Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaže koji prestižni sajt i koji pouzdani moderatori koji ocenjuju igrače?

    Naravno da će da pravi faulove i da se povuče kad je Čelsi nagrnuo sa 5-6 ofanzivaca na nas.

    Dok smo se branili par lopti ide do Runija na centar a ovaj ni za živu glavu ne zna da sačuva loptu 2-3 sekunde, proigra neko od krila, i otvori kontru.

    Comment


    • Kazu navijaci Junajteda na rcu.

      Ma on je bio potpuno pogubljen, uveden je da malo smiri igru, da odradi defanzivnije od Felainija i doda malo misica pred kraj i niti je mogao koga da zaustavi, niti je napravio ista korisno za 20 minuta. Prije izlaska Maruana je Celsi krenuo na sve ili nista, ali toliko sabijeni u 16 nismo bilii. Jednostavno je sijenka proslosezonskog igraca, ne moze da bude DLP, kao BTB neupotrebljiv u napadu, evo kao DM klasicni danas katastrofa.
      sigpic

      Comment


      • i wish he was invisible , he actually looked shite!
        More like rash and pointless. Lunged into utterly shit tackles. People accuse Fellaini of being stupid but this guy is not much better.
        Yeh, wouldn't disagree with this assessment as well. At least Fellaini makes himself a nuisance with his awkward posture
        Does anyone actually remember the last time he played well? Because for the love of baby Jesus, I don't.
        He's feckin' useless at the moment
        Presmijesan nivo trenutno, to je fakat.
        sigpic

        Comment


        • Previse se analizira ta Memfisova greska, kao da je Celzi igrao bunkeraj 90 min, Depaj pogresio pas, otvorio kontru i eto, dali nam gol.

          Uopste mi nije namera da ga branim, u kanalu je teskom, zasluzeno je na klupi, VGa razumem sa tom izmenom, jer smo krenuli da igramo na kontre. Jedino sta bih je menjao ranije je Mata za Ereru. Dobijas svezinu, igraca koji moze u oba pravca, nek ti i ostanu Kerik-Morgan, sa Anderom malo zgusnes na sredini, vrebas kontre i cao.

          Imao je Celzi gomilu sansi, x je objektivno realan rezultat. I da smo izgubili i to bi bilo realno. Zadovoljan igrom, VG kiksao sa izmenama, vidi se ogroman pomak od onog krimi perioda, samo steta sto ce biti potpuno protracen, tj nebitan. Top4 necemo stici jer je cetvorka ispred mnogo konstantnija od nas. VG i da okrene skroz do kraja sezone, u smislu da ostane poboljsana igra, da vrati moral, da proigra Lingarda i CBJ, opet dzabe. Mislim nije dzabe, dobijamo potencijalno igrace za buducnost ali dzabe za njega, otkaz mu sleduje ovako ili onako. Pitanje je onda, zasto nije moglo ovako ranije?

          Ja sam zadovoljan. Kakav ucinak imamo na Bridzu, ovo nam je mislim najbolja partija tamo u poslednjih X godina.
          sigpic

          Comment


          • Svajni je out jos 20-ak dana i to je najveci problem, morace Kerik da izdrzi kako zna i umije, a da Erera ima prednost u odnosu na Snajderlinga kad ulazi s klupe.

            Nema sta, Van Gal je morao ovako mnogo ranije, sad je kasno za njega i njegov ostanak na klupi, ali ima ova ekipa dosta toga u sebi. I super je sto je opet stvorio nekoliko igraca, valjace svakako.
            sigpic

            Comment


            • Umesto Memfisa mogao je da bude bilo ko, to su one tipične greške koje se prave na sredini (osim što je on nije bukvalno bio tamo) kada se izgubi glupo lopta i protivnici iz kontre daju gol... milion puta viđeno.... ali on je ušao apsolutno svež u 87. min i onako beskrvno da odigra, kao da je prvi minut meča...e to je stvarno nedopustivo.
              Najviše mrzim primljene golove u produženom vremenu, ali najviše, jer pobedu imaš do zadnjeg časa, i normalno da sam izbedačena, lakše je kada gubiš od početka.. al jbg kraj je kada sudija svira.

