Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odličan.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sto ga onda izmeni na poluvremenu?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pa mator, nije igrao dugo, čuva ga.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • U kom to univerzumu odličan?

          Ne može da se makne bez lopte. Lopta predje sa jednog boka na drugi, sa leve na desnu stranu, on ostane i dalje na trouglu dodavanja sa levim bekom i levim krilom a lopta na desnoj strani.
          Spor, nemobilan u pozicioniranju. Čovek em je mator, em nije neka agilna mašina da igra bez lopte na vrhovima prstiju i da se stalno nudi na svakom delu terena.
          No Mourinho je mediocre trener za build up igru u poslednjoj trećini, kad se neko brani. Misli da tu sirova snaga i umeće u nogama rešavaju stvar.


          Ne može da igra AMF-a, manite se takvih gluposti, to što neko ima skill i ume fudbal ne znači da može tek tako da igra na toj poziciji.
          Last edited by Busby Babe; 26-12-17, 17:58.

          Comment


          • Ovaj mec bi dobila prosta rokada Lukaku kuci, Ibra u napadu a Lingard na 10...

            Ovako su od starta pozvali Barnli i sami sebe pucali u nogu ali neka.

            Jel ima neko nekakav info za Marsijala?


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Jose: "We are in the second year of trying to rebuild a football team you know is not one of the best teams in the world. Man City buy full backs for the price of a striker."
              Kakav degen od čoveka...

              Ne zaslužuje da mu Young, Shaw i Valencia više odigraju nijednu dobru utakmicudok je on trener, i da ga miniraju.
              Na ovom meču su mu bekovi bili najbolji igrači, a on se vadi na to kako je neko kupio skupe bekove i da su zato dobri.

              Kao što sam rekao, first thing first prvo da preuzme odgovornost, osulje paljbu po onima po kojima treba, bez ovih uvijenih, suptilno perfidnih pizdarija. Ili da sam kaže da je on zajeo govna.
              Ova izjava gde on pokušava sebe da pravda (nivo Moyesa ili LVG-a) a nada se da su Young, Shaw i Valencia dovoljno glupi da ne protumače to izjavu...

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                U kom to univerzumu odličan?

                Ne može da se makne bez lopte. Lopta predje sa jednog boka na drugi, sa leve na desnu stranu, on ostane i dalje na trouglu dodavanja sa levim bekom i levim krilom a lopta na desnoj strani.
                Spor, nemobilan u pozicioniranju. Čovek em je mator, em nije neka agilna mašina da igra bez lopte na vrhovima prstiju i da se stalno nudi na svakom delu terena.
                No Mourinho je mediocre trener za build up igru u poslednjoj trećini, kad se neko brani. Misli da tu sirova snaga i umeće u nogama rešavaju stvar.


                Ne može da igra AMF-a, manite se takvih gluposti, to što neko ima skill i ume fudbal ne znači da može tek tako da igra na toj poziciji.
                Zakuni se da si mi odgovorio na ono
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Ovaj mec bi dobila prosta rokada Lukaku kuci, Ibra u napadu a Lingard na 10...

                  Ovako su od starta pozvali Barnli i sami sebe pucali u nogu ali neka.

                  Jel ima neko nekakav info za Marsijala?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Pobedili bi mi i da je Lingard bio na 10 a Lukaku u napadu, kao što smo i dobili drugo poluvreme 2-0. Dobili bi meč i samo da Rojo nije igrao.
                  Ali ni to ne opravdava katastrofa igru Lukakua.
                  Ibrahimović ništa nije odigrao od kako se vratio i ne znam na čemu ljudi grade taj entuzijazam da bi bilo bolje.

                  Što se tiče Entonija, promašio jednu šansu prošli meč, i ajde na tribine...
                  Ili je pak, mislio da mu neće trebati danas protiv Brnlija, kao lako će se dobiti.
                  Ne znam šta je grdje, iskreno...

                  Originally posted by miloolja View Post
                  Zakuni se da si mi odgovorio na ono
                  iskreno, više ne znam šta mislite o Ibrahimoviću, ne konkretno ti, nego takvo je neko stanje na topicu.
                  Steko sam utisak da je nekad ovde bitnije da igra Ibrahimović nego United. Ima neki Cantona status za navijače United-a, samo ne znam na osnovu čega.
                  Stvarno me briga i za njega, a pojedinačno i za svakog igrača, navijam za klub ne za igrače. Mnoge drage sam stavljao po strani zbog vaznosti kluba.

                  Ne pricam direktno tebi, sorry ako je ispalo tako. Pričam više generalno...
                  Last edited by Busby Babe; 26-12-17, 18:12.

