Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nije defanziva problem kad igramo previse oprezno. Daj da vidim da nam se stoperski par uigra, kao i cela odbrana dovoljno da pocnemo otvorenije da igramo. Zoze im ne veruje.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Zoze ne veruje u sebe kao prvo. Jedino u Lukakua veruje, odnosno u svoju sujetu.

      Kad se samo setim one utakmice Celzija protiv PSGa na SBu, kad je Ibra popio crveni jos u prvom poluvremenu... Dade ga Celzi u produzecima ali naravno, i sa igracem vise on se povukao i primio gol. A tada mu igrali miljenici Kejhil i Teri sa kojim je osvojio ligu i odigrali su najvise meceva, jel i njima nije verovao?

      Comment


      • Pa ako su štoperi defakto imali najmanje kikseva i najviše dobrih mečeva, zašto njima ne bi više verovao nego ostalim igračima u timu.
        Možda je samo Pogba zaslužio ove sezone da mu se više veruje.
        Dobro, Young i Valencia, ali to je isto odbrana.

        Comment


        • Sve je to lepo al jasno je da su mnogima pozicije izmisljene. Valensija je prilicno konstantan poslednjih godinu i jace, al je npr protiv Reala napravio amatersku gresku koja nas je kostala gola. Cak je i Skols povodom te situacije rekao nesto u fazonu: you get found out against big teams. Murinjo je svestan toga, otuda i tolika opreznost. Naravno, ne kazem da su samo igraci krivi, al Murinjo ima pravo da bude oprezan. Nema pravo da izadje bez zelje da napadne, al ima pravo da bude prilicno oprezan protiv ozbiljnih ekipa.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...r-Willian.html

            sigpic

            Comment


            • Prvi meč kad sam ga gledao za United, odmah sam reko "On je savršen igrač za Barcelonu, i verovanto će kad tad da ga dovedu"

              Protiv timova koji ne mogu opasno da nas ugroze i napadnu, uvek bi mi igrao pre Matića u sredini.
              Fenomenalan mozak ima.

              Comment


              • Jos samo da telo može da isprati to sto mozak zamisli bilo bi super...


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Peponja bi pojeo penis da dovede Dejlija.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Jos samo da telo može da isprati to sto mozak zamisli bilo bi super...


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                    +100 [emoji16] bas mi deluje sporo u mnogim situacijama ali mu se ne moze mozak osporiti [emoji846]

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                    Comment


                    • Spor ne spor, imao je dok je igrao u sredini, najveći broj presečenih lopti NA PROTIVNIČKOJ polovini u celoj ligi.

                      Matić je em duži, em pokretniji pa nisam impresionirao ni kako pokriva defanzivu.

                      Nije Blind tad bio uopšte problem u našoj igri. Imali smo zilion mesta gde je gorelo, milion igrača van forme, brdo novih igrača, neuigranost, mnogo povreda, stalno neka improvizacija. Izmenjali smo 337 taktika za 2,3 meseca. U jednom momentu smo igrali nešto gde je Rooney bio veznjak a Di Maria špic. Odbrana nam je bila stalno u nekom haosu i kurcu, da su nam igrali Bleket i Mekner. Ne znam da l je ista četvorka povezala 2 meča...

                      Na kraju je Blind ispao žrtva svega toga zato što može da igra kao na svim pozicijama, i mica je, good guy, neće da se buni.


                      Ja verujem da za poziciju zadnjeg veznog je najmanje potreban fizikaliti od svih pozicija na terenu. Za tu poziciju moraš da budeš kvoterbek, kordinator i general ekipe. Znači, first thing first, mozak, inteligencija i neki composure freak.

                      Kad se pogledaju dominantni timovi u poslednjih 20 godina, Barca, Milan, mi, Real sa Xabijem... svi su imali takve igrače.
                      U Milanu je Pirlo bio zadnji vezni a ispred njega su igrali Seedorf, Gattusso, Ambrosini itd itd.
                      Barca je igrala ili sa Xavijem ili Buskecom.
                      Xabi je sporiji od Carricka ja mislim.
                      A mi smo imali Carricka i Scholesa koji nisu neke brzine, niti nešto fizički moćni igrači.

                      Za tu poziciju jeste potreba brzina i snaga. Ali brzina i snaga razmišljanja.

                      Nažalost Mou-ov obimikelizam se ne slaže sa tim. Zato i Mourinho nikad nije napravio dinastiju, eru sa nekim fudbalskim klubom...
                      Last edited by Busby Babe; 14-12-17, 23:30.

                      Comment


                      • Jose says he's not a big advocate of the January transfer market. “If you can buy a player in January that you want to buy in June or July, so you have the chance to get him a few months earlier, then great. But just that." #MUFC
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Daily Mirror prenosi da će na leto ekipu da napusti Miki a da će umesto njega Mesut da se pridruzi Junajtedu.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Daily Mirror prenosi da će na leto ekipu da napusti Miki a da će umesto njega Mesut da se pridruzi Junajtedu.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                            Bolje u januaru. Miki na pozajmicu negde, ako vec ne moze da se utopi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Znaci nista od dolaska Griezza
                              Šteta


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Miki u onoj formi iz novembra/decembra prosle godine, i zdrav Pogba, pa mi bismo Siti tukli dvaes cetri-nula. Al mikiju se izgleda ne igra vise fudbal
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X