Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide Barsa i po Kutinja i po Grizmana.
    A sta ce uzeti, to je vec pitanje.
    Last edited by Sandugp; 18-12-17, 09:29.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ne znam samo gde ce Barsa sa toliko ofanzivnih igraca.

      U svakom slucaju izgleda da od Grizija u Junajtedu nece biti nista, steta nekako mi se svidjala ideja da uzme sedmicu od svog idola Beksa. Videcemo kakvi su planovi Murinja za sledecu sezonu. Za zimski prelazni mi izgleda da cemo pokusati dovesti beka(Rouz ili Sandro) i desno krilo(Malkom) i to bi taman trebalo da kosta negde oko onih spominjanih 90 miliona.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Suareza ce mozda da se ratosiljaju. A mozda ga ostave jos jednu sezonu i bace malo u drugi plan. Ali jeste premnogo i Dembele kada se vrati i jos Kutinja i Grizmana ... mada Kutinjo je igrac sredine terena - ofanzivni vezni. Videcemo sta ce biti.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Greh bi bio ostavljati Suareza na klupi. Kutinjo moze na CM/CAM/LW tako da im se uklapa savrseno u formaciju, dok Grizman takodje moze na CAM/SS/RW i takodje im se uklapa, ali nikako mi se njih dvojica zajedno ne uklapaju a da Suarez ne bude odstranjen iz ekipe. Bice svakako zanimljivo ispratiti sta ce se izdesavati tu.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Kako se ne uklapaju. A ko igra sa tri napadaca i jednim ofanzivnim veznim? Igraju napred Mesi Grizman i Suarez, a taj ofanzivac da bude Kutinjo.... Uklopise se
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Kako se ne uklapaju. A ko igra sa tri napadaca i jednim ofanzivnim veznim? Igraju napred Mesi Grizman i Suarez, a taj ofanzivac da bude Kutinjo.... Uklopise se
              A dembele placen 100 Mil pa ce morati na klupu


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Jeste ali pojacanje od 120 miliona sedi na klupi.

                Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • To Barsa-Grizman moze lako da bude obaranje cene za Coutinha.
                  Messi-Dembele su AMC-RWF duo, ne uklapa mi se tu Grizi, osim da on ili Messi igraju napadaca, a da Suareza puste niz vodu.

                  Comment


                  • "Najverovatnije neću voditi nijedan tim. Ukoliko se desi da prihvatim takvu ponudu, biće od jakog tima iz Engleske samo kako bih srušio Junajted", rekao je van Gal.

                    Mnogo je naporan sa svojom izjavama i ispoljavanjem mrznje prema Junajtedu u poslednje vreme ali ne bi imao nista protiv da preuzme neki od jakih timova iz Engleske, taman Vengericu da nasledi npr.

                    Tapatalk
                    sigpic

                    Comment


                    • Covek zvani kompleksas

                      Sto ga pecka toliko ovo u Junajtedu, jer Zoze ima duplo bolje rezultate uz duplo bolji fudbal? )

                      A nije da su ga isterali kao pasa.

                      Comment


                      • Au VG naporan si isto kao i tvoj fudbal. Mani nas


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Manchester United are set to make a £60m bid for Juventus and Brazil full-back Alex Sandro in January. (Source: Daily Mirror) Jeste da ovo prenosi Miror ali opet drago mi je da se interesujemo za Sandra, mislim da ima potencijala da bude WC igrac.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Uzmi Barso Grizmana, ostavi nam Dibalicu.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • LVG i sujeta. Jbg, ne znamo kako se to završilo... ne bih iskljucio mogucnost da mu je Mou vec u drugom delu sezone bušio ledja.

                              Samo što je funjarski da za to kriviš sam klub, navijace, i sve to sto ide. Navedi imena, koja te sjebala, i protiv koga konkretno imaš nečiste račune.
                              U krajnjoj ruci, nisu mu ni krivi igraci. Martial, Lingard i Rash su mu doneli FAcup.


                              Što se tiče Alex Sandra, super stvar. Od Evre(ne pod Moyesom) mi nemamo krstenog beka, izuzev tih perioda kad Valencia igra dobro. Bukvalno smo smo evo vec petu sezonu ćopav tim, uvek hendikep na nekom beku. A ni Pep prosle godine nije briljirao sa krš bekovina.
                              Doduše Rafael nas ujebo opasno, iako sam ga obožavao. Njegovo nadrndano ponasanje i odbijanje da igra za nekog ko nije Fergi je bilo nedopustivo.

                              Miki je lepo reko. Mene bas zanima gde bi igrao SMS. Iza napadaca, CAM? Onda nam treba stvarno bruka dobar igrac na desnom krilu, i to neko sa kim mozes da zadrzis posed.

                              Matic i Erera baš loši protiv WBA. Jeste Nemanja bio dobar defanzivno, ali je meni nedopustivo da za toliko ne moze da iskontrolise tempo i posed, WBA, nam preuzima sredinu. Carrick se vrati iz duge povrede, operacija zgloba, i sa slabijim saigracima, sakrije loptu i ukljuci sve igrace u igru.
                              Naši ofanzivni igrači, mučenici, su osudjeni da igraju UPRKOS, losoj kontroli veznjaka (Erera-Matic)
                              Messi, Neymar, Suarez su bili bez trofeja cim nemaju sredinu terena, sta pa mi da ocekujemo.
                              Naravno pricam u ovim situacijama kad Pogbašin nije tu. Koji je btw elementarno bitan. I koji bi u City-u kod Pepa, sa takvim igracima, sistemom, bio bi 3 koplja ispred drugog igraca lige. Kakav crni KDB.
                              Zao mi je malo Pola i Marsijala.
                              Zasluzuju najbolji sistem i tim bez uskih grla.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Uzmi Barso Grizmana, ostavi nam Dibalicu.
                                Moyeeeeee

                                Comment

                                Working...
                                X