Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne zanimaju me, Vladane, komentari nekih likova na rc i ostalim forumima. Zato ih i ne čitam jer se javlja konformizam i to je veliki problem na ovom forumu. Čitaju se mišljenja tamo nekih kvazi fudbalskih analitičara i uzimaju mišljenja zdravo za gotovo. Gde je tu autentičnost mišljenja?

    Nisam ja nijednom rekao da je on odigrao dobro, nego mi je čudo da se ovo svaljuje na njega a ne na van Gala koji ubacuje Depaja u trenutku kad je Čelsi u najvećem naletu.

    Comment


    • Pa nisam ja to procitao i mislim ovako, nego samo da vidis da skoro svi tako misle.

      Naravno da je Van Gal kriv kod izmjena, ali je cinjenica da je vecina i ovdje prizeljkivala Morgana, cak i od pocetka, ali on stvarno ne igra dobro i treba ga drzati podalje od terena dok ne pronadje formu i igru. AKo veznjak nema balans, ne zadrzava loptu i konstantno ispada i kasni to je problem, tako se gubi sredina. Kakav Depaj, igrao pet minuta, Van Gal je mogao ranije da reaguje i sa Ererom i sa Depajom, ali je cinjenica da on zamjenu za Kerika nema i tu nista ne moze da uradi dok se ne oporavi Svajnstajger.
      sigpic

      Comment


      • A kako ce covek da pronadje formu i igru ako ne dobije sansu?
        Ne znam, meni su sve izmene bile diskutabilne.
        Ostavio bi Felu i ubacio Morgana. A ne bi ubacivao Depaja uopste vec Pereiru.

        Comment


        • Igrao je 70% utakmica, najjaci mi je argument kako ako ne dobije sansu. Neki dobijaju sansu konstantno i nista. Imamo igraca manje na terenu u poslednje vrijeme kad je na terenu. To je nedopustivo. Isto kao sto je bilo nedopustivo onoliko vremena da Runi svaku igra, a nista korisno nije radio. Ali nije on kriv, Van Gal je kriv sto ga ubaca u igru uopste.

          Felaini nije mogao vise, i ovako je preforsiran i potreban mu je odmor.

          Morgan danas uopste nije trabalo da ulazi, vec Erera, a da se Runi spusti u sredinu. Ali sad je kasno.
          sigpic

          Comment


          • U21s: #mufc v Norwich: Romero; Love, McNair, Jones, Varela; Weir, Harrop; Januzaj, A.Pereira, Memphis; Keane
            50' za sada 4:0, Kin het trik+ Pereira, Memfis dve asis; Varela i Januzaj zamenjeni zbog povreda

            Louis van Gaal is here tonight watching #mufc Under-21s

          • Kada je on na golu najvažnije pravilo glasi odavno...NIKADA, ali NIKADA mu ne vraćaj loptu!

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Manchester United have scouted Aymeric Laporte from last two years. [M.E.N]
              Aymeric Laporte is on a list of potential defensive targets along with John Stones and Raphael Varane. [M.E.N] #MUFC
              Manchester United are considering a move for Athletic Bilbao CB Aymeric Laporte as planning for next season gets underway [M.E.N] #MUFC
              Bryan Robson: "Ryan really can be the Pep Guardiola of MUFC, I'm sure of it. Yes, he’s a quiet lad but that should make no difference" #MUFC
              Robson: "He has always been a deep thinker. He’s worked hard to get to this point. Ryan is no different to Pep. He just needs the chance."
              Man United's share price dropped from $14.50 to $13.86 on Monday morning.
              sigpic

              Comment


              • Robson prolupao ozbiljno. Pep je bar Barsu b vodio. Plus klub koji u svim uzrastima radi isto. Pa i nekako da razumeš rizik koji je Barsa preuzela. A Gigs koji je legenda igračka treba da dobije klub koji 3 sezone je bez trofeja, gde se ima 100 struja, i gde bi i dalje imao igrače sa kojima je je do juče bio cimer. Ne znam koliko bi poštovanja tu uopšte bilo.
                Laporte bi nekako bio najeftiniji znamo koliko mora da se uplati i to je cena.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Dobrodosao najveci

                  sigpic

                  Comment


                  • A zbog čega si toliko egzaltiran...mislim šta tu pišee?

                    Poslato sa htc
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • @DiMarzio any news regarding morinho to United is almost done? Please answer please, please, please answer,please,please
                      Gianluca Di Marzio

                      @himoznona i just told few days ago, i know he'll be the next manager
                      Murinjo ne zeli izgleda odma da pocne, zato se ceka ljeto. Pa i bolje tako, sad neka prati igrace i nadje mete, a tu su i veze sa Mendesom, sigurno je Sances njegov igrac cim se pokusalo u januaru.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ko je taj Morinho?!? Ja ne zelim Morinho-a, ja zelim Mourinho-a!

                        Comment


                        • El Confidencial: Mendes lawyers finalising Mourinho to Man United. €20m a year, contract until 2019.

                          http://sportwitness.ning.com/forum/t...ondon-20m-per-
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako José dodje onda Drvo ima (da prostite) muda velicine koju mi ne mozemo ni da zamislimo.
                            U svakom slucaju izgurati njega pored interesa i figura "tvrde struje"... je za nenormalan :respect:
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Ali ko je ovaj hahahhahaha.. neko od nas?

                              believe @himoznona
                              @DiMarzio any news regarding morinho to United is almost done? Please answer please, please, please answer,please,please
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X