Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promasili su, nebitno. Ide kontra 3 na 1, Rashford staje. Ja sam uveren da im je to Murinjo rekao, da uspore i da se povlace kad izgube loptu. Erera ulazi, namesto Ibra da udje i da se da jos jedan i cao. Ili kad vec neces da napadas zadrzi tu jebenu loptu, ali ne on, prepusti loptu protivniku, i kad je uzmes sta? Trcaj kontru i stani, i daj im opet loptu, sve dok sudija ne svirne kraj ili dok ga ne primis. Jebeni idiotluk za koji je najvise kriv Murinjo i niko vise.

    Pa covece pravi malo razliku kad treba da se branis i kad ne, ne moras se braniti protiv sekakvih mid-table ekipa kao WBA sa najslabijem napadom i Lesterom sa igracem manje.

    Comment


    • Originally posted by Momir Peh View Post
      Šta da Lukaku bude kriv večeras? Ne lupajte čiste gluposti, čovjek dvije čiste šanse stvorio, dva puta istrčavao čistu kontru ...

      Ni Mourinho nije kriv, ovo ide na teret isključivo neozbiljnosti igrača. Rashford je već duže vremena za šamara, a večeras je to kulminiralo ...
      Murinjo neće dolaziti sebi par dana, što se mene tiče najneozbiljnija utakmica ekipe ove sezone(Hadersfild nisam gledao pa ne znam), od promašenih zicera do bezveze izgubljenih lopti u sredini, bukvalno su im poklanjali posjed.

      Mata i Lukaku zaslužuju pohvale, ostali ništa.

      Inače nekoliko godina unazad kad gledam ovaj klub, nijedan crveni karton koji je protivnički igrač dobio nam nije došao dobro. I nije samo osjećaj mislim da bih mogao lako pronaći dosta primjera za takvu tvrdnju. To ide protiv svake logike ali tako je.

      Erera je dobro odigrao kako je ušao, ne tražite u Ereri razlog za bilo šta.

      Ne može Murinjo biti kriv što je Lester bio tako ranjiv nazad zadnjih 15 minuta da smo mogli dati 3 gola najmanje. Ali naši mangupi ili driblaju golmana ili im mrsko kontrom završiti meč jer kontaju da su već pobijedili.

      Nisam bio ovako isfrustriran od od prošle sezone i onih silnih remija na Old Trafordu.



      Mourinho: "I think a lack of maturity. I cannot stop the game and tell them how to play the last two minutes." #mufc
      Bukvalno ovo.

      Moraće u utorak da se svojski potrude da se bar malo oduže za ovu glupost večeras.
      Last edited by BorisUnited99; 23-12-17, 22:03.

      Comment


      • Umjesto 1:3, 1:4 pa i 1:5 ovo se desi na kraju, sramota.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment




        • O cemu vise da se prica. Ovaj poraz ide direktno na dusu Murinju, ve nekoliko puta ovo radi ove sezone i nije mu se obilo o glavu ali vcrs jeste. Protiv Watforda, protiv Wba i vcrs i to sve u par nedelje. Sramota ko sve nosi ovaj dres


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Za nonsalantnost treba da ih ispegla, ali je sam kriv sto se doslo u ovu situaciju. Prvo uvodjenje Erere, drugo ostavljanje Smolinga na terenu, a kad je vec ostao ostavljanjem na stoperu. Jang je uzasan u defanzivi, probili su ga danas deset puta, sad nije ispratio Megvajera, De Hea je standardno zakucan za liniju, Kasper je pet puta glumio libera danas, De hea nije izasao ni kod prvog ni kod drugog gola. Jbg on je linijas, on nije Van Der Sar, a Nojer pogotovo, i to svi znamo. On je najbolji linijas svih vremena, ali golman nije samo linija. Ne krivim ja De Heu nista, samo konstatujem.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post

              Moraće u utorak da se svojski potrude da se bar malo oduže za ovu glupost večeras.
              Bice opet remi.
              sigpic

              Comment


              • Manchester United

                Kome da se oni oduze? Pa to su instagramuse, pickice bez imalo obraza i predstave za koga igraju.

                Svi odreda sisa do sise, samo je pitanje ko je veca a ko manja.

                Ej u 3 dana Utd prima u 90+ golove, Utd koji ih je redovno davao. Sramota


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Last edited by Miki28; 23-12-17, 22:09.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • DDG jeste linijas i to stoji. Razumem kad ne izlazi mnogo puta na to smo navikli i ok kapiram nije izasao kod prvog gola kao posle mnogo prekida ali ovakve lopte kod drugog gola ne razumem kako ne moze da pokupi. Visoke lopte koje dugo putuju i padaju mu pred nos pa majku mu, ok nije VDS ali daj to mora da se pokupi, nije slepac vidi da je Smoling povredjen pa neka boksuje u korner ako nista drugo. Svakako nema pojedinca kao krivca kriv je ceo tim osim Mate i Lukakua. Oni umesto Lukaku da stvaraju sanse on njima na tacni daje lopte koje ne mogu da uguraju u gol. Lukaku jednu iole solidnu loptu dobio za ceo mec i tu pogresio s prijemom, upotrebljivih centarsuta 0.

                  Comment


                  • Cijele nedleje ide prica oko Zozea i PSZa, cijele. Ajde miki maus kup puca mi kurac ali i prosli put kad su isle te price ekipa je stala. Stala je i sad. I to nije slucajno. Ne moze on da dobije ratnike i lojalnost ako je sam ne pokaze. Ja kapiram da on zeli novi ugovor ali ovo nije nacin. Mora da se misli prvo na klub, pa posle na sebe. Sto on ne radi, jer svi znamo od koga krecu price sa PSZom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Za De Heu se slažem, a osim što nije izlazio ni na jednu loptu uopšte je danas imao loš dan, više puta neka loša ispucavanja u noge njihovim fudbalerima, ali svi su danas nekako bili u tom fazonu, i Matić par puta im bukvalno daje loptu.

