Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razlaz na ljeto.

    Matteo Darmian’s agent says there has been contact with Italian clubs, but the Manchester United defender “is not for sale” in January.

    Comment


    • Nije problem da brani svoje igrače, problem je što to radi jako neukusno.

      Comment


      • Jedino mi je jadno bilo ono oko para, to je stvarno bilo debilno s njegove strane, a ostalo mi je potpuno ok. Skols je imao mjesto u Mancesteru kao trener, sto ga nije prihvatio? Sto ga sad ne prihvati, sto ne pomogne? Najlakse je kritikovati i biti pundit.
        sigpic

        Comment


        • Ja sam ubijedjen da je Zoze imao udjela u tome da Skols ne bude u klubu kao trener.

          Bolje bi bilo Zozeu da se skoncentrise na posao i da nesto napravi sa ekipom nego da bije ratove sa legendama Utd jer to nikako nece dobro proci ni za njega a ni za klub


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Ja sam ubijedjen da je Zoze imao udjela u tome da Skols ne bude u klubu kao trener.

            Bolje bi bilo Zozeu da se skoncentrise na posao i da nesto napravi sa ekipom nego da bije ratove sa legendama Utd jer to nikako nece dobro proci ni za njega a ni za klub


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            + da izbaci malo Pepa i City iz svojih usta.

            Comment


            • On ne brani svoje igrače nego sebe. Jer da hoće da brani svoje igrače ne bi reko "Nisu moji igrači dobri kao Skols"
              U samom intervju Mourinho je savršeno objasnio zašto Scholes ima pravo da kaže šta misli. Kao legenda ovog kluba je jako bitan deo stvaranja istorije kluba i reputacije, bez Scholesa Mourinho ne bi imao reputacioni kapital Uniteda u ovoj meri, a to povlači i ovolike novce koje Mourinho dobija za pojačanja.
              Plus ako je neko gledao u toj emisiji ono što je Skols pričao o Fergusonu, zna kako se igralo za klub. I Skols je čovek koji je izjavio da ne voli pohvale, nego kritike, ne voli kad ga hvale, više voli kad ga neko kritikuje. Jeste da Skols malo nekad preteruje sa tim, nema percepciju da nisu baš svi takvi, i da su moderniji fudbaleri razmazotine.

              A i Mourinho sere da Scholes samo kritikuje, da je Scholes toliko dokon i sujetan kao Mourinho rekao bi mu "Kako sam kritikujem, a tokom sezone kad sam tebe hvalio i ceo tim"

              Gubi se Mourinho, totalno je nesiguran.
              On da ima malo više samopouzdanja ne bi ni reagovao na to, jer bi znao "polako, videćemo do kraja sezone/ tokom sledece sezone".
              On uopšte nema konfidens da će ovaj tim da melje, i to brine, da ima konfidens, ne bi ga sve ovoliko svrbelo.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Odradio ih Napoli samo tako. Dobar igrac ali 60 miliona jujuju. Nek pokucaju na vrata za Dibalu posle ovog? 200 meleona ce biti odgovor celnika Juvea


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Napoli baš hoće da nam iaprazni kasu. 60 miliona mi deluje suludo za levog beka Fauzi Gulama. Poznavajuci tvrdoglavost kontroverznog De Laurentisa ne verujem da će biti prostora za cenkanje i spuštanje cifre. Alžirac svakako odličan fudbaler ali sa paprenom otkupnom klauzulom.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Taman se Sou razigrao, on dovodi levog beka.



                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Levi bek svakako treba, ali ne Gulam a svakako ne za 60 mil
                        sigpic

                        Comment


                        • ma daj ljudi, priča je totalno irelevantna, izvor nepouzdan a sve miriše da je to projektovano od strane novinara na osnovu transfera Grimalda.
                          Kao Gulam se onda prodaje, ko to beše juri levog beka, koji je to klub beše uvek povezan sa svima...

                          Comment


                          • Manchester United

                            Ne znam, meni djeluje da se neplanski radi u Utd. Sta se to tamo radi ja ne znam ali mi se nikako ne svidja.

                            Nije mi problem cijena, nadji nekog kog hoces kao npr Liverpul sa VVD i pukni pare pa tako i Utd treba npr za Dibalu i Zorzinja 150-170 miliona i zdravo dovidjenja.
                            Dosta je mediokriteta u Utd, treba WC igraca a ova 2 bi drasticno popravili ekipu. Sto se tice bekova, So je zadnja 3 meca sasvim dobar i bice sve bolji i bolji ali ne skodi opcija vise


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Last edited by Miki28; 02-01-18, 17:41.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              ma daj ljudi, priča je totalno irelevantna, izvor nepouzdan a sve miriše da je to projektovano od strane novinara na osnovu transfera Grimalda.
                              Kao Gulam se onda prodaje, ko to beše juri levog beka, koji je to klub beše uvek povezan sa svima...
                              Ovde se diskutuje o svakom igracu koji se povezuje sa nama, dal bi se uklopio i kako bi se uklopio, nebitno koji je izvor(a za Vlajka je vala svaki pouzdan ). I meni je cudno bilo u pocetku al sam se navikao.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Gulam se sigurno nece dovesti za tu sumu, vec oni zele Darmijana, pa bi se tu nesto iskombinovalo. Dalje, Gulam valjda ima ACL, sto znaci nista od njega u januaru, a da sam za njegovo dovodjenje, svakako jesam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X