Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta je bilo cekanja nekog da proigra. Ako ces od cijele sezone igrati jedan mjesec pa te nema 4 i onda opet mjesec ma goni se u 4 lepe.
    Takve igrace ne zelim vise da vidim na OT.

    Ne vidim koga bi to mogli dovesti a da bi podigao kvalitet ekipe sad u januaru.
    Jedino Grizman ali ne vjerujem da ce ga prodati.
    Ozil svakako nije taj kalinar, cekat njegov 1 dobar mec na 5 losih, ne hvala


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Dosta je bilo cekanja nekog da proigra. Ako ces od cijele sezone igrati jedan mjesec pa te nema 4 i onda opet mjesec ma goni se u 4 lepe.
      Takve igrace ne zelim vise da vidim na OT.

      Ne vidim koga bi to mogli dovesti a da bi podigao kvalitet ekipe sad u januaru.
      Jedino Grizman ali ne vjerujem da ce ga prodati.
      Ozil svakako nije taj kalinar, cekat njegov 1 dobar mec na 5 losih, ne hvala


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Griez sigurno odlazi na ljeto a sad pitanje je Barca ili mi
      Čitam i da nudimo 180mil za dybalu
      Bit ce velik neuspjeh ako ne uspijemo dovest dybalu ili Griezza jer nam trebaju takvi wc igraci da bi bili konkurentni cityu


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Ne trebaju nam bas WC igraci, trebaju nam timski igraci, mada slazem se da imamo premalo WC u timu. Ali najbitan je tim.

        Koga Siti ima da je WC? Silva i KDB, ostalo je ili premlado za WC ili prosek koji igra iznad svom nivou zahvaljujuci Gvardioli.

        Comment


        • Sigurno da je najbitniji tim ali ipak u neizvjesnim utakmicama ce wc igrač napraviti prevagu kao Costa i hazard prošle godine za Che



          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Jose Mourinho and Henrikh Mkhitaryan were involved in a heated training ground bust-up following a video analysis session. Reports claimed the playmaker believes Mourinho’s defensive tactics were to blame for his dwindling contributions.
            Espn
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Sve mi se cini da je Miki vec odigrao svoje poslednje minute za Junajted.
              sigpic

              Comment


              • I meni. Pa i drugi ucestvuju u istom tom fudbalu pa nisu toliko ocajni. Ne mozes kriviti taktiku sto ti promasis pas na 5m. Bas me je razocarao ove sezone.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                Comment


                • Ne znam sto su svi toliko skepticni sto se Mesuta tice. Ja sam siguran da bi on skroz drugaciji bio ako bi došao. Plus Murinjo bi znacajno uticao na njega, i vrv su vec imali priliku da diskutuju o tome. Dakle ako ga Murinjo želi, ako Murinjo veruje u njega... daj ga vamo!


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                  Comment


                  • Stvarno ne znam sta neki imaju protiv Ozila plus se dovodi gratis na leto eventualno za neku sicu u Januaru. Pogledajte samo partije Ozila kako se uozbiljio ove sezone, mozda se sprema za Murinja...

                    Comment


                    • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • KING Erik :



                        Mnogo je mocna istraga ... ispratite je do kraja, vodi vas iz klipa u klip.
                        Last edited by Sandugp; 16-12-17, 19:38.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          KING Erik [emoji3]:



                          Mnogo je mocna istraga ... ispratite je do kraja, vodi vas iz klipa u klip.
                          Ovo je j***** fenomenalno! [emoji23]

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                          Comment


                          • Fellaini will miss the festive programme and isn't going to be back until the New Year now. #MUFC have decided he needs time to properly get over his knee ligament problem
                            Znači do nove guramo sa Pogbom, Matićem i Ererom, a još sutra sa Matićem i Ererom samo. Nije strašno ako ne bude dalje povreda, tu je i MekTominej da pomogne.

                            Comment


                            • Manchester United consider January bid for Bordeaux winger Malcom as Jose Mourinho seeks to increase attacking options. [Duncan Castles]

                              Napokon i neko krilo da se povezuje sa Junajtedom.

                              Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • #Malcom has scored 7 goals and mustered 4 assists in Ligue 1 this season, with an average of 2.6 chances created and 3 successful dribbles per game.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X