                      Ja se ne slažem za ulazak Erere, pomogao je u sredini i par kontri omogućio.

                      Nzm koliko je Murinjo mogao oko Smolinga, on se povrijedio posle treće izmjene, a vjerovatno je želio da ostane na štoperu i rekao da može nastaviti. U tim situacijama se uzima procjena igrača, tako da je moguće to.

                      Svejedno, koliko god će mi ovo otežati spavanje noćas, opet sam zadovoljan kad znam da se nerviram zbog toga što je razlog kiksa ovaj nego da smo u situaciji da ne znamo napasti nit stvoriti šansu. Istjeraće Murinjo svojim metodama ovu nonšalantnost iz igrača što kažeš.

                      Ipak, trebali smo biti 5 bodova ispred aktuelnog šampiona i daleko ispred Liverpula, Arsenala, Totenhema... Baš bezveze.

                      Nema veze, sad Barnli sledeći, nezgodan protivnik, valjda se Valensija vraća. Od ofanzivaca Mata i Lukaku počinju to znam, a ovi ostali vidićemo.

                      I da, Miktarijan definitivno ide na ljeto, nije za Premijer ligu, i večeras kad je ušao u par situacija Lesterovi igrači ga lako otresaju u duelima.

                      Comment


                      • Pa nek ide ako toliko zeli u PSG, ili toliko zeli novi ugovor, u njegovom dream jobu, pa pusta price preko Dankana, nisko je to.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Cijele nedleje ide prica oko Zozea i PSZa, cijele. Ajde miki maus kup puca mi kurac ali i prosli put kad su isle te price ekipa je stala. Stala je i sad. I to nije slucajno. Ne moze on da dobije ratnike i lojalnost ako je sam ne pokaze. Ja kapiram da on zeli novi ugovor ali ovo nije nacin. Mora da se misli prvo na klub, pa posle na sebe. Sto on ne radi, jer svi znamo od koga krecu price sa PSZom.
                          Mislim da je vidio Mou da ne moze s nama Učinit ono sto je zamislio i da navijači nisu na njegovoj strani jer ipak ovaj nogomet nije u DNK-u Uniteda


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Miki, ne kažem da nisu instagramuše, ali srediće ih Murinjo. Mi mrzimo kada igrači ovakve gluposti prave kao večeras, a Murinjo prezire.

                            @Reddevil96 nisam siguran da najviše golova u ligi (izuzimajući Siti, oni su vanzemaljci) nije u Junajtedovom DNK.
                            Last edited by BorisUnited99; 23-12-17, 22:20.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Za De Heu se slažem, a osim što nije izlazio ni na jednu loptu uopšte je danas imao loš dan, više puta neka loša ispucavanja u noge njihovim fudbalerima, ali svi su danas nekako bili u tom fazonu, i Matić par puta im bukvalno daje loptu.

                              Ja se ne slažem za ulazak Erere, pomogao je u sredini i par kontri omogućio.

                              Nzm koliko je Murinjo mogao oko Smolinga, on se povrijedio posle treće izmjene, a vjerovatno je želio da ostane na štoperu i rekao da može nastaviti. U tim situacijama se uzima procjena igrača, tako da je moguće to.

                              Svejedno, koliko god će mi ovo otežati spavanje noćas, opet sam zadovoljan kad znam da se nerviram zbog toga što je razlog kiksa ovaj nego da smo u situaciji da ne znamo napasti nit stvoriti šansu. Istjeraće Murinjo svojim metodama ovu nonšalantnost iz igrača što kažeš.

                              Ipak, trebali smo biti 5 bodova ispred aktuelnog šampiona i daleko ispred Liverpula, Arsenala, Totenhema... Baš bezveze.

                              Nema veze, sad Barnli sledeći, nezgodan protivnik, valjda se Valensija vraća. Od ofanzivaca Mata i Lukaku počinju to znam, a ovi ostali vidićemo.

                              I da, Miktarijan definitivno ide na ljeto, nije za Premijer ligu, i večeras kad je ušao u par situacija Lesterovi igrači ga lako otresaju u duelima.
                              Igracu svaka cast na zelji ali smo svi vidjeli da ne moze da mrdne, statirao je vec pet minuta, on je menadzer i on se prilagodjava situaciji, ne pusta igraca da radi sta zeli, vec vuce potez u interesu ekipe, ako igraci nisu dovoljno inteligentni da vide da ovaj ne moze da igra, onda on mora da vidi, mora. Dzons je pokrivao nekoliko puta, izbacio je glavom lopte jer Smoling evidentno ne moze da skoci, ali Jang nije, a nije trebao nijedan da pokriva jer Smoling nema tu sta da trazi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma oni osnovne stvari ne umiju da urade, najosnovnije. Pogledajte zadnjih nekoliko minuta koliko se daje prostora ekipi koja ima igraca manje, imaju vjecnost da se namjeste za centarsut. To je nedopustivo.

                                Presing je misaona imenica za ovu ekipu, to tako neorganizovano djeluje da bode oci. O opustenosti nekih igraca da ne pricam.

                                Rasford podhitno da ode na razgovor sa nekim psihologom ili kim vec, njemu je sad vec u glavi da ce propustiti neku 100% sansu prije nego da ce je dati. Tolika nonsalancija nije dopustena na treningu a ne na utakmici.

                                Zize je naravno dao ocekivanu izjavu


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X