Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pored Sanceza prioritet mora biti veznjak i onda da se vidi sta raditi sa odbranom, rezervni desni bek je neophodan a ako So ostaje onda kakvu ulogu Murinjo ima za njega, starter ili rezerva i na osnovu toga trazit LB.
    sto se tice CB mislim da je tu okej, Bai, Smoling, Dzons, Lindelof i Roho bi trebalo biti dovoljno mada ispade da su nam svi injury prone, cak i Bai.

    Na ovaj tim+Sancez dodati Zorzinja ili nekog takvog je must jer Matic ima jos nekoliko sezona, od Pogbe ocekujem da zagospodari sredinom i bude najbolji veznjak PL.

    Novu ugovor za DDG je must i to je to. Zaglavili smo sa crnim mecetom, to nam je sto nam je


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Pored Sanceza prioritet mora biti veznjak i onda da se vidi sta raditi sa odbranom, rezervni desni bek je neophodan a ako So ostaje onda kakvu ulogu Murinjo ima za njega, starter ili rezerva i na osnovu toga trazit LB.
      sto se tice CB mislim da je tu okej, Bai, Smoling, Dzons, Lindelof i Roho bi trebalo biti dovoljno mada ispade da su nam svi injury prone, cak i Bai.

      Na ovaj tim+Sancez dodati Zorzinja ili nekog takvog je must jer Matic ima jos nekoliko sezona, od Pogbe ocekujem da zagospodari sredinom i bude najbolji veznjak PL.

      Novu ugovor za DDG je must i to je to. Zaglavili smo sa crnim mecetom, to nam je sto nam je


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Upravo ovo, ali da taj vezni bude WC igrač. Ja bih doveo i veznog za rotaciju, jer kad nam ode Felaini što je izvejsno, Kerik se penzioniše. Mislim da je 5 vezista optimalan broj. Idealno bi bilo ako igramo sa 3 vezna, Matić Pogba i novi vezni, i u izmjeni Erera i još jedan vezni. Možda taj dodatni vezni može biti Pereira, ističe mu pozajmica u junu.

      Molim Boga da se Šou pokaže u pravom svjetlu u naredna 4 mjeseca, svi znamo da može.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Sa ovom zimom i narednim letom, dovodimo 3 igraca, to je Mou reko. Znaci ako sad dovedemo Sancheza, dovescemo 2, i to defanzivca i veznjaka (mc,dm). Znaci nista od Dibale ili Grizmana.

          Suocite sa tim.

          Comment


          • Pa nisam bas siguran, Zoze je najavio dva ogromna pojacanja na ljeto, ali je isto rekao da ne vjeruje u januarski prelazni, medjutim nekad iskrsne nesto i moras reagovati. To je ovo ako se ostvari, ali i ako dodje Sancez opet ce ici po jos jedno veliko pojacanje, znaci Grizman, Dibala ili Bejl.

            Ipak ako dodje Sancez on ne remeti budzet i planove na kraju krajeva, on je zamjena za Ibrahimovica sto se plate tice, a obestecenje je mizerno za danasnje standarde.
            sigpic

            Comment


            • Ne bih ja bas otpisao Utd iz price oko Grizmana ili Dibale na ljeto, ko zna sta ce se tu sve dogadjati.

              Jedino kontam da otpadamo za Bejla jer sad pored Sanceza nije potrebno krilo tj nadam se da nije potrebno jer to bi znacilo da Zoze hoce Bejla desno a lijevo Sanceza sto mi se nikako ne bi svidjelo zbog Marsijala osim ako nema u planu njega naprijed ali sta onda sa crnim mecetom.

              Ako Miki ide u Arsenal, Kerik penzija, Blind i Felaini vrvr odlaze sto znaci da je potrebno na sredini raditi, kao sto Boris rece, ne 1 vec cak i 2 veznjaka, 1 WC igrac i 1 za rotaciju.

              Kros dostupan ali sigurno za mnogo para


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by reddevil96 View Post
                Očekivao sam da cemo se na ljeto boriti za dybalu ali ako dođe sanchez onda nista od dybale nazalost
                A takav igrač (ako postoji mogućnost dolaska) se mora Pokušat dovesti jer ce uskoro biti među top 3 za zlatnu loptu lakoćom


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Informacije iz kluba govore suprotno. Na leto će sav fokus da se odradi na Dibalu i pokuša da se izdejstvuje veliki transfer. Zbog malenog Gaučosa Murinjo je totalno u drugi plan stavio Grizmana.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Za rotaciju imamo Skota i eventualno Andreasa. Ne znam kakav je ove sezone. Ali slazem se da treba dovesti jos nekoga. Nek bude kako god samo da Marsijal igra sto vise

                  EDIT: Koliko kopam po tviteru sad, svi pisu da je to to manje vise sto se Sanceza tice. Trebalo bi u toku dana da znamo vise. Cekam sliku da vidim na kojoj se smeje sa ugovorom ispred sebe i olovkom u ruci
                  Last edited by Stevudza11; 15-01-18, 07:08.

                  Comment


                  • Mora se sledece sezone dati sansa klincima iz akademije, naravno prvenstveno na Gomesa mislim.

                    Sto se Pereire tice, sve navodi na to da on zeli da ostane u Valensiji. Vrvt ce morati Zoze da obavi sa njim razgovor i da mu kaze da li ga vidi kao standardnog clana rotacije ili ne. Velika je steta da on ode, bas mi je gotivan igrac i mislim da moze imati veliku karijeru ali da li je to na OT vidjecemo.

                    Grizman ili Dibala, Argentinac uvijek. Kod Juvea dobra stvar je sto se sa njima mozes dogovoriti, ako si voljan da platis nema problema a za Dibalu ce itekako trebati da se plati.

                    Kako bih da sam na mjestu Zozea pozvao Levija i pitao moze crno mece i koliko za Kejna? Znam da je nemoguca misija ali Kejn je 2 koplja ispred Lukakua


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Hari Kejn je moja tiha patnja.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Kejn je jedan od najboljih napadaca na svetu, nema sta.

                        Comment


                        • Manchester United

                          Kad pogledas brojke i Lukaku je tu blizu ali ne mogu se porediti, Kejn je klasa iznad. Ide Real po njega na ljeto 100% a jebeni rivalitet u Engleskoj ce im pomoci jer nema trika da bih pustio Kejna da napusti PL da sam gazda nekog od najjacih klubova PL.


                          Nego da li ici po Ozila na ljeto?


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Last edited by Miki28; 15-01-18, 07:50.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Pa nije da nam je neophodan. Sto se te pozicije tice, pre sam za Dybala/Griz. E sad, jedino ako ne bi doveli ni jednog ni drugog, da se ide na Ozila kao na neku jeftiniju varijantu a da se kupi WC vezni. Ozilu bese istice ugovor na leto? Ako je tako, sto da ne [emoji16]

                            Comment


                            • Da, istice mu. Isto tako, 1 opcija Dibala pa onda dalje

                              Nema jos nista za Sanceza, sigurno Miki koci[emoji23]


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Lingard ako ovako nastavi 10 nam nece ni trebati.

                                Comment

                                Working...
                                X