Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Legendarni novinar Jim White čovek koji je ekspert za praćenje transfera u Engleskoj i jedan od najpouzdanijih na Ostrvu, upravo je 'tvitnuo' tvit na kome piše da je Alexis Sanchez mnogo bliži Manchester Unitedu nego Cityju.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    On je budala, koji je onomad potvrdio iz aviona da je Benatia potpisao za United.

    Comment


    • Ryan Giggs to be named Wales manager tomorrow on a four-year deal - Sky sources.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Nemam pojma ko je, al cu ti reci pouzdano, a znaju neki kad sam rekao za United.

        City je imao sve dogovoreno sa igracem za ljeto, tad sam ja i ovdje napisao done deal. Ali, Sanchez je htio da ide sad. Ali posto City nije poslao ponudu, uletio je United koji se dogovorio sa Felicevicem jos bolje uslove od onih sa Cityem. United je spreman da plati Felicevica 5 ili 10 miliona, City nije.

        Ni United, ni City, niti jedan drugi klub nisu poslali jos uvijek oficjelnu ponudu Arsenalu. Onog trenutka kada jedan od ta dva tima posalje ponudu, Alexis Sanchez ce biti njihov fudbaler. Sve preko 25m funti ce biti prihvaceno.

        Arsenal je zavrsio Malkoma, pokusavaju da zavrse Lemara, ali je cijena 88m funti, ovo za Aubu prvi put cujem sad od Balaga. Mahrez je navodno odbio Liverpool jer hoce u Arsenal (ovo nemam potvrdjeno), a Wenger ga nece. Pokusava Evans da se dovede. Takodjer i Walcott ce vjerovatno da ode u Everton ili Sautempton.
        Kad ćeš imat potvrdjeno to u vezi Mahreza?


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Izgleda da mi odavde više znamo i od transfer eksperta Džima Vajta i ostalih izvora.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Sto?

          Gigs ce biti novi selektor Welsa


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Alexis Sanchez

            Comment


            • Manchester City have pulled the plug on a deal for Alexis Sánchez. Fernando Felicevich (Alexis' agent) informed them that #mufc are willing to pay more in wages and extra fees #mulive [@sammy_goal, goal]

              Alexis wants/wanted to play for Guardiola but is open to the idea of United. Guardiola’s taken that as proof that he’s not 100% committed to City, so he’s happy to move on. Alexis refusing to sign for United was City’s best chance of getting him this month, but that won’t happen


              Kazu da je ovo najpouzdaniji novinar Sitija


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Mourinho: “I just trust the board and the work they do. I don’t negotiate players, I don’t discuss numbers and contracts. I just say what is obvious. Anyone of you would say the same - David [De Gea] is to keep.”
                Mourinho: “Obviously we are going to try (renew De Gea contract). Mr Woodward is not on holiday. He barely has holidays. Of course he’s going to try to give him a contract that keeps him here for much longer than that option that of course we are going to execute.”
                sigpic

                Comment


                • Mourinho: “Obviously we are going to try (renew De Gea contract). Mr Woodward is not on holiday. He barely has holidays. Of course he’s going to try to give him a contract that keeps him here for much longer than that option that of course we are going to execute.” #mulive

                  Mourinho: “I just trust the board and the work they do. I don’t negotiate players, I don’t discuss numbers and contracts. I just say what is obvious. Anyone of you would say the same - David [De Gea] is to keep.” #mulive


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Antonio Valencia is ready to return from injury against Stoke City, says the manager, but Anthony Martial is a doubt.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Originally posted by nine33 View Post
                      Antonio Valencia is ready to return from injury against Stoke City, says the manager, but Anthony Martial is a doubt.
                      Znači sutra sastav: De Hea, Valensija, Lindelof, Džons, Šou, Matić, Erera, Pogba, Lingard, Rašford, Lukaku. Marsijal i Felaini sa klupe 20 minuta pred kraj. Trebalo bi da odrade posao kako treba.

                      Inače čim novinari blizak Sitiju napiše ovako nešto, mislim da je jasno da je Sančez baš blizu prelaska kod nas. Sad, kontam da tjera priču kako odgovara Sitiju sa ovim oko plate i to, svako čuva svoj ugled, ali bitno je da govori da sad Sančez izvjesno ide u Junajted.

                      Ako je uključen Miki u transfer, pitam se koliko ćemo Arsenalu doplatit uz Henrika? Miktarijan ima još 2 i po godine ugovora, a doveden je za 42 miliona evra, bez obzira na sve vrijedi najmanje 25 miliona, kontam on i 10 miliona funti su dovoljni.

                      Comment


                      • Ne vjerujem da ce Erera vec Mata i 4-2-3-1 formacija.

                        Volio bih da uzmu Mikija mada mislim da ce prije biti samo Sancez, bez ukljucivanja Mikija.

                        Bilo bi lijepo da u toku dana potvrde transfer i da bude predstavljanje sutra vece na OT


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Očekivao sam da cemo se na ljeto boriti za dybalu ali ako dođe sanchez onda nista od dybale nazalost
                          A takav igrač (ako postoji mogućnost dolaska) se mora Pokušat dovesti jer ce uskoro biti među top 3 za zlatnu loptu lakoćom


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Pitanje je i kolike bi nam šanse bile za dovođenje Dibale, mlad a već odličan igrač, pucao bi Juventus u nogu sebi ako bi ga prodao. Da su nam jake šanse za dovođenje Dibale ne vjerujem ni da bi krenuo Murinjo po Sančeza.

                            Comment


                            • Ja nisam vjerovao do prije 3 mjeseca da možemo dybalu dovesti ali odjednom svugdje u medijima bilo da nam je on prioritet broj 1 pa zato sam se počeo nadat iako mislim da ce njega Real kupit ako odluci otici iz juvea na ljeto ali svejedno moramo pokušati jer bi gasigurno juve na ovom ludom tržištu prodao za neku ludu cifru (150-200mil€)
                              Nema juve šeike vlasnike pa da su u stanju to odbiti


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Juventusova politika duze vreme je "Ako igrac zeli da ode, slobodan je", tako da dosta zavisi od Dybale tu. A to da ce odrati bilo koga to je vec klasika, poznat je Juve po tome. Jos jednom kazem Dybale ce u Real ili Barsu, mada Barsa dovela Kutinja pa je manje realna opcija da ode tamo, ali se crta zamena za Bejla/Ronalda.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X