Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    BB, ko bi mogao preuzeti Utd kad Murinjo ode?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jbmlg, nisam pametan.

    Imam te neke potencijalne iluzije da to mogu da budu Gary Neville i Nicky Butt. Nicky Butt mi deluje kao neko ko ima determination i cojones (doduše Roy Keane kaze da je stvarno obdaren, da prosti zenski deo foruma)

    Eddie Howe bi mogao biti novi Moyes, baš miriše na to, da ne kažem smrdi

    U svakom slučaju nisam nužno za trenera koji je momentalno full package i mag posla. Mora da kao ličnost ima kakvu takvu harizmu, da je hardworker, da ne čašćava prisustvom i da razume šta je Man Utd. Taktiku i ostale stvari će naučiti. Naučio je i Fergi to. Fergi je i u tome bio car, znao je da se to ne zna da crpi znanje od ostatka stručnog štaba. A poštovao je i njihovo mišljenje.
    Prioritet mora da bude vrhunski menadžer, a ne vrhunski trener. Vrhunskog trenera i možeš da stvoriš, menadžer se više radja...
    I Matt Busby je puštao dosta da se Jimmy Murphy bavi terenom iliti travnjakom.

    Te 2 naše ere, Busby i SAF su ere 2 menadžera, ne 2 trenera. To je neka šira slika, koju moramo da gledamo.

    Poch je meni car. Ali vrati me sad u prošlost i povedi Pochetina, isto bih vrednovao Moyesa i Pocha. Ja sam baš vrednovao Moyesa.
    Simeone je trenerčina, ali ja njega organski ne mogu da smislim ko lika. Odraso sam mrzeći ga i on mi je jedna od najodvratnijih sportskih ličnosti.

    Nek Murinjo šljaka još barem 3,4 godine, neke stvari promeni usput, pa će valjda da iskoči neko ime...
    Last edited by Busby Babe; 12-12-17, 23:11.

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Jbmlg, nisam pametan.

      Imam te neke potencijalne iluzije da to mogu da budu Gary Neville i Nicky Butt. Nicky Butt mi deluje kao neko ko ima determination i cojones (doduše Roy Keane kaze da je stvarno obdaren, da prosti zenski deo foruma)

      Eddie Howe bi mogao biti novi Moyes, baš miriše na to, da ne kažem smrdi

      U svakom slučaju nisam nužno za trenera koji je momentalno full package i mag posla. Mora da kao ličnost ima kakvu takvu harizmu, da je hardworker, da ne čašćava prisustvom i da razume šta je Man Utd. Taktiku i ostale stvari će naučiti. Naučio je i Fergi to. Fergi je i u tome bio car, znao je da se to ne zna da crpi znanje od ostatka stručnog štaba. A poštovao je i njihovo mišljenje.
      Prioritet mora da bude vrhunski menadžer, a ne vrhunski trener. Vrhunskog trenera i možeš da stvoriš, menadžer se više radja...
      I Matt Busby je puštao dosta da se Jimmy Murphy bavi terenom iliti travnjakom.

      Te 2 naše ere, Busby i SAF su ere 2 menadžera, ne 2 trenera. To je neka šira slika, koju moramo da gledamo.

      Poch je meni car. Ali vrati me sad u prošlost i povedi Pochetina, isto bih vrednovao Moyesa i Pocha. Ja sam baš vrednovao Moyesa.
      Simeone je trenerčina, ali ja njega organski ne mogu da smislim ko lika. Odraso sam mrzeći ga i on mi je jedna od najodvratnijih sportskih ličnosti.

      Nek Murinjo šljaka još barem 3,4 godine, neke stvari promeni usput, pa će valjda da iskoči neko ime...
      Hahaha odlicno poredjenje, bravo BB, Howe = Moyes. Ja ga ocekujem posle Bournemotuha bas neki Everton, WHU, Soton.

      Moze Carrick u buducnosti, ako se odluci za taj posao, siguran sam da bi bio odlican.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Hau prevara Tj bio je prevara, kad su se ostrvljani napalili na taj njegov fudbal i istripovali sve i svasta, al sad svi kapiraju kakav je to prosek lik.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ja mislim da ce ga uzeti Poketino ako se ne pojavi u tom trenutku neko drugi. Murinjo ce bolesno da trosi i kada ode Glejzeri ce naci menadzera koji operise na budzet i kojo vise stremi radu sa igracima koje poseduje nego da kroz transfere razvija svoju filozofiju. Ferguson je vec fan, mislim da je i Mo u dobrim odnosima sa njim, iz lige... Ako bude dostupan mislim da je on sledeci 100%.

