Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice veznjaka na ljeto, fin izbor, pocevsi od Fabinja, Zorzinja, Krosa, Alkantare, Veratija, SMS-a, Vajgla itd itd, racunam da jedan od pomenutih da se dovede bio bi odlican s Maticem i Pogbom. Prvi izbor bi mi uvijek bio Kroos, ali mi je to malo nerealno tako da bi najradije SMS-a izabrao. Koliko god ostali bili dokazaniji igraci do sada od njega, mislim da ce mnoge nadmasiti i ima da bude jedan od najboljih WC igraca na svojoj poziciji.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Moracu cesce gledati SMS-a, meni ono sto sam gledao djeluje da bi se preklapao sa Pogbom a to nikako ne bih volio. Bice igracina ali za njega bi najbolje bioo da karijeru nastavi u Italiji, da ode u Juve i da bude jedan od najboljih veznjaka. Ako Juve zagrize za njega onda Utd treba da ide po Dibalu.
      Isto kao sa Pogbom, to je Juveu omogucilo da uzme Iguaina. Ne bih se bunio da oni uzmu SMS-a a Utd Dibalu

      Malkom je potencijal i moze biti WC igrac ali Marez je dokazan igrac u PL, klasa ali nije taj tip igraca za Zozea ali bih volio da ga vidim u Utd.

      Sto vise razmisljam to sam i za opciju Ozila ako se ne moze Dibala dovesti. Jeste lelemud ali je bolji od svega sto imamo na poziciji 10-ke a ako vec plan nije 4-3-3 vec 4-2-3-1 onda je Ozil dobro resenje. Ne idealno ali dobro


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Čekaj, da l ozbiljno razmatrate Lasana Dijaru?

        For real???

        Comment


        • Ja ne.
          Ako vec on onda i Snajder kao + 1[emoji23]


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ja sam za to da ne dovodimo nikoga i da Lingard igra prvu xD

            Comment


            • Originally posted by nine33 View Post
              Sto se tice veznjaka na ljeto, fin izbor, pocevsi od Fabinja, Zorzinja, Krosa, Alkantare, Veratija, SMS-a, Vajgla itd itd, racunam da jedan od pomenutih da se dovede bio bi odlican s Maticem i Pogbom. Prvi izbor bi mi uvijek bio Kroos, ali mi je to malo nerealno tako da bi najradije SMS-a izabrao. Koliko god ostali bili dokazaniji igraci do sada od njega, mislim da ce mnoge nadmasiti i ima da bude jedan od najboljih WC igraca na svojoj poziciji.
              Alkantari istice ugovor uskoro ili sta?
              Last edited by Sandugp; 03-01-18, 17:12.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Alkantari istice ugovor uskoro ili sta?
                Ne znam tacno, nabrojao sam ga samo u tu listu veznih igraca koje bi mogli da dovedemo.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Ja ga ne bih namerno uzeo sad. Kad mu onda zinulo dupe za parama umesto da ima startno mesto kod nas, ne treba nam ni sad. Mrs u pm

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Nek dzenerejtuju dzenjuari inkom sa Veratijem
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Nek dzenerejtuju dzenjuari inkom sa Veratijem
                        Taj fazon.

                        Nego mi se dopalo ovo alternativna meta je Malkom. Mislim trebalo bi da je obrnuto, al ajde.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni taj Mura poslednje 2 godine mi je malo veci apgrejd na Lenona/Volkota, nista posebno.

                          Malcom bolji 2 puta.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Meni taj Mura poslednje 2 godine mi je malo veci apgrejd na Lenona/Volkota, nista posebno.

                            Malcom bolji 2 puta.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                            Ma on je toliko nazadovao u tom PSZu, a mogao je biti dobro krilo da je otisao u ozbiljan klub. Ne nuzno kod nas, vec uopsteno.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Pa stvarno su kompletni idioti ako su im Mura i Malkom ispred Mareza.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X