Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Koju ekipu bi izveo Pep da je trener Uniteda - od sadašnjih igrača i kako bi izgledala ta formacija.
    Zanimljivo. Mozda treba i ubacit neke igrace koje je Siti doveo, a siguran sam da ne bi doveo Matica i Lukakua.

    Elem.

    De Hea; So, Lindelof, Smoling, Valensija; Blind; Pogba, Mata (doveo bi nekoga odje garant, nije Mata Silva-class); Martial, Lukaku tj Zesus, Rasford.

    Garant bi se pojacao desnog beka(nije Valensija los, al neka konkurencija), jos jednog stopera (rotacija), DM, CM i spica.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Hvala Smorinju na trijumfalno završenoj godini.

      Biće jebeno da budemo u top4, a sam taj komentar, takav način razmišljanja, uz ovakvu ružnu igru govori o tome da bi Smorinjo da popije otkaz već večeras i da mi ne bude krivo.

      Comment


      • Očajno igramo, prevelik par forme u zadnjih 2 mjeseca
        Sve sam vise sigurniji da je Mozrinhovo vrijeme proslo i da ce nam biti bolje ako na ljeto dovedemo nekog napadački orijentiranog trenera jer ocito ovo ne funkcionira


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Jeste da Pawson nije svirao cist penal ali ga nisu ni zasluzili vala sa ovom igrom. Mikitarijana oterati sto pre da ne uzima klubu pare vise. Mislio sam da je krenuo da igra bolje i cak mi je i bilo drago sto je u startnoj postavi ali ovo sto je odigrao danas je kriminal.

          Comment


          • Kako ono bi, zadovoljno su ljudi Murinjom? Provlacio se zadnja 2 mjeseca ali doslo sve na svoje zadnjih 10 tak dana...

            On i samo on se moze kriviti za raspad od igre i pad forme vecine igraca


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Spasi Junajted i daj otkaz Zoze! Zoze! Zoze!
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Uveren sam da Pepu ne bi igrali ni Matic ni Pogba

                Elem:
                De Hea

                Valensija-Jones-Baily(Lindelof)-Darmain

                Mata-Blind-Herera-Mihtarian-Lindegard

                Marsijal

                4-5-1

                Od igraca na raspolaganju sada u klubu.

                Comment


                • Da, Pepu ce igrati raspad Darmijan ispred Soua, svakako. Jos i Lindegard bivsi golman.

                  Elem, Murinjo je bas puko. Znao sam da ce otici kod sudije, jer svakako mu je sudija najvise kriv, jel tako?

                  Bas me zanima sta je rekao posle meca, ako su izasle izjave tek...

                  Comment


                  • Hoce i nije raspad.

                    Jbg... pilo se malo ovih dana, a slabo spavalo

                    Comment


                    • U poslednjih 3 i po meseca, Sautempton je sacuvao samo jednom mrezu, protiv najgoreg napada u ligi, WBA, i danas

                      Comment


                      • Ispasti od Bristola iz Liga kupa i odigrati sa Lesterom, Barnlijem i Sotonom remije je sramota, ogromna sramota.

                        Strpljenja se vise nema, neko mora odgovarati.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Prije mjesec dana se spominjao novu ugovor za Mourinha i bome vise se to ne spominje hvala Bogu
                          Istrpit ga do ljeta i krenut u potragu za nekim drugim mladim modernijim trenerom


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Lepo se obuci odlazi... Budi uvek kao zmaj...
                            Budi lep budi jak i nemoj da se brukas.
                            I da umre ti ROM i to nije znak da treba da kukas...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Na klupi 2 ofanzivna igraca? Ostala 3 izmjena i njemu ne pada na pamet da proba da ubaci Ereru ili nekog makar zbog svjezih nogu da moze neki pritisak da napravi.

                              Strah me je bilo da nailazi pucanje Murinja po svim savovima posle poraza od Sitija jer je evidentno da nije vise svoj uglavi ali sve sam mislio ajde grijesim, nije tako ali covjek je pogubljen. Izgubio je ono sto je imao, sad je olupina i klub ispasta zbog toga...

                              Ono sto meni bas bas upada u oci kakve sve picke igraju u Utd, ne postoji jedan jedini jebeni katch winner u ekipi, covjek sa mudima, ovo su sve instagramuse i sisice, lelemudi


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Na klupi 2 ofanzivna igraca? Ostala 3 izmjena i njemu ne pada na pamet da proba da ubaci Ereru ili nekog makar zbog svjezih nogu da moze neki pritisak da napravi.

                                Strah me je bilo da nailazi pucanje Murinja po svim savovima posle poraza od Sitija jer je evidentno da nije vise svoj uglavi ali sve sam mislio ajde grijesim, nije tako ali covjek je pogubljen. Izgubio je ono sto je imao, sad je olupina i klub ispasta zbog toga...

                                Ono sto meni bas bas upada u oci kakve sve picke igraju u Utd, ne postoji jedan jedini jebeni katch winner u ekipi, covjek sa mudima, ovo su sve instagramuse i sisice, lelemudi


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Ne slazem se uopste. Samo cu uzeti za primer Siti. Jer su Sane i Sterling nesto bolji igraci od Marsijala, Rashforda? Pa onako izgledaju na terenu i resavaju utakmice. Ne, naravno. Lepo neko napise, razlika izmedju Mancestera je trener.

                                Comment

                                Working...
                                X