Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post


    Elem, otkaz sada/na kraju sezone totalno nebitno. Ali svakako mu ne davati 200 mil, da napravi novu katastrofu i da posle naredni opet mora da ispravlja, a tada nece biti toliko para.

    Nemoj Anceloti, molim te i on je bivsi kao Murinjo. Ali kapiram da ce jedan konzervativan klub kao Junajted bas da gleda ka njemu, umesto nekom mladom perspektivnom punog novih ideja... Nazalost plasim se da cemo opet biti sila kada se pojavi neki odlican britanski menadzer, a to ko zna kada ce da se desi.
    Nikako mu ne treba davati... imao je on ogromne resurse i tim jos jaci nego sto ce ovaj biti i posle narednog letnjeg prelaznog roka - u Realu - pa nista uradio nije.
    Samo srecan put piso moja mala ..... ako Junajted zeli da gleda u vedriju buducnost.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Meni nije izgledalo da ce uci.
      Brate, malopre sam pogledao iz drugog ugla - usla bi 100%.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • @Olja Zbog nekih drugih stvari sam baš tebe citirao.....
        Znam da si uvek gotivila tog vašeg papučara
        @Erik Ali Linč
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Brate, malopre sam pogledao iz drugog ugla - usla bi 100%.
          Jebiga onda je zajebao. Al realno nismo ni zasluzili pobedu, tako da nije ni bitno.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Izgleda da ce i Esli Jang da bude banovan koji mec. Verovatno dva ... eto novih problema.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ma ćeraj ovu fukaru portugalsku iz kluba... samo nesto kuka i zapomaze. Treba njemu neko da zavali jednu kvalitetnu samarcinu i naglvacke ga izbaciti. Ne mogu vise onu njusku da vidim. Jedini put kad sam navijao za njegov tim je kad je sa Interom tukao Barselonu... Uvijek mi je bio odvratan. Ovo sto radi u Junajtedu je vec slag na torti kad je njegova ljigavost u pitanju.

              Comment


              • Originally posted by somborac View Post
                @Olja Zbog nekih drugih stvari sam baš tebe citirao.....
                Znam da si uvek gotivila tog vašeg papučara
                @Erik Ali Linč
                Pa bas zato....onda znas da ga gotivim..papucica nasa
                Da su svi malo vise papuce ovaj svet bi bio mnogo bolje mesto

                A Zozeu se ne pise dobro nikako. Sad kad udjemo u ritam...svake druge god novi trener
                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sve najlepše navijačima zaslepljenim grejtnestšću ovog kluba.

                  Puno pozdrava od mog brata Lukakua, kaže biće bolje u 2018oj

                  Last edited by Busby Babe; 31-12-17, 15:43.

                  Comment


                  • Ogromna razlika u mentalitetu nas kao navijaca najveceg engleskog kluba i npr. navijaca Liverpula. Oni ce orpavdati svaki Klopov potez, njima je uspjeh poraz u finalu i top cetiri, dok mi ludimo na Murinja sto je prosuo sest bodova i vec sad bi vecina mu komotno urucila otkaz i pored toga sto smo u zoni LS, sto smo u LS i sto smo pod Murinjom osvojili tri trofeja. Bas velika razlika u pristupu i shvatanju uspjeha. Ali takvi smo mi, naviknuti samo na najbolje i najvece rezultate, nama puca jesmo li drugi ili deseti, samo se prvo mjesto broji. Nikad necemo sezonu proglasiti uspjesnom ako zavrsimo u top cetiri. To je minimum minimuma neki, ali to nije dovoljno dobro.

                    Zoze mora bolje, ne smije da prosipa bodova koji moraju da se osvoje jednostavno, ali podrsku uprave ima, dobice pare mozda vec sad i vidjecemo sta ce uraditi. Tesko da mozemo naci boljeg, Karlo je atraktivniji svakako ali je ocajan graditelj, Poketino je prica za klub bez ambicija, taj covjek je gubitnik, jbs to. Nikad nece napraviti iskorak. To je Pelegrini dva, sve ima, a nema nista. Nije da bas imamo izbora.

                    Srecna nova godina svima
                    sigpic

                    Comment


                    • Eni smeta kod Murinja sto previse provejava taj utisak da sve zavisi od toga koga cemo dovesti.
                      Nije sve u rezultatima, hocu da imam elan da pratim mladje kategorije, a od kad je došo Mou, 2 puta sam ih gledao. Dok sam pre znao da ne propustam i u23 i u18, jer kao miriše ti da može neko uskoro da zaigra.
                      Mou se bojao Shaw-a dugo da vrati na teren iako je bez dileme u dobrom stanju. I da nije povrede Valencia-e, pitanje da l bi je dobio.

                      Previše je preplašen.

                      Ne može da se pravi aura na tome.

                      Comment


                      • Mene ne zanima ni to što je bio drugi i sve ostale statistike kojima su mnogi opravdavali Murinja. Mene zanima ono pto vidim na terenu, da vidim neku kompaktnost i uigranost, napredak bilo kakav, pa makar prosipali bodove.
                        A ja ovde kod Žozea ne vidim aposlutno nikakav napredak ni koheziju, on sve bodove uzima na čist kvalitet igrača i njihovu trenutnu inspiraciju.

                        Ja zadnje 3, 4 utakmice Uniteda sam gledao na stranu dok radim nešto drugo, nemam volje odavno da gledam ovo bezidejno guranje na silu...

                        Sve u svemu ubi mi Jose želju za fudbalom, Srećna Nova godina svima!

                        Comment


                        • Originally posted by Cylokin View Post

                          Ja zadnje 3, 4 utakmice Uniteda sam gledao na stranu dok radim nešto drugo, nemam volje odavno da gledam ovo bezidejno guranje na silu...

                          Sve u svemu ubi mi Jose želju za fudbalom, Srećna Nova godina svima!
                          This.

                          Prošlu utakmicu sam gledao ne full skoncentrisano, čak sam i jeo i gledao iz trpezarije. A to nikad ne radim.

                          Raskid ne baš kraće veze sam proveo za vreme Utd utakmice u fazonu "Pričaćemo, šta god, samo da se završi utakmica, pa posle može"

                          Comment


                          • Nemozemo menjati trenere svakih 2,3 godine...

                            Tu smo gde smo - sta god mislili o Murinju. Ne ide nigde jos.

                            Comment


                            • Niko ne traži Murinjovu glavu ali da je glavni odgovorni za rezultate i igre to svakako. Ne mogu da svarim priču da je Ed Vudvord kupovao igrače na svoju ruku. Prateći Murinja kroz karijeru ako nije po njegovom Portugalac hitnim postupkom pakuje kofere.

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Djavoli srecna vam nova godina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X