Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Ne znam da li si svestan koliku Messi ima moć u klubu. On ako neće da ide, a hoće da ga prodaju, prevrnuo bi klub naopačke. Ostavio bi kataklizmu tamo. Messi klan broji mnogo članova tamo.

    Da ne bude skroz off...

    Zanima me da li će Shaw da igra i u ponedeljak?
    Sve to moze lepo da se odradi, spanci i latinosi su to. Ne verujem da bi se i Mesi nesto bunio ako dobije dobre uslove drugde, nije dzaba zapracivao druge klubove kada je trazio bolji ugovor. No nebitno.
    Sou da bi igrao treba da izbaci Janga koji je u odlicnoj formi jos uvek. Obzirom da je bilo odmora i da su igraci svezi ocekujem Janga kao startera do daljnjeg tj dok mu ne padne forma ili dok Sou ne podigne nivo igre.
    Last edited by mikisavic89; 13-01-18, 13:12.

    Comment


    • Kakav je journalism instagram pracenje.

      Mesi ce bit one club man. Ako ne, ide u Argentinu sa Njuelsom.

      Mesi sa 35 godina moze da udje sa klupe i da da 30 min magije.

      Mnogo teska prica kao i da je Ronaldo kompletniji igrac jer sutne s vremena na vrijeme lijevom nogom.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

      Comment


      • Nikada nisam delio CR i Mesija. Meni je čast da živim u epohi dvojice virtuoza.
        Mesi je jednostavno svojom konstitucijom rođen da se probija gde ni šilo ne može. Godinama prkosi svim zakonima gravitacije. Kad misliš da ne može vise da nas iznenadi on napravi nešto što svet nije video.
        CR je mnogo toga postigao radom. Marljiv i vredan ko mrav. U stanju je da trenira više od svih. Dokazao je kvalitet i u za igrače najzahtevninoj ligi - eng Premijer.
        Treba uživati dok postoje a ne deliti se na tabore za i protiv.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Ronaldo naravno, najkompletniji igrac. Davao golove dupetom, ramenom, petama, nenormalnim skokovima, a bilo je i onih sa po 35m. O slobodnjacima i da ne pricamo, ono sto je izvodio, svet ranije nije video, prosirio je granice fizike.

          Messi je dao jedan isti gol 500 puta i to je to. Prihvatis loptu i prozujis ko hrcak oko odbrane. Svaka mu cast na tome, ali Ronaldo je daleko kompletniji.

          Dobro, jasno je da Messi jos drzi formu, ali za 2 godine max au revoir.

          Kao sto sam pricao i za Robena, ovde su neki pominjali da ce igrati i do 36. jer je klasa.
          Godine su to, ljudi.
          Hahaha post godine
          Ispada po tome da je lako 500x proci cijelu obranu i zabit gol
          Messi zabija asistira dribla i sve a netko samo ceka na petercu loptu i ovisi o formi modrica i kroosa


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Posto sam pratio fudbal kad je Ronaldinjo igrao, a i prije Ronaldinja isto, taj ne da ne moze kopacke da cisti Mesiju, nego ne smije da se stavi u istu recenicu s njim. Kapiram ja da ljudi vole taj potez, tu kako kazu magiju, ali to je uzasno nekonstantan lik, nezreo i sto je najvaznije nedorastao za najbitnije utakmice. Sem ako ne racunte kad je ponizio najneizbalansiraniji Real ikad. To i ono protiv Celsija su mu potezi karijere, a to protiv Celsija nisu ni prosli. Pa Barselona je jedva izbacila Benfiku, a Ronaldinjo nije postojao na terenu. Covjek se krio u najbitnijim utakmicama cijelog zivota, kad je trebalo osvojiti LS je li Ronaldinjo prelomio? Naravno da nije, morao je starac Larson da udje da se dodje do trofeja. Ronaldinjo je najbolji i najproduktivniji bio one polusezone kad je Davids dosao na pozajmicu. Naravno pritiska nije bilo, masu su zaostajali i onda su oni dvojica stvarno napravili haos i prestigli Reala na drugom mjestu, zastrasujuca polusezona je to bila, kako su zavrsili drugi ni sad mi nije jasno. Da su imali jos pet kola osvojili bi titulu tada. Kad je bio u zenitu i kad je Brazil dosao kao apsolutni favorit u Njemacku naravno da se nije vidio, takav vam je bio Ronaldinjo. Naravno da je Ronaldo sa 15 kila vise objasnio ko je lider tada, naravno da mu se starac Zidan pred penzijom sprdao s glavom iako je tada proglasavam za madjija i za vanzemaljca. Ronaldinjo je potez majstor, cirkuzant koji je imao nekoliko vrhunskih godina, a Mesi je otac fudbala.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by mikisavic89 View Post
              Sou da bi igrao treba da izbaci Janga koji je u odlicnoj formi jos uvek. Obzirom da je bilo odmora i da su igraci svezi ocekujem Janga kao startera do daljnjeg tj dok mu ne padne forma ili dok Sou ne podigne nivo igre.
              Zar Jang nije još uvek suspendovan?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Zar Jang nije još uvek suspendovan?
                Nema pravo Ešli protiv "grnčara" iz Stouka.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Pratim fudbal od 2002, dakle nisam gledao pre Ronaldinja, nisam zakacio mnogo Rondalda, Zidana, i ostale majstore koji su igrali na prelazu milenijuma, a ono sto mogu da kazem da je Ronaldinjo dostigao najveci nivo koji sam ja gledao, i da je ubedljivo najdrazi igrac kojeg sam imao priliku da pratim, mozda nisam tada fudbal dozivljavao isto kao sada, ali to je ostalo. S druge strane Messi je ubedljivo najbolji igrac kojeg sam imao priliku da gledam, i smatram da su ovde napisane bas velike gluposti na prethodne dve strane, nema potrebe ni komentarisati, niko Messiju nije ni do kolena, i kad neko iskoritisti glagol "uvaljati" za njega, smatram da treba na robiji da zavrsi.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Zar Jang nije još uvek suspendovan?
                    Tacno, totalno sam zaboravio na to jer se ne igra vec neko vreme. Onda moze biti Sou starter, ali ponovo nije ni to 100% ali je ocekivano.