          Na stranu da li se slazem ili ne sa tim.
          sigpic

          Comment


          • Da li pojedincima tema Junajteda ili bilo koja druga tema na PL podforumu veceras lici na mesto gde cete raspravljati o banovima i radu moderatora, evo ovo je sad upozorenje pa ce se svaki sledeci post sankcionisati. Ovo nisu off teme pa da se tolerisu ovakve stvari.

            Pored tog upozorenja Limun ti smatraj da imas dodatno zbog ovog da je neko dobio ban samo zato sto je moderator Junajtedovac i kako temu Liverpula niko ne "stiti". Ako ima neki sporan post slobodno prijavi, ali ovakve insinuacije se ubuduce nece tolerisati.

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Daj bre Sergeja!
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Hau prevara Tj bio je prevara, kad su se ostrvljani napalili na taj njegov fudbal i istripovali sve i svasta, al sad svi kapiraju kakav je to prosek lik.
                    To što je u jednom trenutku blago ishajpovan i izromantizovan kao trener ne znači da je prevara i da je prosek lik. Baš počinje da smara to polarizovanje oko neke stvari. Ili će neki da ga hajpuju ili će neko da udara kontra tom hajpu.

                    Da je prosek lik, ne bi sa Brnmotom izdržao ovoliko u ligi. Prosek su Hughes, Pardew i sl.
                    No, nebitan je za ovu priču, jer se ne čini kao materijal za Man Utd.




                    Nine spomenu Carricka. Nije tajna koliko ja volim Carricka. To je moj omiljen sportista svih vremena. Jednom sam prekinuo partiju fudbala da zagrlim lika pored terena kad sam čuo da je reko da je njemu Carrick možda i najbolji u Unitedu.
                    Ako neko ima materijala da bude taktički genije ove igre to je on. On je po čitanju igre bolji i od Skolsa(lep, iako suvišan post Vladana), ali da jbg nema tu igru na malom prostoru.
                    Bez ikakve dileme najinteligentniji engleski fudbaler kojeg sam gledao.

                    Ali pitanje je koliko je on materijal za menadžera. Ne mogu njega da zamislim da rant-uje na nekog.
                    Tipa i da rant-uje, ja bih ga smirio da ne radi to, u fazonu "Michael, ne želim da tebe neko mrzi i na sekund"

                    Može kao asistent, da radi sa klincima ili tako nešto...
                    Last edited by Busby Babe; 13-12-17, 00:26.

                    Comment


                    • Taj sto si ga zagrlio mora da je bio Limar

                      E bogami da si bio na forumu dok je Kerik i dalje bio redovan u prvih 11, sigurno bi se svadjao sa ljudima svaki dan Malo ko je pljuvan vise puta od njega.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Zoao Mario za Miktarijana u januaru? Direktna zamena ili loan zamena?

                          Hmmmmmm.........
                          sigpic

                          Comment


                          • Manchester United

                            Ja sam isto za nekog mladjeg trenera, volio bih neku legendu Utd na klupi ali Gigs mi nema to nesto, Skols je povucen kao i Kerik. Geri se sjebao sa angazmanom u Valensiji i da ga postave to bi bas bio ogroman pritisak na njega ako ne krene sve od starta.
                            Bat vec ne znam, solidno to djeluje u mladjim kategorijama.

                            Nisam bas za Poketinja, on je meni dobar trener ali nema mentalitet pobjednika bar mi tako djeluje


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ne znam zasto bi se uopste za sad zamarali sa tim pitanjem, ali eto kad bi morao da biram nekog verovatno bi izabrao Simeonea ili Alegrija, od ovih iz PL mi Silva i Pok deluju kao najbolja resenja. Mada mislim da Mou ostaje jos minimum par godina ako ne i duze.



                              Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Jeste Skols povucen tip al mislim da bi im jebao kevu ako krenu da se mrcvare.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X