Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Ne znam zasto bi se uopste za sad zamarali sa tim pitanjem, ali eto kad bi morao da biram nekog verovatno bi izabrao Simeonea ili Alegrija, od ovih iz PL mi Silva i Pok deluju kao najbolja resenja. Mada mislim da Mou ostaje jos minimum par godina ako ne i duze.



    Tapatalk
    Ovu sezonu ce on izgurati dobro, sledeca ce biti rizicna. Nesto ce morati da menja u svom konceptu da bi se zadrzao duze od 3god u Junajtedu.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ovu sezonu ce on izgurati dobro, sledeca ce biti rizicna. Nesto ce morati da menja u svom konceptu da bi se zadrzao duze od 3god u Junajtedu.
      Da, sto se Murinjove karijere tice, uvek je ta treca sezona bila kriticna. Ali to je tradicija, koja ne mora apsolutno nista da znaci.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Skolzi je introvertan za menadžera, iako generalno ne trpi sranja...

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Zoao Mario za Miktarijana u januaru? Direktna zamena ili loan zamena?

          Hmmmmmm.........
          Nadam se da ne, slab je Mario u Interu
          sigpic

          Comment


          • Manchester United

            Vcrs Bornmut, idemo crno mece, vcrs se pumpaju statsi.

            Kako bi stavio Marsijala i Rasforda gore a ovog na tribine jujuju


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Kakva steta sto Rasko nece dobiti priliku naprijed, i sto ce Lukaku igrati cijele sezone. I kad Zlatan bude spreman za 90 i kad bude pocinjao utakmice Lukaku ce igrati, a duvace ga neko od Martijala i Rasforda. E to je ono sto bas smeta i frustrira kod Zozea.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Da, sto se Murinjove karijere tice, uvek je ta treca sezona bila kriticna. Ali to je tradicija, koja ne mora apsolutno nista da znaci.
                Pa pazi, u drugoj je uvek uzimao ligu
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Znaci doslo je vreme da se stvari menjaju, sto se mene tice neka uzme u trecoj i cetvrtoj.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Pa pazi, u drugoj je uvek uzimao ligu
                    Tacno .... tako da tradicija moze da se nastavi i u Junajtedu - a i ne mora
                    Nakon druge ili nakon trece je obicno odlazio .... Mene ce prijatno iznenaditi u koliko ostane u Junajtedu duze od tri sezone. A voleo bih da ostane - cisto da vidim Murinja da se negde malo duze ustolici. Medjutim u koliko ne bude imao rezultate - tesko. Nije uprava Junajteda kao uprava Aresnala pa da ga trpi 100 godina a da im on donosi FA kup na primer.
                    Last edited by Sandugp; 13-12-17, 16:55.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment




                      • Ne moze bez Roma u prvih 11, ostatak sastava odlican, posebno mi je drago zbog Soa i Mektomineja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajde Rome, pokaži šta znaš
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Znaci vcrs moraju strimovi da se jure?


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Mnogo mi je drago zbog Anhela. Nadajmo se da ce odigrati neku utakmicu uskoro. Sto se postave tice, Lukaku ocigledno odmora bez. I opet ce biti na terenu 90 min... Shaw mora dobro da odigra.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ali kome se inati Murinjo ja ne znam... A Lukaku danas zabice bar jedan, ali trebao je Rashford napred od starta

                                Comment

                                Working...
                                X