                    Comment


                    • Jang suspendovan, mislim do 18.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ronaldinjo je najbolji fudbaler svih vremena. Nema potrebe da se to meri po zapadnim vrednostima kao što su konstantnost, produktivnost, zlatne lopte kurci palci... Ono je fudbal sa druge planete i niko nikada nije bio kao Ronaldinjo niti je oko nekog igraca postojao toliki konsenzus u celom svetu da je najbolji i da ga svi vole.

                        Najbolje govori cinjenica koliko je Ronaldinjo najbolji je to sto sam kao pravi mali janicar napustio Real Madrid kad je on dosao i navijao za Barselonu sve dok nije otisao, nisam propustao nijednu utakmicu. Mrzim Barselonu jer se odrekla legende, najvece ikada i posle su svi samo govorili Mesi Mesi. Ko jebe Mesija.

                        Znaci ja sam napustio tada Real za koga sam navijao i navijao za coveka. A nisam jedini svi su navijali za Ronaldinja. Svi su gledali fudbal zbog Ronaldinja. To je definicija najboljeg ikada.

                        Comment


                        • Da, kad bi fudbal cinile utakmice protiv Betisa, Selte, Sosijedada i drugara, on je bio kralj tih utakmica.

                          Mesi je pak malo ozbiljniji igrac, isto kao sto su bili Zidan i Ronaldo, pa su briljirali u najvaznijim utakmicama karijere. I Kristijano naravno. Mada je on imao zesci problem sa velikim utakmicama ali kako je vrijeme prolazilo postao je clutch.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mesi je otac, djaba velicate Ronaldinja, nije mu do kolena.

                            Pa Mesi se zajebava bre ljudi, njemu nije vise ni zanimljivo da daje obicne golove. Ono je smejurija. Bas smo pre 2 dana gledali tekmu protiv Selte, onaj prvi gol Alba-Mesi, 100 puta vidjeno, i ne mozes braniti. Jer je to Mesi. Ide akcija za drugi gol, Mesi sa desne strane ulazi u sreidnu, daje loptu Albi, mi komentarisemo, "Ajde sad daj ALbi, pa on opet tebi, i opet gol, kao na FIFI", i op, to se desi. Kralj.

                            Mesi je majstor, pored toga sto je majstor je i najproduktivniji fudbaler koji sam gledao, i za mene najbolji svih vremena.

                            Comment


                            • Ronaldinjo je bio soumen, bilo je uzivanje gledati one bravure ali je Mesi dosta produktivniji igrac i donosi vise timu i samim tim daleko bolji igrac. Porediti Mesija i Ronalda je vec totalno uzaludno, ma koliko ja gotivio Ronalda ovaj mu nije ni do kolena.

                              Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ronaldinjo je najbolji fudbaler svih vremena. Nema potrebe da se to meri po zapadnim vrednostima kao što su konstantnost, produktivnost, zlatne lopte kurci palci... Ono je fudbal sa druge planete i niko nikada nije bio kao Ronaldinjo niti je oko nekog igraca postojao toliki konsenzus u celom svetu da je najbolji i da ga svi vole.

                                Najbolje govori cinjenica koliko je Ronaldinjo najbolji je to sto sam kao pravi mali janicar napustio Real Madrid kad je on dosao i navijao za Barselonu sve dok nije otisao, nisam propustao nijednu utakmicu. Mrzim Barselonu jer se odrekla legende, najvece ikada i posle su svi samo govorili Mesi Mesi. Ko jebe Mesija.

                                Znaci ja sam napustio tada Real za koga sam navijao i navijao za coveka. A nisam jedini svi su navijali za Ronaldinja. Svi su gledali fudbal zbog Ronaldinja. To je definicija najboljeg ikada.
                                Čekaj, a Real se nije odrekao Raula Kasiljasa itd.? Najodvratnije ponasanje navijaca ikada, kao i kluba.

                                Comment

                                Working...
                                X