Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Originally posted by bici View Post
    Elem, sto se tice ovih iskompleksiranih seljacina iz Sitija, treba ih razumeti, ipak ti lideri tog seljanluka, De Brujne, Sterling, Voker i ekipa, gaze ka tek prvoj ozbiljnoj tituli u karijeri. Uzbudjeni ljudi, nisu jos naucili kako je pobedjivati.
    Nisu ni naši puno titula osvajali u karijeri
    Ibra je osvojio sve osim lp, Pogba u Italiji prvenstva, sa fergijem young small jones Carrick valencia
    Jos Mata i Matić osvajali trofeje
    Izgubili smo taj pobjednički mentalitet



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by reddevil96; 17-12-17, 14:25.

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Nisu ni naši puno titula osvajali u karijeri
      Ibra je osvojio sve osim lp, Pogba u Italiji prvenstva, sa fergijem young small jones Carrick valencia
      Jos Mata nesto osvojio i bome ne znam tko vise
      Izgubili smo taj pobjednički mentalitet



      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Pa nisu. Ali kakve sad to ima veze sa mojim komentarom o ponasanju Sitijevih igraca?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Pa nisu. Ali kakve sad to ima veze sa mojim komentarom o ponasanju Sitijevih igraca?
        Jer se čudiš tomu i nazivaš ih seljačinama
        To je Normalno ponašanje između dva rivala iako mi se ne sviđa naravno jer oni igrače Uniteda zajebav.aju ali to treba samo pozitivno djelovati na naše igraci i poslužiti kao motivacija da dokažu da su bolji


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Nisam video nista lose ja u ponasanju Sitijevih igraca, ako se komentarise ona proslava KDBa, to je bilo za Slivu.
          A to sto nasi nisu mogli da podnesu poraz pa su zeleli da se biju, to je glupost. I nasi su ih provocirali pa Siti je cutao. Sad trpi, kao sto kaze Erik budi musko, pa budi u situaciji da ih ti provociras.

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Jer se čudiš tomu i nazivaš ih seljačinama
            To je Normalno ponašanje između dva rivala iako mi se ne sviđa naravno jer oni igrače Uniteda zajebav.aju ali to treba samo pozitivno djelovati na naše igraci i poslužiti kao motivacija da dokažu da su bolji


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            I treba pozitivno da utice, al opet kazem, moja konstatacija nema nikakve veze sa Junajtedom i Junajtedovim igracima. Nije za poredjenje.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Kakva je Murinjo legenda, ima lijevog beka pravog na klupi i on uvodi stopera da igra na toj poziciji Roha koji je tu katastrofalan, generalno je i posle povrede los i malo je falilo i da izgubimo 2 boda zbog njega. Pisu se 3 boda ali nije ovo bilo uopste dobro protiv mozda i najlosijeg tima u ligi.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Tesko je kritikovati i zamijerati nesto Murinju kad covjek posle 18 kola ima 41 bod, ekipa mu je dala 39, a primila 12 golova. I da li ce tacno na polusezoni biti 44, 42 ili 41 bod nije mnogo bitno jer ovo je fenomenalno prolazno vrijeme i da Siti nije ovakakv kakav je u 99% drugih sezona bila bi to lagana borba za titulu, mozda cak i prvo mjesto. I to je sve uradjeno u polusezoni kad Pogba propusta vise od pola iste, a Zlatan maltene cijelu, to je ozbiljan i veliki rezultat, pritom prvo mjesto u grupi LS i dobar protivnik u osmini protiv kojeg su svakako favoriti.

                Eto opet taj famozni Hadersfild i potpuno nejasno prosuti bodovi, to jedino mogu da mu ozbiljno zamjerim uz pristup, ali do pristupa cu doci kasnije, jedini je uspio da potpuno ucini napade Sitija inferiornim i impotentnim, da De Brujne izgleda kao suvi prosjek sredine terena, ali nije mogao uticati na Lukakua da ce dva puta da asistira fudbalerima Sitija i da ce promasiti gol za par metara. Opet se Lukaku ne raduje, to izuzetno postujem jer i on znaci zna da nije tu da bi davao golove Bornmutu i VBA, vec da mora A igru da donese u derbijima, koju on jos nije donio, ima cijelu polusezonu da podigne svoj nivo igre, a ono sto se ocekivalo od njega radi u potpunosti, daje golove malima, stavise terorise ih.

