Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Ovde se diskutuje o svakom igracu koji se povezuje sa nama, dal bi se uklopio i kako bi se uklopio, nebitno koji je izvor(a za Vlajka je vala svaki pouzdan ). I meni je cudno bilo u pocetku al sam se navikao.
    Ma to je pattern koji postoji godinama, neverovatno je da ljudi i dalje kupuju tu neodgovornost novinara i medija. Kao kancer se raširilo to neutemeljeno spekulativno sportsko novinarstvo.
    Ne može jebeno niko da zna da l je klub stvarno ponudio, čim vidiš "plan to offer", to je čista spekulacija. I sa strane logike je totalno glupo. Kako novinar može da zna da li Woodward i Mourinho planiraju to. Sedeli za stolom sa njima kad su to pričali? Sam klub nikad ne dozvoli da takva informacija procuri jer to utiče na pregovaračku moć, klubu ne odgovara da se zna da su zainteresovani za nekog. I može da im odgovara samo ako tom spekulacijom šalju poruku drugom klubu za nekog igrača na istoj poziciji da nisu toliko očajni. Znači može samo da bude daleko od istine.
    I ako Woodward hoće da ponudi, on će da pošalje ponudu.
    Ajde da je Di Marzio, on je povezan sa menadžerima igrača i trenera, pa izvuče od njih.
    Ovo, kao informacija iz kluba, to automatski znaš da je bullshit.

    Toliko sam leta i prelaznih rokova pomno ispratio, ažurno na nivu sata nekad. Toliko su obvious patterni, toliko se štancaju svakakve izmišljotine samo zbog klikova i potrebe urednika da sutra mora da bude nešto u transfer sekciji. I spinuju jednu te istu priču, izmisle sve, neka pregovaranja, odbijanja, a zapravo nikad nije bilo kontakta.

    Dennis Irwin je prošle preprošle godine reko "Mi igrači i kad smo se trudili da saznamo nešto, ni u Karingtonu ne možeš da izvučeš info"
    A Mata i Young, čini mi se, su rekli da i oni prate internet i spekualcije za sam Man Utd, jer i oni ne znaju.




    Originally posted by Powerslave View Post
    Je li to isti onaj koji je nas oladio i otisao u PSG za saku dolara vise? Neka im ga tamo...
    Powerslave, što te nije bilo češće na topicu??






    Inače, što se tiče pojačanja. MOgu samo želju da izrazim svoje želje.
    Prvenstveno desno krilo, i voleo bih veznjaka. Ali veznjaka samo AKO je to upgrade i ako je odredjen profil. Ako ne dovodimo ono što je krucijalno da nas upgrade-uje, navijam da ne dovedemo nikog.
    Nagomilavanje je štetno, najmanje zbog bacanja para, više zbog iluzije i zbog gubljenja vremena u vidu nekog oportunentnog troška.
    Stvori se iluzija da je ta pozicija pokrivena iako je na željenom nivou niti funkcionalno posložena. Teško je ponovo menjaš te igrače, kad dodje neko u klub, ne možeš da ga prodaš za 6 meseci, zaglaviš sa igračem kojeg zbog plate i odredjenog (nedovoljnog) kvaliteta moraš da pustas da igra. Fucked up.
    A u medjuvremenu propuštaš prilike da dovedeš nekog drugog na toj poziciji, pojavi se već sledeće leto ili zimu, totalno komplementaran i kvalitetan igrač za to. Lukaku je primer toga. Da nismo doveli nikog, u slučaju da Tott se ne plasira u LŠ, sledeće leto bi mogli da jurimo njega. Ovako mućak, pa sve i da se to sa Tott-om desi.

    Shaw-u treba dati šansu barem do leta, igra dobro.

    Na kraju će nam biti potreban desni bek (jbg godine Tonija, dolazi taj težak momenat, kad mora on da se menja).
    Desno krilo je must. Tu nemam dileme.
    I zbog onog gore navedeno, ako dovodimo veznjaka, neka je to Jorginho ili neko takav. Možda bih voleo da to bude SMS, jer je zanimljiv igrač i mlad.

    Koliko su pojačanja bitna, ništa manje mi nije bitno i da neki igrači odu i da se reše neke stvari sa odredjenim igračima.
    Rojo da ode, Darmian da ode, možda čak i Herrera ako ne digne igru ni malo, Matu zadržati još jednu godinu, Mkitarijan ako se ne sredi i njega prodati.
    Sa Blindom rešiti status, uloga u timu i pozicije koje će da pokriva.

    Comment


    • Ja sam se registrovao odje zbog ove teme U medjuvremenu sam postao manje aktivan, pogotovo u temi za Junajted i PL jer sam se preselio u SAD i radim trecu smjenu, pa mi zbog vremenske razlike ne odgovara da se budim rano ujutro da bi gledao Junajted. U istom tom periodu se desio Mojes i LVG, pa sad Murinjo... tako da je i moja zelja za gledanjem utakmica polako opadala svake sezone

      I dalje ih jednako volim i uzivam u diskusijama odje, ali vise pasivno nego ranije.

