Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar se Barsa nije malo ispraznila kupovinom Dembelea i Kutinja?

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Oni bukvalno nista nisu ni potrosili na ta 2 transfera jer su manje vise to pare od Nejmara.

      Comment


      • Znam da su od Nejmara ali sećam se da su pričali da ako ne prodaju Brazilca da će ući u problem za kupovinu pojačanja.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Nisu oni mali klub, zaradjuju dosta a ovo nista nije potroseno, svakako mogu da izdvoje 100m svakog leta.

          Comment


          • Kako nije? Dovela je i Paulinja, plate su im ogromne i bas je isao tekst da skoro 90% prihoda ide na plate igracima.
            Moraju pocistiti malo ali ko ce normalan dati vece para za Maskerana, Gonesa, Ardu itd itd

            Uostalom Mesi nece dati tako lako Suareza barem jos godinu dana tako da ne vjerujem da ce Grizman cekati a Dibala mozda. Uglavnom dosta jakih timova sa parama ce kupovati preko ljeta, posebno Utd i Real


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Dovoljno je sto je Mou rekao da cemo na ljeto ponovo platiti veliku cifru za nekog igraca, ponavljamo se svi, ali ne vidim ko bi to drugi mogao da bude osim Dibale i Grizmana. Oni dvojica se najvise pominju. Da nije bilo onog bana Atletiku, sedmica bi vec bila Antoanova i imao bi do sada 10+ golova a ovako je mozda uzme Alexis ubrzo.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Kako nije? Dovela je i Paulinja, plate su im ogromne i bas je isao tekst da skoro 90% prihoda ide na plate igracima.
                Moraju pocistiti malo ali ko ce normalan dati vece para za Maskerana, Gonesa, Ardu itd itd

                Uostalom Mesi nece dati tako lako Suareza barem jos godinu dana tako da ne vjerujem da ce Grizman cekati a Dibala mozda. Uglavnom dosta jakih timova sa parama ce kupovati preko ljeta, posebno Utd i Real


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Mogu oni da uvaljaju Mesija i Suareza i lom da naprave. Manje vise ocigledno da osvajaju titulu ove godine, a ako osvoje i LS ja bi ih uvaljao obojicu za brdo para, ionako u njima ima jos par vrhunskih sezona. Svakako ako idu po Dibalu ili Grizmana morace da ide neko.

                Comment


                • Mesija da pustis. Nece mu niko biti ni do kolena nikad.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Da sam vlasnik kluba uvaljao bi ga za 300 miliona na kraju ove sezone. On ne moze vecno da igra. Ako ga uhvate godine bice isto kao sa Runijem kod nas.

                    Comment


                    • Najjace mi je kada kazete "mora neko da ide po njih". Ne mora. U stvari za Grizmana me zabole, ali Dibala moze da ostane u Juventusu - sto bi ga uopste prodavali na leto ili bilo kad u ostalom? Cuj mora ....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ne mora niko nista ali je realno da dodje neko i ponudi mu 200k+ nedeljnu platu sto bi Juventus trebao da isprati da ga zadrzi a koliko je to realno ne znam. Da se glupiraju i odbijaju 100+ miliona da bi im nezadovoljan sedeo na klupi tesko...

                        Comment


                        • Moze u drugim sredinama da dobije bolje uslove to stoji ... ali to ne mora po defoultu da znaci da ce biti nezadovoljan ako ostane u Juventusu i dobije najbolje sto moze odatle.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Latinos je to. Jebe se njemu za Juventus. Sta to ima u Juveu sto nece imati u nekom drugom top klubu plus mozda i duplo vecu platu?

                            Comment


                            • Originally posted by mikisavic89 View Post
                              Da sam vlasnik kluba uvaljao bi ga za 300 miliona na kraju ove sezone. On ne moze vecno da igra. Ako ga uhvate godine bice isto kao sa Runijem kod nas.
                              U svijetu u kojem Lukaku, Morata i Van Dajk kostaju 100 miliona, a Kutinjo 150, ti bi prodao Mesija za 300? Pa milijardu da trazis malo je. Nikad se Mesiju nece desiti slucaj Runi jer Mesi koliko god bio prejak na nogama, a jeste, ne zavisi iskljucivo od fizikalija, ima radnu etiku besprekornu i ima toliko tehnike da ce pjeske moci da igra i sa 40 i pravi razliku. Uvijek ce imati taj dribling, viziju i pas, mijenjace se samo njegova pozicija. Njega moze samo neka katastrofalna povreda da zaustavi, nista drugo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                                Da sam vlasnik kluba uvaljao bi ga za 300 miliona na kraju ove sezone. On ne moze vecno da igra. Ako ga uhvate godine bice isto kao sa Runijem kod nas.
                                Ovo je nadrealno, bilo je dosta stvari na ovom forumu, ali prvi put čujem da bi neko prodao Messija. Još reč uvaljati, kao da je propao čovek, a ne ubedljivo najbolji igrač sveta trenutno.

                                Comment

                                Working...
                                X