                Rasford i Jang jedini imaju ostar centarsut u ekipi, i to je problem, jer ostar centarsut ti mnogo toga donosi, samo postavis glavu ili nogu i lopta je u golu, na tome treba raditi. Ili barem dovoditi igrace koji ga imaju.

                Da se izvinim Lingardu, koliko me god njegovo ponasanje nerviralo, koliko god bio limitiran momak trci, trudi se, daje sve sto ima na terenu za razliku od Mikitarjana koji je izmislio fudbal za njega realno, ali ima prelos stav i nikako ne mogu da svarim takve igrace. Zato nikad nisam volio Di Mariju, ali Jermen ne boluje toliko od bolikurstva koliko od nekog nejasnog straha, manjka samopouzdanja ili cega vec. No zato je on bivsi sem ako se kao feniks ne izdigne iz pepela, a znamo da nece. Zato je meni Mata car, on je isto fizicki u svakom pogledu inferiooran u odnosu na Mikitarjana ali mu niko ne moze osporiti zelju i trud, nikad.

                A kad smo kod straha Murinjo ima problem jer se previse boji da primi gol. Bojao se i Van Gal, ali lakse se odbraniti kad imas posjed, posjed je najbolja odbrana, ali ako ti das protivniku loptu u noge i da te napada bez prestanka, e to nije lako braniti. Ko zna, mozda ih celici, mozda ih tako uigrava, cini da manje panice ubuduce, ukazuje na greske ali stvarno je nejasno povlacenje ponekad, potpuno povlacenje i iskljucivo oslanjanje na defanzivu. I to mu zamjeram isto, inace rezultatski ide jako lijepo, da dovede u januaru ako je moguce dva pojacanja, ako misli da je Ozil taj neka ga dovede, da se Pogba i Ibrahimovic ustale i pocnu da igraju i mislim da ce biti samo bolje.

                Uvijek sam vjerovao u Smolinga, bez premca najbolji stoper kojeg imamo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Tesko je kritikovati i zamijerati nesto Murinju kad covjek posle 18 kola ima 41 bod, ekipa mu je dala 39, a primila 12 golova. I da li ce tacno na polusezoni biti 44, 42 ili 41 bod nije mnogo bitno jer ovo je fenomenalno prolazno vrijeme i da Siti nije ovakakv kakav je u 99% drugih sezona bila bi to lagana borba za titulu, mozda cak i prvo mjesto. I to je sve uradjeno u polusezoni kad Pogba propusta vise od pola iste, a Zlatan maltene cijelu, to je ozbiljan i veliki rezultat, pritom prvo mjesto u grupi LS i dobar protivnik u osmini protiv kojeg su svakako favoriti.

                  Eto opet taj famozni Hadersfild i potpuno nejasno prosuti bodovi, to jedino mogu da mu ozbiljno zamjerim uz pristup, ali do pristupa cu doci kasnije, jedini je uspio da potpuno ucini napade Sitija inferiornim i impotentnim, da De Brujne izgleda kao suvi prosjek sredine terena, ali nije mogao uticati na Lukakua da ce dva puta da asistira fudbalerima Sitija i da ce promasiti gol za par metara. Opet se Lukaku ne raduje, to izuzetno postujem jer i on znaci zna da nije tu da bi davao golove Bornmutu i VBA, vec da mora A igru da donese u derbijima, koju on jos nije donio, ima cijelu polusezonu da podigne svoj nivo igre, a ono sto se ocekivalo od njega radi u potpunosti, daje golove malima, stavise terorise ih.

                  Rasford i Jang jedini imaju ostar centarsut u ekipi, i to je problem, jer ostar centarsut ti mnogo toga donosi, samo postavis glavu ili nogu i lopta je u golu, na tome treba raditi. Ili barem dovoditi igrace koji ga imaju.