      Comment


      • Ne mislim da sam najbolji trener na svetu, ali mislim da nema boljeg od mene.

        U svom stilu ŽOZE MURINJO

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Lingard je otprilike tip igraca ka kakvom treba da stremi nasa akademija. Ne mozemo da ocekujemo klasu 92 da se ponovi, niti da ocekujemo wc potencijal, al kad bi stancovali Lingarde na svakih par godina, to bi bilo savrseno za rotaciju.

          Elem, Matke, Pogz i Soler bi lepo izgledalo. Al i dalje nam treba opasno krilo.
          Last edited by bici; 03-01-18, 08:56.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Marez se crta jos od leta ali mi nije jasno zasto ga nismo ni pokusali dovesti, svakako bolja varijanta od Moure.

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • Lingard je odigrao pripreme fenomenalno i onda je malo slabiji bio na pocetku sezone i tih par meseci ali sad igra odlicno

              Comment


              • E to je problem u ovom timu, nema igraca koji moze konstantno da iznese veci dio sezone u vrhunskoj formi.
                Miki imao udjela na pocetku, sad katastrofa.
                Matic fenomenalan na pocetku a sad osjetan pad forme zadnjih nedelja.
                Lingard na pocetku los, sad gazi.
                Pogba dobar pa povreda, suspenzija, losa forma.
                Marsijal toplo hladno.
                Rasford hladnooo toplo.
                Lukaku krenuo dobro, sad je uzasan itd itd

                Sitiju npr KDB na nivou od starta, Sterling konstantan, Silva kad igra uvijek odlican, Ederson odlican itd


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Pa i nama je De Gea odlican od pocetka sezone I Young i Valencia, i generalno defanzivci, ali samo defanzivci i golman. Što znači da postoji neki problem sa treningom i radom za ofanzivce.

                  Apropo Lingarda, on je tek sad možda stasao fizički, iako samo što je napunio 25god. On je imao problema sa brzinom i okretnošću zbog svoje konstitucuje.
                  Mršave i nemasivne noge, a ima visoka ramena i ponovo za fudbalera nedovoljno uska. Centar teže, inercija prilikom promene pravca. Nekako sam uvek polagao nade da će proigrati kad nabije kvadriceps, prednju ložu, gluteus, jer mu je premršav donji deo tela, kao da nije fudbaler...

                  Comment


                  • Za Janga ne mogu da se slozim, jeste ofanzivno top, ali u odbrani mnogo duva zbog njega.

                    Pominje se razmjena Mikitarjan Zoao Mario. Zoao je prilicno propao, a bas sam ga zelio posle Eura.

                    Las je slobodan i prica se da je kontaktiran ali da ce ipak izabrati PSZ. Idiotski potez ako to uradi, inace bas bi nam legao, tacno nam fali taj pit bul koji pritom zna i sa loptom. Moze da pokriva i poziciju desnog beka.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mogao je nekad da pokriva beka ali pitanje u kakvom je stanju trenutno. Taj Z. Mario mi se nikako ne svidja, a procenili su ga na 40 miliona.

                      Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Pljusni pare na Weigla ili Jorginha, kakav Lasana Dijara, pa nismo 2011.

                        Comment


                        • Ma Las je klasa, ne sumnjam sekunde u njega, to je uvijek bio krvavi radnik i uvijek spreman da radi sta god mu se kaze. Svakako bi bio short term pa bi se na ljeto islo po pojacanje na duze staze.

                          Zorzinjo i Vajgl tesko sad, isto kao i Fabinjo. To je za ljeto, nama treba nesto sad, jer ako se povrijede Pogba ili Matic najebali smo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Već par prelaznih rokova aktivira se priča oko Fabinja i Uniteda. Svaki put priča dobije ozbiljan tok, kad se čini da je pitanje trenutka saradnje nešto iskrsne i kao po pravilu sve izbledi. A igrač Monaka bio bi kec u rukavu Murinju. Jednim udarcem ubili bi dve muve. Fabinjo može da pokrije i goruću bekovsku poziciju i da dejstvuje u vezi.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Ne znam sto ne bi mogao Fabinjo? Oni titulu nece uzeti pored Psz-a, ispali su iz Evrope a nisu gadljivi na pare. Znaci ponudit korektnu cijenu i moze se dogovoriti sa njima. Vjerujem da su dobri odnosi zbog Marsijala i El Tigrea.

                              Zorzinja vec nema trika da dovedu jer se Napoli bori za titulu i LS u Italiji, to tek mozda na ljeto ali ce itekako morati da plate


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • I ja sam za Mareza, 30 do 40 miliona, sto da ne, mislim da bi se uklopio odlicno. On ili Malcom, uf, da moram da biram izmedju njih dvojice ne bi bilo bas lako.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X