si totalno preneo analogiju. Poenta je u principima poslovanja.
        Jel ti znas ko je vlasnik Sitija i koliko je vrednost kluba i novac koji ulaze u njega mizerna suma u odnosu na njegovo bogatstvo?

        Stvarno mislis da bi se on mlatio i prao novac koji je bukvalno sica za njega?

        Comment


        • Originally posted by psycho.ts View Post
          Sto volim ove vatrene navije Sitija koji nisu ni znali za taj klub do pre 6 godina
          Sto je najjace oni ne navijaju ni za Mancester Siti, vec za Gvardiolu. Oni su kao Balag uglavnom, klub zovu Pep City. Srecom tu je i Geri Nevil da im se sprda s glavom
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Svasta moze da se kaze...al da sam frustrirana zbog Sitija...pa mislim ROFL, ROFL...
              Meni Siti nije nikakva frustracija, ama ni f od frustracije, niti ce ikada biti pre bih rekla da je obrnuto...jer zna se ko je i tata i mama u Mancesteru, da ne kazem na ostrvu. Skorojevici jedni

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sva ta simpatija za Siti je u biti želja da se bude rival Mančester Junajtedu, pogledati pod navijači Arsenala.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Svasta moze da se kaze...al da sam frustrirana zbog Sitija...pa mislim ROFL, ROFL...
                  Meni Siti nije nikakva frustracija, ama ni f od frustracije, niti ce ikada biti pre bih rekla da je obrnuto...jer zna se ko je i tata i mama u Mancesteru, da ne kazem na ostrvu. Skorojevici jedni

                  tt
                  Kad dodju do 19 titula zabrinicu se
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Sto je najjace oni ne navijaju ni za Mancester Siti, vec za Gvardiolu. Oni su kao Balag uglavnom, klub zovu Pep City. Srecom tu je i Geri Nevil da im se sprda s glavom


                    Sto je napravio jutros Balagu, komedija.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Busby,ima to sto stoji neko se veze i vise voli tradiciju,al opet niko nije kriv sto je rodjen na naftnoj busotini i ne mora da radi nista,sem da se iz hobija igra FM menagera ali sa pravim klubovima,jbg sto se ovde svaki tajkun poistovecuje saprljavim parama zardjenim na los nacin.

                      I jbg sad ne znam jel bi ti odbio tog Jaguara,od caleta i rekao necu, idem da radim sam da zaradim,a sa predpostavkom da si pametan i da neces da urnises Jagura za 2 dana i da trazis novi,ovde je jedini problem afinitet nekoga prema nekoj tradiciji ili necem novom,stvar izbora,a ja licno bi voleoda Glejzeri ulozu pare od Tampe u MU,ipak vise volim evropski fudbal,a i onako im ne ide nikako u NFL-u

                      Comment


                      • Moram i ovako, i dalje ne vjerujem kako igra i sta igra, haos potpuni

                        "Me and my dad put that trust in him [Ferguson] to say that," Lingard told Sky Sports News. "It's obviously worked. He guessed right.

                        "I think it's my time now. I knew we had to step up and kind of take charge. That's what I've done.

                        "The goals have come, which has given me confidence. Each game I just want to score now, that's my main objective."

                        "The first few seasons I was just getting used to the Premier League, I just wanted to play football," he said.

                        "This season I've come in with objectives, a different mindset to get goals and assists. When you score a goal it boosts yourself and the team as well."

                        "Man United is a club where we always want to win and be first," he said. "If second is the spot we have to take then we'll take it as long as we're up there and winning games. But our main priority is to be first all the time.

                        "The mentality of the lads is always to win, and the manager's mindset is the same. We come into each season wanting to come out on top as number one."
                        sigpic

                        Comment


                        • Za svog života sam ispratio 20ak major titula Uniteda,

                          ali mi je City sa svoja dva naslova prvaka nabio kompleks i frustracije. Seems legit.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Kad dodju do 19 titula zabrinicu se
                            Samo neka nabroje svojih 5 igraca iz akademije koji su WC
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Momir Peh View Post
                              Za svog života sam ispratio 20ak major titula Uniteda,

                              ali mi je City sa svoja dva naslova prvaka nabio kompleks i frustracije. Seems legit.
                              Ti tu racunas PL i LS samo, a major titule su i FA kupovi, kao i LE, mada mi smo takvi, nas to ne zanima previse doduse, drugima bi prosla sezona bila jedna od najboljih u istoriji, a nama koji pratimo klub poslednjih 20-30 godina je jedna od najgorih
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Momir Peh View Post
                                Za svog života sam ispratio 20ak major titula Uniteda,

                                ali mi je City sa svoja dva naslova prvaka nabio kompleks i frustracije. Seems legit.
                                Ovo su samo počeci, tek ce biti frustriranja.
                                Klub izgleda veoma zdravo, ima najboljeg trenera na svetu i ne cini se da bi bilo sta moglo da krene protiv njih.
                                Nasuprot Junajtedu koji kuburi sa Murinjom, oslanjaju se na nekakvog Rashforda kao wonderkida a mali tik iznad proseka, Mbappe doktor za njega. Tek ce nastati problemi kad Murinjo ode (sto bi po mom misljenju trebalo sto pre da se desi), jer bi usledila kompletna reforma, a to naravno odlaze najvise ambicije.

                                Navijaci Junajteda imaju veliki problem sa strpljenjem. Odlaskom Fergusona klub je dosta propao i trebace puno vremena da stane na noge. Ferguson je i napravio od Junajteda ime, tako da bi morao da na klupu dodje slican profesionalac njemu da bi postigao ono sto navijaci sada ocekuju.

                                Comment

                                Working...
                                X