Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ibra+zadrzavanje Rooneya odlican projekat za buducnost, daju mu 2 godine ugovor i na polusezoni vec imamo ponovljenu Persie-Rooney-Falcao epizodu. Ne znam, mozda sam ja lud ali bih pre gledao preplacenog Kanea nego likove koji su izmenjali milion jakih dresova pa u suton karijere oblace Junajtedov.

    Comment


    • Originally posted by Abel Brodersen View Post
      Ibra+zadrzavanje Rooneya odlican projekat za buducnost, daju mu 2 godine ugovor i na polusezoni vec imamo ponovljenu Persie-Rooney-Falcao epizodu. Ne znam, mozda sam ja lud ali bih pre gledao preplacenog Kanea nego likove koji su izmenjali milion jakih dresova pa u suton karijere oblace Junajtedov.
      Apsolutno se slazem sa ovim.

      Sent from my G3 using Tapatalk

      Comment



      • Lep gest i od jednih i od drugih. #respect
        sigpic

        Comment


        • Ladno im odgovorili cirilicom .

          Carlton zvrcnuo Vidica .
          sigpic

          Comment


          • http://www.bbc.com/sport/football/35508280

            BBC takodje kaze da Gigs nije spreman raditi sa Murinjom, i da ce otici.

            Comment


            • Everything is going on as expected.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Abel Brodersen View Post
                Ibra+zadrzavanje Rooneya odlican projekat za buducnost, daju mu 2 godine ugovor i na polusezoni vec imamo ponovljenu Persie-Rooney-Falcao epizodu. Ne znam, mozda sam ja lud ali bih pre gledao preplacenog Kanea nego likove koji su izmenjali milion jakih dresova pa u suton karijere oblace Junajtedov.
                Ibra donosi titullu, Van Persi je donio titulu. Svako ko dodje u Junajted ce da trosi kao nenormalan, Murinjo isto vjerovatno. Ali je Zoze vec dokazao da moze sve da osvoji, a da ne trosi previse, Porto i Inter su najbolji dokazi. Pa i sad kad se vratio u Celsi odma ih je zestoko podigao i vrhunski poslovao. Murinju treba vjerovati, to da on ne voli i ne koristi mlade igrace je nonsens.

                Ibra i sa 35 je drugi najbolji napadac svijeta i ako oce da dodje, jos za dz, tu priliku ne propustas.
                sigpic

                Comment


                • De Hea

                  Darmijan/Valenija Smoling novi stoper Sou

                  Snajderlin Svajnstajger

                  Novo krilo Runi Martijal

                  Ibra

                  Murinjo sa takvom ekipom osvaja titulu. Stouns ako je taj stoper, pa i Kejhil zasto da ne koji je sad potpuno ispao iz price, kod Zozea je bio u top pet stopera svijeta, uz klasno krilo/ofanzivca, to je strasna ekipa sa strasnim trenerom.
                  sigpic

                  Comment


                  • To krilo da bude Grizman i imamo najbolji tim u ligi.
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Dovodis Ibru sa džabe? I nekako ne mogu da poredim njega sa Falkaom i RVPom. Ja bih voleo Kane, Grizmana i slične ali ako bih morao da biram da platim Berahina 25m i slične ili Ibru tu nema trika da bih razmišljao.

                        Jedno je da se placa klasa ili neko ko može da bude klasa (Kane), a drugo je dati za Berahina, longa i ostale 20 do 30m.

                        Vladanko što si tako lako otpisao Ereru? Ima da bude novi Stanković iz Intera
                        Last edited by l1m4r; 06-02-16, 11:58.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Nije mi Murinjov tip, ali se nadam da ce i Mata i on ostati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije džabe. Monstruozna plata i zauzet slot napadača mogu biti skuplji od bilo kog transfera. Ja i dalje ne kapiram je li Murinjo kreten što je uzeo Falkaa ili je hteo da bude pametniji od celog sveta i pokuša da pokaže Van Galu da može da ga iskoristi, mada se nadam da je samo tapšanje drugara Mendesa po ramenu i produžetak saradnje, u fazonu šta je Romanu još jedan Falkao na sve što ima.

                            Berahino i slični ne smeju da budu ni u priči, nije slučajno da Pjulisu ne igra za tim koji se pati da postiže golove a da pri tom dečko gaji pola Ailtonovog stomaka kad je stigao u Zvezdu.

                            Razumem želju za Ibrom, ali uvek bih pre gledao građenje tima i dvogodišnje čekanje zarad pet godina forme nego kratkoročno frljanje. I tu "Persijevu" titulu bih menjao za dve-tri godine sazrevanja dugoročnog plana umesto ovog što se dešavalo kasnije. Gledano iz Fergijeve perspektive rušenja Liverpula i ličnog završnog poteza, to je bilo genijalno, međutim vidimo šta kaže zoom-out distanca. Poseban zajeb je što je nemoguće pogoditi pad forme 30+ igrača, još istaknutije u jakom ritmu PL haosa.

                            Comment


                            • Ako dodje ne bi me čudilo da napravi od njega neku kombinaciju Lamparda i Dekija .

                              Više mislim da ce Svajni da ispašta. Ako bude uspeo da napravi sredinu tj nešto slično Balaku, Lampsu i Esjenu (Makeleleu) biće super. Samo da ne dovede Mikela
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Tome sve je to tačno što si ti rekao. Ali ako se ne može dovesti Benzema, Grizman i slični. Bolje je uzeti Ibru nego Berahina i slicne. To je to.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X