Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to sto kazes, Koroman za Mikija je Dzordz Best glavom i cuturom.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Svaki igrac Borusije koji dodje kod nas postaje Ognjen Koroman licno. Ukleta veza.
      Ne vjerujem da bi i lewa propao kod nas


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Normalno da ne bi Lewa propao
        Prvo dosao bi iz Bajerna ,ne iz Borusije
        Drugo taj nas i nema u vidiku ,vec samo Real ,tako da pisi "failed"

        Ja bi krenuo po SMS vec sada u januaru ,zamislite vezni red Matic,Pogba,SMS - level brutaliti
        Tehnicki mozda i najjaci vezni red u evropi ,u Engleskoj bi bio sigurno

        Comment


        • Pa tehnički i ne bih reko, fizički, tu mislim na snagu i visinu, da.
          Fali tom veznom redu agility, i to baš. Previše autobusa sa harmonikom na poslednjoj stanici, samo je Pogba tu iole okretan.

          Ja bih od veznjaka najviše voleo Pjanića, ali od toga nema ništa.

          Nama treba jedan takav, da nije AMC, već MC, a da kad se povuče po loptu prima loptu i u istom trenutku se okreće ne koristeći mnogo prostora. Na prvu ivicom kopačke odigra pas, okrene se kroz mišju rupu i utrči u novi uzan prostor.

          Comment


          • Jeovil Taun naredni protivnik u četvrtom kolu FA Kupa.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Hotel u kome će ekspedicija Uniteda boraviti par dana.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by blanco View Post
                Normalno da ne bi Lewa propao
                Prvo dosao bi iz Bajerna ,ne iz Borusije
                Drugo taj nas i nema u vidiku ,vec samo Real ,tako da pisi "failed"

                Ja bi krenuo po SMS vec sada u januaru ,zamislite vezni red Matic,Pogba,SMS - level brutaliti
                Tehnicki mozda i najjaci vezni red u evropi ,u Engleskoj bi bio sigurno
                Fizicki vrlo verovatno bi to bio najjaci vezni trio. Tehnicki ipak ne.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by blanco View Post
                  Normalno da ne bi Lewa propao
                  Prvo dosao bi iz Bajerna ,ne iz Borusije
                  Drugo taj nas i nema u vidiku ,vec samo Real ,tako da pisi "failed"

                  Ja bi krenuo po SMS vec sada u januaru ,zamislite vezni red Matic,Pogba,SMS - level brutaliti
                  Tehnicki mozda i najjaci vezni red u evropi ,u Engleskoj bi bio sigurno
                  Ma govorim o vrmenu kad je lewa bio u borussi pa da nebi propa kod nas valjda
                  To prokletstvo za njihove igrače moramo kad tad razbit jer imaju puno talenata kojih trebamo pratiti
                  Ovog weigla mislim da ce city kupiti, nekako se čini kao igrač kakve pep voli


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Sa SMS-om bi ovo bila verovatno fizički najsnažnija ekipa u istoriji fudbala.
                    Sa Baijem i Jonsom pozadi, pa Pogba-Matić-SMS i Lukaku ispred.

                    To je 6 igrača u polju preko 190 i oko 90kg.

                    Za Grizmana sa videlo da je igrač još u Sosijedadu.

                    Opet, on je polušpic ili špic. Nije plejmejker, a to je potreba.

                    Comment




                    • A može i golman da bude plejmejker

                      Comment


                      • Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Sa SMS-om bi ovo bila verovatno fizički najsnažnija ekipa u istoriji fudbala.
                        Sa Baijem i Jonsom pozadi, pa Pogba-Matić-SMS i Lukaku ispred.

                        To je 6 igrača u polju preko 190 i oko 90kg.

                        Za Grizmana sa videlo da je igrač još u Sosijedadu.

                        Opet, on je polušpic ili špic. Nije plejmejker, a to je potreba.
                        U današnjem nogometu dominira tehnika a ne fizička snaga, okej je imati 2-3 fizicki jaka igrača ako ces pokraj njih imati fine tehničke igrače ali ocito mou samo ima fetiš na visinu


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Vcrs prošao pored Lukakua, mislio sam da je veća gromada... a video sam i Benatiju na istom mestu kao i Roma.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Murinjo ne prati moderne trendove.

                            Da se on pita idealna ekipa na svetu bi imala golmana i 10 Balaka na terenu.

                            Tako da United negde i ide u tom pravcu.

                            Comment


                            • I jednog John Obi Mikela
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • https://www.instagram.com/p/Bds6HIvAt_3/

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X