Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Zapravo vest je napisao novinar koji je pouzdan za Arsenal ali je napisao da se diskutovalo oko razmene za Mikija i Marsijala, ne pise kako je ko odgovorio na neki predlog. Logicno je da Arsenal zeli Marsijala i da su predlozili to, e sad logicno je i da mi odbijemo takvu mogucnost.

    Tapatalk
    +10000

    U artiklu pise da smo mi nudili Mikija, a Venger zeli Marsijala. Ne pise da smo mi nudili ili da zelimo im dati Marsijala. Ali veliki clickbait sa ovim "Martial discussed".

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • A sto je fora sa odnosom Murinja i Martijala? Toni igra, jedan je od najvaznijih srafova ove sezone
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Zapravo vest je napisao novinar koji je pouzdan za Arsenal ali je napisao da se diskutovalo oko razmene za Mikija i Marsijala, ne pise kako je ko odgovorio na neki predlog. Logicno je da Arsenal zeli Marsijala i da su predlozili to, e sad logicno je i da mi odbijemo takvu mogucnost.

        Tapatalk


        Ta informacija može biti i fantazam tog novinara, info je nepotvrđen.

        Postoji čitava legija tih "pouzdanih novinara" čija je lista fejlova mnogo duža od onog što su pogodili.


        Što se tiče eventualnog dolaska Aleksisa moje je mišljenje da je cela stvar i dalje u mraku i da se samo nagađa da je bliži Junajtedu i to samo iz razloga što su svi mislili da će već 01. 01. 2018 Čileanac biti član Sitija.

        Comment


        • Vraca se i Ronaldo, SAF rekao Lingardu bice masina kad napuni 25, a De Hea potpisuje novo ugovor. Ne shvatam te igrace, sve zbog para. Bolje igrati u klubu bez para kao sto je Siti pred polupraznim tribinama, to ima dusu, a ne ovo pred punim tribinama uvijek, i sa najvecom bazom navijaca na svijetu. Pritom bira pare prije trofeja, jeste Junajted najvise trofeja osvojio od odlaska starog od PL klubova ali opet to su sve nebitni trofeji i nece ih vise ni osvajati. Ubiae proklete pare fudbal, jebeni Amerikanci unistavaju arape samo zbog toga sto imaju masu vise para
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Zapravo vest je napisao novinar koji je pouzdan za Arsenal ali je napisao da se diskutovalo oko razmene za Mikija i Marsijala, ne pise kako je ko odgovorio na neki predlog. Logicno je da Arsenal zeli Marsijala i da su predlozili to, e sad logicno je i da mi odbijemo takvu mogucnost.

            Tapatalk
            Pa samo se diskutovalo o Marsijalu, nista vise. Mozda su nam ponudili double swap, nesto tipa Aleksis za Mikija i Emirejts stadion za Marsijala. I onda im Vudi gestikulacijom odgovorio bacivsi svoj prangijato po sred okruglog stola u severnom delu Londona.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Amerika, Amerika, zemlja velika, ali metar arapska sela, Amerika cela.
              sigpic

              Comment


              • Ne znam otkud vam to da De Gea potpisuje novi ugovor.

                On i Aguero u Real idu, vrlo vjerovatno. Istog agenta imaju.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Rekao Zoze, sajt zvanicni pritom objavio, sto skoro nikad ne radi
                  sigpic

                  Comment


                  • Siroti City, mami igrače igrom, stilom, tradicijom, rezultatima i trenerom,

                    a zli United ih dovodi parama. Stvarno je svijet nepravedan.






                    Butthurt everywhere. Uživanje.

                    Comment


                    • Kao goli otok nekad, uboga arapska sirotinja bez ikakvih prava, a ovamo Tito se kurci I pali tompuse parama
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ne znam otkud vam to da De Gea potpisuje novi ugovor.

                        On i Aguero u Real idu, vrlo vjerovatno. Istog agenta imaju.
                        Jery to znaci da nama stize Vidal i ostali cigancici iz Cilea jer Felicevic
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Meni najsmesnije to sto Siti izigrava ovde nekog pacenika, kao oni su ta romantika, pa nema gore stvari u fudbalu od naftaskih klubova.

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Članak na mocartu objasnio.

                            "Izdaja Aleksisa Sančeza"

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Meni najsmesnije to sto Siti izigrava ovde nekog pacenika, kao oni su ta romantika, pa nema gore stvari u fudbalu od naftaskih klubova.

                              Tapatalk
                              Ne znate vi deco, kako je to voditi ljubav u djakuziju punom nafte. Pure romance.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Sad ozbiljno ili ljudi troluju za sve pare ili je ovo neki paralelni, nenormalni univerzum, a da toga nisam svjestan
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X