Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predpostavljao sam kakav je bio, cim ga je izmenio. Ali nisam gledao prvo poluvreme pa sam zato pitao, jer me interesovalo, a ne da bih podjebavao i slicno.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Pa i sam kažeš, čim ga je zamenio... a po meni je i nerealno očekivati ne samo da on lično pokaže nešto, bez obzira na povredu, pauzu, forumu, već je i ekipa u totalnoj dubiozi... tako da je nemoguće da bilo šta pokaže na kraju.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zlatan nije spreman da igra vise od 15-ak minuta, a to koliko je mobilan i kako igra to veze s njim nema. Zna se kako igraju Murinjovi napadaci, pa Zlatan tako igra oduvijek, prosle sezone je ovako igra, to je njegov stil, ali mnogo vaznije, to je ono sto Murinjo zeli, i kad se povrijedio, Rasko je presao u napad sta je bilo? Rasko se vracao na centar da primi loptu, tako Zoze zeli da se igra, ukapirajte to. Rasko je mnogo bolji kad ima prostor nego kad drzi loptu, on to tesko moze da igra, ali sigurno moze bolje od Lukakua. Tako igraju njegovi napadaci, mnogo je vazno ucestvovanje u igri, tako igra i Lukaku, problem je sto ne zna.
        sigpic

        Comment


        • Kakve su ovo izjave Zozea? Ajde covece presaberi se, pogubio se totalno...

          Budi musko, prihvati da si sam kriv i to je to.
          Svaka izjava mu je nesto vezana za Siti, zabolje me k.... za Siti


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Malopre sam odgledao konferenciju. Delovao je na pocetku iste prilicno pogubljeno, moglo bi se cak reci i uplaseno .... unezvereno.
            Onda se presabrao ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Jednu stvar da kazem. Dzesi Lingard, nas najbolji igrac ove sezone. Ne u fazonu da pruza 200% i da se najvise trudi. Covek je jednostavno bolji od svih ostalih kad se sagleda 5 meseci sezone.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • I da ... nervira me Murinjo sto omalovazava i svoj tim i protivnike kada prica kako su primili "s" (sranje) golove ....
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Na pocetku sezone nije bio u nekoj formi, zadnja 2 meseca je odlican. Kada bi bio konatantno na ovom nivou odlicno pojacanje. Ok promasio onaj zicer tj pogodio stativu ali sve je dobro uradio, odlicno se krece. Takodje je i Marsijal napredovao fino tj dosta je poboljsao igru u odbrani jer mu napad nije bio neki problem, douse promasio i on 2 zicera ali doci ce na svoje. Jedino Rasford nista nije napredovao cak je gori, katastrofalne odluke donosi pred golom protivnika, novi Velbek u najavi za sada.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Jednu stvar da kazem. Dzesi Lingard, nas najbolji igrac ove sezone. Ne u fazonu da pruza 200% i da se najvise trudi. Covek je jednostavno bolji od svih ostalih kad se sagleda 5 meseci sezone.
                    Dodao bih jos kako je on jedan od rijetkih koji pokazuje volju, energiju i strast kakvu treba da pruza gotovo pa svaki igrac koji nosi ovaj dres, to se bar na danasnjem mecu vidjelo kod Lingarda. Rijetko ko ga je podrzavao prije ali za ovo do sada ove sezone kapa dolje.

                    p.s. Ne izlazi mi iz glave i dalje ipak onaj promasaj protiv Lisica, onaj danas je ponistio.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Manchester United

                      Pep hoce VVD, lijepo lijepo... Uzme i Sanceza i skoro pa 2 tima ima. Bravo za Siti

                      Ne zanima me koliko para ce puci Utd, nek dovedu za 500 miliona na ljeto je su pojacanja neophodna i da se sutnu nepotrebni igraci

                      Ima sigurno igraca koji hoce da napuste svoj klub zbog minutaze jer ide godina SP. U Psz-u bar nekoliko ih ima, ne vjerujem da bi npr Draxler kostao previse. Vidjet Atletiko za Grizmana ( ako nema dogovor sa Barsom ). Ne znam ko jos i sta ali ovo nije dovoljno, vidjelo se danas da nema game changera u ekipi a i onaj ko bi to mogao biti nije ni bio u timu ( nevjera da ne mogu naci nijedan info vezano za to u danasnje doba )

                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Last edited by Miki28; 26-12-17, 21:19.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Meni Rasford izgledao kao da samo sut vezba. Decko ima topinu u nogama.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ovaj moderni fudbal trazi brzu i potkovanu tehnicki ekipu, a Zoze je samo Pogbu doveo takvog, ovo ostalo mu sve kosarkare... Izuzetak Ibra ali on je bivsi fudbaler vec

                          Aj da se pozabavimo istoriju, kad je to zadnji put PL osvojila ekipa koja nije imala brze i tehnicki dobre igrace kao nosioce ekipe zadnjih 5-6 godina?
                          Lester ? Ali imali su Kantea... Mareza koji je majstor i Vardija koji je odigrao sezonu zivota.
                          Pre toga Celzi sa Kostom, Azarom i Fabregasom. Siti sa Silvom i Aguerom. Fergi sa Runijem i RVP...

                          Dobro je da imas jaku fizicku ekipu i sve to, ali kad dodje malo bolji tim tu vidis svu nemoc.

                          Off
                          Nego gde su Limar i Tom? Sad se setih njih, bile su dobre diskusije sa njima. Erik se pojavlja ponekad ali nije to kao ranije...

