Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Van Gal je majstorski srezao plate, SAF je isto davao prevelike, Mojes nije stedio, a Zoze je dao Pogbi i Zlatanu nenormalnu platu, ostali su ok, ali je Van Gal radio najbolji posao ubjedljivo.
    Nisam siguran koliko je to posao menadzera. Na menadzeru moze da bude da pritiska drvenog da dovede igraca po svaku cenu, nista vise od toga.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Za to je Vudvatd kriv. Krenuo je sa Pogbom i Zlatkom i ekipom, i sad je normalno da bilo ko u klubu trazi bar polovinu njihove plate. Usro motku drveni. I posle nemas da dodas 10 milki za Perisu jer trosis 300 milki godisnje na plate.
      Originally posted by bici View Post
      Jbga situacija je sada takva da smo krava muzara. Mozes da imas vecu kontrolu nad situacijom kad nisi sabijen u cosak. A daleko smo od toga.
      Za sve je to kriv onaj smrad koji sad upropastava Everton, a na nasu srecu ne nas. Mada je uspeo da se nama previše na**** majke.

      Ja kad sam pre nekoliko godina pričao da je taj čovek najveća sramota, tuga, propast i ništavilo u modernoj istoriji Uniteda ljudi su mi nudili ludačku košulju koja se zakopčava na ledjima.


      Kako je ucenio klub 2 puta da mu da nenormalno veliku platu, kao da je Južnoamerikanac koji dolazi iz Reala, a posle tih novih ugovora svesno propadao igrački postavaljući nove kriterijume svim igračima koji sednu za pregovarački stol sa Unitedom oko plate.
      Pa da l' postoji igrač koji nije video na šta liči rooney u Unitedu u poslednjih 5,6 godina a prima 300k??
      Pogotovo igrači koji su bili u klubu, normalno da tražiš za sebe veću platu kad vidiš da saigrač koji bio prečesto najgori igrač u celom timu imao 300k, i pritom zapustao stomačinu.
      "Može mi se da guram stomačinu, šišam ove ovce za 300k, i to kao domaći igrač"


      Nikad neću imati dilemu, wayne rooney je barem 60,70 posto izvor problema Uniteda u ovoj dekadi. Jer nije problem bila samo ova priča oko plate, zasrao je taj mnogo toga...
      Last edited by Busby Babe; 27-12-17, 16:28.

      Comment


      • Ali je uz SAFa najzasluzniji za sve sto je osvojeno od 2005. do 2013.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by mikisavic89 View Post
          A sta je problem sa platama? Runija nema vise. Jedino su Pogba i De Hea na 200k+ ostali su svi daleko ispod. A i Zlatanu je ovim ugovorom prepolovljena plata u odnosu na prvobitnu. Felaini trazi to sto trazi, ja mu ne bi dao toliku platu, neka ide u Tursku ako hoce i dovidjenja. Posto ne igra vrv ide Januara.
          Problem je to sto se sveukupno ogromni novci izdvajaju za plate igracima. Jer generalno gledano najvise se u Junajtedu trosi na te stvari i onda moze da se desi da zafali za transfere.... na primer.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • I Skolsa naravno
            sigpic

            Comment


            • @busby
              Kako to Rooney upropaštava Everton a zabio je skoro polovicu njihovih golova?
              Dovoljno je pogledat njihovu utakmicu i vidjet da iako je daleko od svoje forme ipak je Messi za ostale igrače Evertona
              Uostalom to i komentatori kažu kad prenose Everton
              I ocito razlog zasto bas njega Fergi nije potjerao iz kluba iako je ucjenjivao united


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Da Runi je kriv, kao da je Junajted isped bankrota a ne jedan od najbogatijih sportskih klubova.

                I bas je kriv za pare koji su retardirano iskoriscene, pocevsi od Snajderlina, Depaja,Svajnija,Darmijana, Lukakua pa i Roha. Mnogo smo transfera omasili.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Koliko se ja sećam u tom periodu Paul Scholes je još igrao fudbal, kao i Cristiano Ronaldo, kao i Vidić i Rio, kao i VDS, kao i Evra, kao i Carrick.
                  Jednu titulu nam je donela odbrana, jednu titulu u post-Ronaldo eri nam je doneo Nani kao apsolutno najbolji igrač lige.

                  Njegov uticaj na poslednju titulu je zero, čak je i u toj sezoni bio balast, nego je mučenik Kagawa bio još gori, izadje na prvu kišu i razboli se.
                  U toj sezoni su RVP, Carrick i Rafael bili by miles najbolji igrači tima.

                  Ne mogu da kažem da nije bio world class svojevremeno, ali to je pluskvamperfekat. Niti mu je to dalo za pravo da se ponaša kao slepčina izdajnička.
                  Nismo mi njegova prćija, ffs...
                  I užasno me pizdi ta priča "Ali rooney je radio sve, trčao, igrao napad, ginuo u odbrani".
                  Radio je svoj posao, igrao fudbal, koristio svoje kvalitete, to ne znači da ima pravo na večni kredit.

