Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pod Murinjom smo stvorili vise sansi za sest meseci nego sa vanGlavonjom za citave dve sezone tako da nikako nije u pravu i naravno da koristi situaciju da napakosti klubu i da nahrani svoj ego. A pogledaj sta su navijaci na OT radili za vreme njegovog boravka na klupi ako si mozda zaboravio.
    Ne razumem da navijaci Junajteda ne vide koliko je Murinjov Junajted ispred onog tuznog tima koji nije imao ni glavu ni rep.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Naravno da Van Gaal nije spomenuo da smo pod njim igrali jako loše i dosadno ali ova njegova izjava se odnosi se na naše utakmice nego protiv manjih ekipa a ipak nazalost je u tom u pravu jer igramo nikako derbije a dobili smo samo arsenal i to samo zahvaljujući nevjerojatnoj utakmici De gei

      Nadam se da cemo u 1. Mjesecu dovesti bar jednog igrača jer nam jr neophodno ali ipak tesko je naci u zimskom roku odličnog dostupnog igrača


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Van Galu je najjaci potez bio kad se olesio i napravio show na onoj ceremoniji na kraju sezone Ja njega ne mogu da ne volim, samo zbog toga. Kakav je to majstor.

        Comment


        • Meni nedostaju njegove pres konferencije i nedostaje mi njegovo ubijanje moje nade da cemo nekad nesto uraditi. Sa Murinjom se i dalje nadam, a on me jebe. Lakse se zivelo sa LVG-om
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Bici, koliko ti cenis Murinja kao fudbalskog strucnjaka?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Bici, koliko ti cenis Murinja kao fudbalskog strucnjaka?
              Cenim ga dosta, ne svrstavam ga u sam vrh, ali mi ulazi u top 10. Nikako ga nisam zeleo u Junajtedu, ali sam rekao da cu ga maksimalno podrzavati ako dodje. Sto pitas brateu?
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Zato sto si napisao da se i dalje nadas sa njim. Sya mislis dokle moze Junajted u LS? I sta bi po tebi bila uspesna sezona? Kakvi rezultati - dometi?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Zato sto si napisao da se i dalje nadas sa njim. Sya mislis dokle moze Junajted u LS? I sta bi po tebi bila uspesna sezona? Kakvi rezultati - dometi?
                  Pa nadam se zato sto svakom top 10 treneru ako das 500 miliona, taj ima realne sanse da mu klikne sve. Do 500 miliona nam fali jos 2/3 igraca, tj. 2/3 pozicije. Ne znam dokle moze Junajted u LS, sa nekima mozemo da se teramo, protiv nekih nemamo sta da trazimo. Sve zavisi od zreba. Ocekivanja sam napisao jos letos, da se borimo za titulu do samog kraja sezone. Ne moramo da je osvojimo, samo da se borimo. I druga stvar je da prodjemo bar jednu ozbiljnu ekipu u LS. Od borbe nista, tako da nije ispunio moja ocekivanja.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Da sam na mjestu drvenog probao bih Grizmana dovesti u januaru. Atletiko ispao iz LS, u prvenstvu nemaju sanse a moci ce Kosta da im igra pa mozda treba probati dovesti Grizmana. Jeste da ne bi mogao u Ls da igra ali da se uklopi u ekipu, da se navikne ja fudbal u Engleskoj pa sto da ne i da se proba stici Siti jer sam ubijedjen da ce imat nekoliko kikseva do kraja januara. E sad dal Utd moze bez kikseva to je veliko pitanje, tesko ali jbg, moze se covjek nadati.

                    Ls prolaz u 1/4, tamo tesko da nece zapasti neko od Bajerna, Reala/Psz, Barsa/Celzi ali vidjecemo, otom potom. Mogu se i kockice posloziti, ko zna, daleko je februar, mart


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • I Mourinho bi jos gore serendao, a i LVG je u ovoj prilici. Fora je sto nije daleko od istine. Sto bi reko big shaq "check the statistics" , ali statistika iz mog ugla vara. Stvarno mi nije mnogo relevatno sto stvaramo šanse protiv donjeg doma.
                      Trener Uniteda mora da pruza uzbudjenje i radost u derbi utakmicama, u velikim utakmicama. To je United, da sam hteo drugacije, mozda bih svoje dragoceno vreme trosio na Arsenal iz prethodnih 10ak godina.
                      Ne pristajem na taj povrsni pragmatizam, to nas ne vodi nikuda. Ne bi imali ovakve deal-ove sa Chevroletom i Adidasom da smo bili klub za koji znas da ce posrano da odigra derbi.
                      Neka jebu sad Murinja svi, to je posao u Unitedu, na njemu je dokaze suprotno, da razuveri sve jer ne moze da krivi ljude sto su nezadovoljni kad se zna sta ce da radi u jacim utakmicama.

                      Ponovo se vracam na Liverpool, pretuzno je sto to radi po defaultu i protiv timova od kojih smo jači i koje bas treba da napadnemo
                      Last edited by Busby Babe; 12-12-17, 11:32.

                      Comment


                      • Meni uopste ne smetaju napadi na Murinja, Lukakua i ostale. Jbg ako si materijal za Utd prebrodices to i bices jos bolji.

                        Kad odigras kao p... onda treba da istrpis kritike zbog takve igre. A mnogo p... je u timu


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Van Gal misli da su navijači Junajteda u kolektivnoj amneziji i ne sjećaju se koliki smor je bio njegov Junajted, nisam od onih što ga samo pljuju, uradio je i dobre stvari, ali utakmice su mu bile sve samo ne zanimljive. Bože koliko je ono uspavljivajuće bilo, svi ostali klubovi Premijer lige su bili zanimljiviji od nas ali svi, pa i Sanderlend i tako te ekipe. Jedino proljeće 2015. mu odajem priznanje je bilo dobro, mart i april tačnije.