                  Da se izvinim Lingardu, koliko me god njegovo ponasanje nerviralo, koliko god bio limitiran momak trci, trudi se, daje sve sto ima na terenu za razliku od Mikitarjana koji je izmislio fudbal za njega realno, ali ima prelos stav i nikako ne mogu da svarim takve igrace. Zato nikad nisam volio Di Mariju, ali Jermen ne boluje toliko od bolikurstva koliko od nekog nejasnog straha, manjka samopouzdanja ili cega vec. No zato je on bivsi sem ako se kao feniks ne izdigne iz pepela, a znamo da nece. Zato je meni Mata car, on je isto fizicki u svakom pogledu inferiooran u odnosu na Mikitarjana ali mu niko ne moze osporiti zelju i trud, nikad.

                  A kad smo kod straha Murinjo ima problem jer se previse boji da primi gol. Bojao se i Van Gal, ali lakse se odbraniti kad imas posjed, posjed je najbolja odbrana, ali ako ti das protivniku loptu u noge i da te napada bez prestanka, e to nije lako braniti. Ko zna, mozda ih celici, mozda ih tako uigrava, cini da manje panice ubuduce, ukazuje na greske ali stvarno je nejasno povlacenje ponekad, potpuno povlacenje i iskljucivo oslanjanje na defanzivu. I to mu zamjeram isto, inace rezultatski ide jako lijepo, da dovede u januaru ako je moguce dva pojacanja, ako misli da je Ozil taj neka ga dovede, da se Pogba i Ibrahimovic ustale i pocnu da igraju i mislim da ce biti samo bolje.

                  Uvijek sam vjerovao u Smolinga, bez premca najbolji stoper kojeg imamo.
                  Moze se reci da je protiv nas izgledao kao Mikitarijan.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ko je po vama najkvalitetniji igrac Junajteda u ovom periodu kada igraju bez Pogbe? Ajmo malo o kvalitetu koji sigurno poseduje ovaj tim, a ne samo o opstrukciji protivnicke igre.
                    I sta je najveci kvalitet ove ekipe? Dobra odbrana, vrhunska realizacija ili nesto trece?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Murinjo će morati na ljeto riješiti pozicije koje je i Gvardiola ovo ljeto riješio, dakle uložiti velike pare na bekove. Kršteno desno krilo takođe. Ali ne brinem, što se transfera tiče završi Murinjo sve, samo da ga Glejzeri ne zajebavaju.

                      Comment


                      • E da, ovo zaboravih. Murinjo kao jedan inteligentan covjek nemoguce da ne vidi da Roho pojma nema kao bek, ne znam sta mu znaci da ga tu stavlja.
                        sigpic

                        Comment


                        • A ovaj je bas special little snowflake





                          sigpic

                          Comment


                          • 2 gola je postigao za 8 minuta, ali pogledajte ovu lepoticu, umjetnost.

                            https://twitter.com/SSIIIIUUUU/statu...91887679803394
                            Last edited by nine33; 17-12-17, 23:32.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Jeste da vjerujem u Soa jos uvijek pa sam mozda malo subjektivniji ali meni je Roho uzasan na LB.

                              Sto se Grizmana tice, pise se da je predsjednik Barse imao sastanak sa njegovom porodicom. Ne znam koliko ima istine u tome a i gdje ce ga u Barsi jer ja ipak ocekujem da idu po Kutinja.

                              Sto se SMS-a tice, ne znam gdje bi ga Zoze koristio?



                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Jeste da vjerujem u Soa jos uvijek pa sam mozda malo subjektivniji ali meni je Roho uzasan na LB.

                                Sto se Grizmana tice, pise se da je predsjednik Barse imao sastanak sa njegovom porodicom. Ne znam koliko ima istine u tome a i gdje ce ga u Barsi jer ja ipak ocekujem da idu po Kutinja.

                                Sto se SMS-a tice, ne znam gdje bi ga Zoze koristio?



                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                I član uprave Barce Gilijerme Amor izjavio da je transfer Griezza veoma moguć
                                Šteta sto ga mi Necemo dovesti bas nam treba takva klasa igrača


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X