Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kakav combo "small club"-isanja navijača Arseanala.
    Em iskazuju dugotrajne komplekse od Uniteda, em su spremni da se pomire da su filijala City-u, i da im puštaju ko zna kog igrača da im ode.a

    Pretužno.

    Comment


    • Nikad mi nije bilo jasno od strane Arsenalovih navijaca dozviljavanje Junajteda kao najveceg rivala, jer oni to zaista nisu, niti ce ikad biti. Nekoliko godina borbe prsa u prsa i to je sve. Ali su ovdje zestoko zajebali sto nisu uspjeli da produze ugovore Ozilu i Sancezu, jer su izgubili preko sto miliona funti.
      sigpic

      Comment


      • Dankan

        The Transfer Window - Manchester United go head-to-head with Manchester City in the January market.
        kaze jos da Murinjo zeli Freda iz Sahtjora, i Siti je zainteresovan za njega.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Dankan


          kaze jos da Murinjo zeli Freda iz Sahtjora, i Siti je zainteresovan za njega.
          Fred već neko vreme provlači se kao Murinjova želja. Ja bi lično voleo...

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Manchester United

            Ma ovo nisu patke, ide se po Sanceza definitivno ali vidjecemo da li ce uspjeti.

            Ako uspiju kapa dolje


            Fred je veznjak?


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • sa jedno 6,7 godina zakašnjenja...

              sad ga i ne želim toliko, kad već nije došao onomad 2011.

              Comment


              • Fred je veznjak ali centralni.
                Od te trojke iz Sahtjora Taison,Fred,Bernardo meni se Bernardo najvise svidja,ali on AML,tako da on MU realno ne treba

                Comment


                • Bernarda sam gledao, odlican je i cudno mi da jos nije otisao u neki veci klub


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • hoping there’s a little boy inside of Sánchez screaming to come to Old Trafford
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Šanse su nam 5% u vrh glave, jednostavno sve ukazuje da ode u Siti. Odavno ga žele i spremaju ponudu, zatim veza Sančez-Gvardiola, te glad za velikim trofejima koju on ima, a u Sitiju mu je već zagarantovana PL ove sezone. I mi ciljamo velike trofeje ali u Sitiju je već jedan osvojen praktično, oni su sigurica što se toga tiče.

                      A i moguće da ovako pritiskamo PSŽ za Mouru ili nekoga drugog, tako smo radili sa Moratom i Lukakuom.

                      Mourinho wants to sign an individual who would allow Pogba to play closer to #mufc’s forward line in a three-man midfield [duncan castles]
                      Ovo je već mnogo bitnije i realnije i hvala Bogu da je ovako (pretpostavljam čim DC piše da je to to), jer 4-3-3 nam više odgovara i to i Murinjo misli što je najbitnije.

                      Svakako podržavam ovu priču za Sančeza, nije nam lijevo krilo nužno ali kada trebaš platiti samo 25 miliona za dokazanog WC igrača, koji će ti usput dati sigurno 2-3 jake sezone (taman toliko da Rašford i Marsijal budu zreli) odmah koristiš šansu da ga dovedeš. Samo je problem Siti i vidićemo šta će ispasti na kraju.

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Jes nam dao Jose Ceha bese
                        Cak nije ni Mo, vec Roman. Mo nije ni hteo da cuje, ali je Ceh imao neki dogovor sa Romanom, a ovaj nije hteo da mu stoji na putu. To su bas svi preneli, da je Mo bio protiv i da je to bio neki, ajde da kazem, pocetak novog sukoba na relaciji Mo-Roman. Mislim sukob je prejaka rec, neka bude difference of opinion.
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Inače inteligentno od Murinja što nudi Vengeru Mikija u zamjenu, Venger se fino zagrijao za njega na ljeto 2016. i trebali su ga dovesti dok nismo ušli u priču. Mislim da dok nudimo Miktarijana imamo ništa manje šanse od Sitija da uzmemo Aleksisa, Venger će teško odoljeti, ali ipak je najbitnije šta želi sam fudbaler. Tu sam već manje optimističan, mada nije nemoguće ništa.

                            Comment


                            • Priča se da će United intezirati pregovore sa Borusijom iz Dortmunda oko mlađanog Julijana Vajgla.

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Venger takođe želi Malkoma. Nek nam proda Alexisa pa ćemo mu ostaviti prostora za pregovore sa mladim Kariokom. Eto mu i Miki pride...problem predstavlja visoka primanja Jermena od 200,000 funti nedeljno.

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X