                  Comment


                  • Zoze se pogubio. Ili covjek daje takve izjave da bi ljudi u klubu i ostali pomislili da je prso a on zeli da dobije masnu svoticu novca da ode

                    Covjek samo ovo, ono a nikako da podje od sebe.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Mou: "Do you think Milan, Real Madrid, Inter are not as big as we are? One thing is a club, another is a football team. We are in the 2nd year of trying to rebuild what is not one of the best teams in the world?"
                      Slažem se da je jedno klub a drugo fudbalski tim. Manchester United nije ono što trenutno igra ovaj tim. Ali on je odgovoran za igru ovog FUDBALSKOG TIMA, i ovo vadjenje je totalno Van Moyes-esque.
                      Samo što Moyes za razliku od njih ima najviše prava da se pravda i vadi...
                      Em mu je najmanje vremena dato em mu niko nije doveden.

                      Mourinho says the £300m he has spent is 'not enough'.
                      A ovo bi bilo povezano sa quote-om gore i imalo bi smisla da njemu igraju dobro samo igrači koje je on doveo za tih 300 miliona.
                      Njemu su danas bili najbolji Young, Shaw (po kojima se israo izjavom iz prethodnog posta) i Lingard.
                      Jedan je došao još pre 6,7 godina kod Fergija, drugi u prvoj LVG sezoni a treći je došao iz naše škole.
                      Znači imao je produkciju igrača koje on nije doveo, nego ih je nasledio, tako da ovih 300 miliona, nije da su baš nešto mnogo malo.
                      Trebalo bi da se zapita što mu Pogba nije produktivan iako je igrač koji stvarno vredi para koje su i date za njega.

                      Comment


                      • Jednostavno covek je ekspert za unistavanje fudbalske igre, kako on rutinski odigra 0:0 to niko ne moze, ali napadacka filozofija mu je bedna. Da igra sa svojim dvojnikom, niko ne bio uspeo postici gol. Unistava igrace, stvara losu atmosferu, klupa pravi klanove oko njega, jednostavno rec "United" je suprotnost njegovim osobinama. Nije on za Mancester, a izgleda da nije vise ni u stanju da vodi bilo koji veci klub. Steta je sto je ogroman novac ulozen zbog njegovih planova, a na kraju ce po mom misljenju uslediti nova rekonstrukcija tima.

                        Mislim da sto se vise odugovlaci sa Murinjom, to ce se veca steta nanositi klubu. Jeste pokazao dobre rezultate na pocetku sezone, ali realno ni tada igra nije bila sjajna, te one pobede od 4 razlike nisu bile merilo odnosa snaga na terenu.

                        Comment


                        • On je doveo dobre fudbalere, tj dovedenu su mu odlicni fudbaleri, nije neophodna rekonstrukcija tima.

                          Evo i Shaw je pokidao danas, Young kida, tu je i Valencia, oni igraju odlično. Štoperi su skroz ok, jer se bolje ne može dovesti. Samo da se najure Rojo i Darmian.

                          U sredini treba još jedan igrač, i još desno krilo. Eventualno desni bek, jer su Young i Valencia u godinama, ali realno bilo je glupo dovoditi nekog tu kad već Valencia i Young igraju odlično.
                          Nema United loš tim, ni za napadački fudbal. Nije problem u igračkom kadru.
                          Pep bi sa ovim timom bio prvi, laganeze...

                          Comment


                          • Pep bi doveo samo jos jednog veznjaka, i neko krilo mozda. Ali nikad ne bi Lukakua, pa i Ibrahimovica.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post


                              iskreno, više ne znam šta mislite o Ibrahimoviću, ne konkretno ti, nego takvo je neko stanje na topicu.
                              Steko sam utisak da je nekad ovde bitnije da igra Ibrahimović nego United. Ima neki Cantona status za navijače United-a, samo ne znam na osnovu čega.
                              Stvarno me briga i za njega, a pojedinačno i za svakog igrača, navijam za klub ne za igrače. Mnoge drage sam stavljao po strani zbog vaznosti kluba.

                              Ne pricam direktno tebi, sorry ako je ispalo tako. Pričam više generalno...
                              Znam da ga pojedinci obožavaju, ali baš da ima ovde neki kultni status.. pa ne slažem se. Uostalom svi smo videli danas, da je ono prošle sezone verovatno bio njegov kraj u smislu neke top forme, igre i golgeterskih mogućnosti, mada me ne bi začudilo da pokaže još ponešto, ali moralo bi baš mnogo toga da se poklopi, kao i da tim i trener imaju strpljenja, a mislim da to sada u ovom trenutku imamo ponajmanje... Kod mene u svakom slučaju nema status božanstva, niti je ikada imao, a svakom sam zahvalna ko god daje golove i igra/trudi se u Mančinom dresu, i ono je bila moja sprdanja na Sanduov post.. na kraju on je odgovor i sam znao, ali ovde voli više da piše i zapitkuje tobož' interesujući se nešto... nego negde leba da jede.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Slazem se sa Oljom u potpunosti.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X