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Nego gde su Limar i Tom? Sad se setih njih, bile su dobre diskusije sa njima. Erik se pojavlja ponekad ali nije to kao ranije...
                            Limar umro.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Ovaj moderni fudbal trazi brzu i potkovanu tehnicki ekipu, a Zoze je samo Pogbu doveo takvog, ovo ostalo mu sve kosarkare... Izuzetak Ibra ali on je bivsi fudbaler vec

                              Aj da se pozabavimo istoriju, kad je to zadnji put PL osvojila ekipa koja nije imala brze i tehnicki dobre igrace kao nosioce ekipe zadnjih 5-6 godina?
                              Lester ? Ali imali su Kantea... Mareza koji je majstor i Vardija koji je odigrao sezonu zivota.
                              Pre toga Celzi sa Kostom, Azarom i Fabregasom. Siti sa Silvom i Aguerom. Fergi sa Runijem i RVP...

                              Dobro je da imas jaku fizicku ekipu i sve to, ali kad dodje malo bolji tim tu vidis svu nemoc.

                              Off
                              Nego gde su Limar i Tom? Sad se setih njih, bile su dobre diskusije sa njima. Erik se pojavlja ponekad ali nije to kao ranije...

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                              Kud nadje RVP-a kao brzog Čovek je posle serija povreda u Arsenalu postao spor ko Ibra sad.
                              Samo je jebena majstorčina i njegova leva noga je jedna od boljih noga u poslednjih 20 godina. Maltene Federerov forhend.
                              I Runi se u toj sezoni raspao epski, jer je jelte bio već tad puknut igrač. Kad je dao onaj gol Fulamu (ako se dobro sećam u već dobijenoj utakmici) radovao se kao da je osvojio LŠ.

                              Imamo mi brzinu i tehniku, nije to problem.



                              Neko spomenu da mu se svidja kako se promenio Martial, kako je bolji u defanzivi.
                              Da, ali se meni malo manje svidja u napadu, preoprezan je. I ako ga i dalje kanališe ovaj na klupi da bude takav, nek krpe prnje i nek ide gde već ode.

                              Martial i Rashford moraju da uzimaju lopte i da napadaju, budu agresivni na protivnika, da srljaju. Koj mi kurac vredi Martial ako samo dodaje u sredinu, ima čitljiv pokret i kod dodavanja, ne zna da odigra pas na prvu bez nekog, ponovo, čitljivog nameštanja. Neću Martiala da se tu nešto dodaje, nema nikakvu funkciju protiv iole ozbiljne ekipe. Naravno ne bukvalno uvek da srlja i kreće na protivnike..
                              Ali šta me zabole ako otvori neku polukontru protivniku, i šta me zabole uvo i za Murinjovu opreznost za navijače koji ne znaju šta hoće. Kad dribla i pokušava da probija, onda srlja i treba da "digne glavu", kad to ne radi, onda je "mora da bude aktivniji, ništa ne radi".

                              Pa znaš kad bi CR i Giggs postali ono što su postali sa ovakvim instrukcijama?? Nikad! Pa ni tad....
                              CR je u nekim momentima toliko srljao, grešio, iz greške u grešku, bio i sebičan, čak su i saigrači pizdeli, pa i mirni Giggs koji je jednom demonstrativno pokazao Fergiju kad je izlazio iz igre "Eno, neka ti igra ovaj napaljeni balavander".

                              Ima jedan klinja iz Radničk Niša koji dodje da igra sa nama starijima, i svi mi se deru, sole mu pamet kad proba nešto, dečko ima vrhunski fudbalski korak. I sve skoro gubi jer ga ubiju u pojam, a ja kad ga uzmem u tim kažem mu "Samo driblaj kad god misliš da ima prostora, ja sam tu da ti čuvam ledja kad se izgubi lopta, da mislim u odbrani i za tebe, ali ja nikad neću moći sa loptom to što ti radiš, i treba nam to jer ja nikad neću višak na postavljenu odbranu da napravim"

                              Martial i Rashford su pokazali ponašanjem da nisu dripci, pogotovo Rashford. I kad napravi grešku, izgine da napravi presing i povrati loptu.
                              Bukvalno nikad ih ne bi disciplinovao zbog grešaka. Jedino za šta treba da im se sere kad su pasivni i kad ne pokušavaju ništa.

                              Za tu operaciju, primi loptu, gurni je for nazad i dodaj nekom nazad, da se ne rizikuje kontra, možeš da koristiš i mnogo netalentovanije fudbalere od njih.
                              Ja ne znam kako da se očekuje od igrača da napravi višak, ako on treba da se plaši prekora i da ima stalno u glavi tu strogu prenaglašenost konsekvence.
                              Još tako kad igramo protiv neke ekipe koja nije Real Madrid ili prime Barcelona, kao da ćeš momentalno da primiš gol iz polukontre, baš će uvek da te kazne.

                              Oni nama prečesto služe da kad se stisne protivnik, odložiš im loptu i da centriraju, ili da centriraju kad im se protivnik povuče nazad jer se boji da će ih proći.
                              Leva noga im je slaba, i onda je oni povlače na desnu, protivnik u šesnest vidi šta se dešava i postave se lepo.
                              Koliko puta su i imali odlične centaršuteve ali protivnik uveliko savršeno postavljen.

                              Martial i Rashford nikad neće ispuniti svoje potencijale ako im se ne dopusti da greše. Nema ga taj fudbaler, pre svega napadač/krilo koji je ostvario svoj potencijal a da nije grešio i učeći na greškama oštrio svoju intuiciju.


                              Pa pogledajte prošle godine Sane-a, koliko je puta imao debilne solo akcije i prodore, i to kod Pepa koji je control i possession freak.
                              Zato gledaj sad šta radi...
                              Last edited by Busby Babe; 26-12-17, 23:09.

                              Comment


                              • Last edited by HeadBurn3r; 27-12-17, 11:03.

                                Comment

                                Working...
                                X