                          Sjetite se kako smo uživali prošle jeseni kad smo na Old Trafordu stvarali po 20 šansi bez obzira što bi na kraju kiksali, sama činjenica da stvaramo šanse nas je uveseljavala nenormalno. Eto toliko je dosadan bio Van Galov Junajted bio.

                          Nisam želio da budem ovako negativan o njemu, ali i on se gura sa komentarima baš posle poraza protiv Sitija. To što je derbije dobro igralo ne briše činjenicu da je sve ostalo bilo blago rečeno ispod očekivanja.

                          @Miki28 ja se slažem, treba kritikovati Murinja čim postoje argumenti za to, ne smijem on biti imun na to, od njega se očekuje samo najbolje. Ali ovo što radi LVG je isto što Mojes povremeno uskoči sa nekom izjavom. I Gigs bi mogao biti sujetan na Murinja jer je on mogao lako preuzeti klub 2016. pa nije i koliko sam upratio svi komentari su mu na mjestu.
                          Last edited by BorisUnited99; 12-12-17, 12:56.

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            I Mourinho bi jos gore serendao, a i LVG je u ovoj prilici. Fora je sto nije daleko od istine. Sto bi reko big shaq "check the statistics" , ali statistika iz mog ugla vara. Stvarno mi nije mnogo relevatno sto stvaramo šanse protiv donjeg doma.
                            Trener Uniteda mora da pruza uzbudjenje i radost u derbi utakmicama, u velikim utakmicama. To je United, da sam hteo drugacije, mozda bih svoje dragoceno vreme trosio na Arsenal iz prethodnih 10ak godina.
                            Ne pristajem na taj povrsni pragmatizam, to nas ne vodi nikuda. Ne bi imali ovakve deal-ove sa Chevroletom i Adidasom da smo bili klub za koji znas da ce posrano da odigra derbi.
                            Neka jebu sad Murinja svi, to je posao u Unitedu, na njemu je dokaze suprotno, da razuveri sve jer ne moze da krivi ljude sto su nezadovoljni kad se zna sta ce da radi u jacim utakmicama.

                            Ponovo se vracam na Liverpool, pretuzno je sto to radi po defaultu i protiv timova od kojih smo jači i koje bas treba da napadnemo
                            Ma neka jebu Murinja, sto da ne. Prosli ste u drugu fazu LS, drugi na tabeli, drugi najefikasniji napad, jedna od najboljih odbrana lige.
                            Da nije ovako nerealnog Sitija sad bi tog istog Murinja dizao u nebesa.

                            Klub je na pravom putu. Kliknuce sve i u derbijima gotovo sam siguran. Jedan je otac
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • To nije navijanje za United.
                              Jesmo drugi i prosli smo grupu, ali da budem uskren, meni ova sezona nije donela mnogo momentalnog uzbudjenja i radosti. Da mi je samo tako rigidno do rezultata, ne bih gledao stcaran fudbal i cekao po nedelju dana utakmicu, nego bih samo igrao FM sa Unitedom gde odigram 15, 20 utakmica u jednom danu.
                              Pa i na tom FM-u ti se useru u zivot ako ne igras napadacki sa Unitedom.

                              Nije da ne postujem ja Murinjov fudbal, ja ga tako igram. Burazer i ja se razumemo zatvorenih iciju i samo smo skoncentrisani na odbranu, fanaticno je igramo i imamo pristup "samo maks koncentracija, otvorice se neka prilika". I volim tako da igram, obozavam da se branim, kad igram fudbal opsednut sam pokrivanjem prostora, lepo mi je da frustriram duplo bolje od sebe, neke aktivne futsal igrace, kad nanizam po 5,6 pobeda.
                              Ali ovde pričam o Man Unitedu.
                              Manchester United nije najpopularniji klub na Svetu, sa najvecim prihodima i najvecom vrednoscu na Svetu zbog trofeja, jer nismo najtrofejniji na Svetu.
                              Na dugorocnom planu, bitnije je kako United igra i koliko poštuje svoj DNA nego pragmaticno ispunjavanje zadovoljavajucih, ali ne i najvecih, rezultata.
                              United ne bi bio United bez tog epicnessa u velikim mečevima.
                              Ovo sto smo igrali ove godine u derbi utakmicama veze nema sa epicness-om. Možda De Gea protiv Arsenal, pobeda protiv Tottenhama (but then again, it's just Tottenham)
                              Fora je sto sa Murinjom ja sad verujem da mi mozemo da budemo drugi (sto nije pravi Utd kriterijum) i da možemo da NAMUČIMO dosta jake ekipe u LŠ. Kod LVG-a, na kraju sezone nismo imali najbolje plasmane, ali smo barem imali momente od po mesec, 2 gde sam u fazonu "Dajte Barsu, dajte Real, sve mozemo da nadigramo". Iako dodje period gde protiv Sheff Utd u sredu, a u nedelju protiv Brnmota, ne stvorimo šansu.
                              Naravno nisam apsolutno presrecan kako je LVG radio, ali sam imao momente kad pustim Smithse najjace i pevam "Heaven Sent Us Louis Van Gaal".
                              Pa samo kad se setim one pobede 4-1 na Etihadu i nacin na koji smo ih razvalili, iako je igracki taj tim bio slabiji od City-evog mnogo. A sad cekam utakmicu na OT-u i znam da ce neko da nas gnjavi ceo mec.
                              Last edited by Busby Babe; 12-12-17, 14:33.

                              Comment


                              • Nova era batice, verovatno takav United vise neces gledati.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X