                  Comment


                  • Runi je jedini prezivio SAFa, ovo sam sto puta do sad napisao. To nije slucajno. Runi je vazda bio clutch, iscijedjen je on masu, sve je zivo igrao, trcao kao ludak. Pa ja sam ga mrzio kad je prvi put zatrazio transfer ali ako se iko iskupio on je. Izgarao je na terenu, samo vala golman nije bio. Posle kad je poceo da pada, a to vec dugo traje uvijek je imao brutalne cifre, pa one sezone kad je dosao Van Persi on je kombinovano imao 25 golova i asistencija, a za svoje standarde je imao prelosu sezonu. Suva klasa je Runjas, on se i sad raspada, pa je za klasu bolji od svih ostalih igraca Evertona.

                    Sjecas se ti vrlo dobro kako je Ronaldo bio mali kad je trebalo da bude najveci, a ko je uvijek kad je bilo bitno odgovorio i pokazao klasu? Runi naravno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Na kraju krajeva Ronaldo svake godine pravi dramu oko ugovora, ide, ne prica sa Perezom, vraca se kuci u svoj Mancester, Mesi isto koketira sa ostalim klubiovima na godinu i po dana i onda se sve zavrsi novim ugovorom. To je surovi svijet fudbala danas.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne bih rekao najzasluzniji ali je svakako zasluzan. Prije bih tu naveo CR7 i WC odbranu VDS, Evra, Vidic, Rio pa tek onda Runija. Za mene SAF-ova najveca greska je nesutiranje tog nezahvalnika iz kluba, on je treba da ga najuri a je da ga ostavi da se Mojes zabavi sa njim, uvalio mu je vruc krompir i osudio Mojes od starta. Ubijedjen sam da je tada postojao klan na cijem je celu bio Runi i klan gdje su bili Vidic, Rio, Evra, RVP i da je nakon davanja novog ugovora Runiju i otpustanje SAF-ovog strucnog staba dovelo do toga da ovi igraci od starta ne vjeruju Mojesu.

                        Opet kazem, imao je SAF gresaka ali za mene je ovo ubjedljivo najveca. On ga je bukvalno odstranio iz ekipe i samo se cekalo kome ce ga prodati


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Evo Mata kad je dolazio, sjecam se da je imao losije brojke od Runija, a igrao je fudbal zivota mozda, bio je dva puta izabran za igraca Celsija. Runi je imao tada najslabiju sezonu u dresu Junajteda. Veliki, veliki fudbaler.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da, baš je slučajnost što se i Everton sad raspada. Gledao sam Everton dovoljno puta, i video sam da i njih čašćava prisustvom.
                            Čovek je babetina prespora, odbranu igraju sa igračem manje. Tutorića da izvedeš na teren, pored njega bi rutinski iznosio loptu do protivničke polovine.

                            I nije 2 puta preživeo SAF-a, nego jednom. Baš ga je drugi put preživeo, Fergi demonstrativno nije hteo da ga stavi u tim za svoju poslednju utakmicu, što dovoljno govori kakvo je mišljenje imao o njemu i javno je izreko da on hoće da ide.

                            Jedina stvar gde se tu zajebao Fergi, i za mene lično, jedan od njegovih najvećih zajeba u karijeri, je taj što to leto kad je otišo nije ostao još malo u klubu, čisto da proda tu drtinu. Ali on nije hteo da se meša budućem menadžeru, hteo je da ostavi da sledeći menadžer ima autonomiju za svaku odluku, da ne bude posle "Fergi mu najurio rooney-a".
                            E, tu se zajebao Fergi. Previše je poštovao taj tretman da menadžer mora da odlučuje o svemu, da mu ne odlučuju drugi, pa tako i on nije odlučio za narednog menadžera.

                            Ko misli da ga Fergi ne bi prodao, taj živi u ogromnoj zabludi.

                            Comment


                            • Ali se zajebao SAF, prvo zajebao se sto je postavio totalnog diletanta na klupu, drugo rekao je da je trazio transfer, a ovaj je rekao da nije. Pisani transfer nikad nije dokazano da je zatrazio. ALi to nije ni bitno, SAF je napokon imao pare i nije odradio smjenu generacije vec je samo otisao, na neki nacin zajebao Persija koji je samo zbog njega presao u Junajted. Otisao je kao najveci sto i jeste, ali su greske napravljene. Ta Mojzi greska nas je dovela dovde. Uzasno je sto mu je poslednja odluka bila tako katastrofalno losa.

                              Njegova zaostavstina ne bi bila ukaljana da je ostao jos jednu sezonu pa sve da je toisao bez titule, doveo koga treba da dovede, prodao koga treba da proda. A tada su svi zeljeli da igraju za SAFa, svi. E problem je sto SAf nikad ne bi toliko trosio, a napokon je mogao da trosi koliko mu dusa iste.

                              Ipak ovako je nekako poetski, on je najveci, ide s titulom, pravio cuda s ekipm koja je realno za sesto ili sedmo mjesto. Njegova zaostavstina je jos veca, njegov status jos jaci.
                              sigpic

                              Comment


                              • To je Ferguson namerno uradio da uvali vruc krompir Mojesu
                                Mislim u svakoj sali ima istine ... ego je cudo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X