              Izmene su posebna priča bile danas ili bolje reći izostanak istih, jer onu Matinu i ne računam.
              Last edited by miloolja; 07-02-16, 18:38.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Izmene su od kad je VG dosao rak rana tima...
                sigpic

                Comment


                • Sto znam, bilo je i dobrih, tipa Pauel u Njemackoj
                  sigpic

                  Comment


                  • @Erice

                    Pitanje je onda, zasto nije moglo ovako ranije?
                    Ovo je kljucno. Nije ovo da se pravim pametan, ali kad sam ja pisao da ova ekipa MORA i MOZE da igra direktnije i bolje nego ono mrtvilo sto je bilo, ovde ste me ubedjivali da je Runi kanal, i da osven Marsijal nemamo igraca koji mogu to igrati. Svi su bili u kanalu zbog te tvrdoglavosti Van Gala, evo vidimo sta se desava kad se malo da slobode celom timu, Runi proigrao, Mata na 10ci odlican, o Marsijalu ne treba ni pricati, bekovi doprinose napadu mnogo vise, posebno Darmijan ove 2-3 utakmice, vreba napred stalno. Dakle, moglo je ovako i od starta sezone, i verovatno sa ovakvim pristupom bismo prosli i u LS, a i bili bi jos u borbi za tituli.

                    Comment


                    • ŠBBKBB.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sve moze, ali Runi jeste bio kanal i znalo se da ce izaci iz tog kanala prije ili kasnije. Nazalost desilo se kasnije.

                        E da, Darmijan je fantastican!
                        sigpic

                        Comment


                        • Da je Runi izašao iz kanala i nije baš, u prvom se nije video, osim kada je bio u prvom planu na ekranu u jednom momentu.
                          Darmijan odličan da, ali i Blind... po mojoj evidenciji imao je jednu grešku kada je dozvolio u prvom da Kosta primi loptu,a on bio ispred njega. Sve ostalo bez greške.
                          E ali BJ jedini centrira kako treba...šta je sa tim centaršutevima majkoviću ostali ako ubodu neki iz 5og-6og puta...ako ne računam Marsijala naravno.
                          Last edited by miloolja; 07-02-16, 19:04.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Imao je Blind nekoliko ispada, ali sad je barem na pravom mjestu gotovo uvijek, ne pokusava da anticipira i sl. i prati kretanje Smolinga kad se pravi ofsajd zamka. Bolji je mnogo nego sto je bio, Bortvik je ok defanzivno, nekoliko puta mu je Vilijan slomio kicmu i pogrijesio je strasno kod ofsajd zamke na kraju, ali od mladih igraca se ne moze ocekivati da igraju bez greske, nisu svi dobri kao Martijal ili Sou niti je moguce da budu. Bas ima odlican ostar centarsut. Darmijan je defanzivna zvijer, ali sad haos i u napadu pravi. Mogao bi da popravi centarsut, iako je bolje nego prije.
                            sigpic

                            Comment


                            • I jos u vezi Snajderlina i to je to od mene na tu temu

                              Composure on the ball in midfield at this level is so important, he needs to shape up quickly.
                              Shits himself all too often
                              Waste of space at the moment
                              262 glasa i on je najgore ocijenjen, procjecna ocjena danas 6.6, njegova 5.3
                              sigpic

                              Comment


                              • Taman posla da se očekuje da odigraju bez greške, ne samo mladi, već i svi ostali, ali mnogo, baš je mnogo grešaka od početka sezone to je muka.
                                I onda se analizira i previše obraća pažnja na sitnice, a i preteruje... Ne kritikujem, samo konstatujem, jer to radim i ja.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X