Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka čast @miki28 i @busby na komentarima
    City definitivno nije jačine Barce iz Pepovih dana ali mi smo je takvu učinili
    On nema niti Messia niti Iniestu niti sergia nego igrače koji su par stepenica ispod kvalitete tih igrača i opet dominira čudesno
    Uvjeren sam da smo ih napali da bi zabili bar jos 1 gol jer im je obrana jako losa i propusna


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Sta god da uradi Lukaku ove sezone a rad mene moze i 50 golova da da, njegov trenutak je bio vcrs i tu se katastrofalno pokazao
      Don't be silly. Njegov trenutak je cela sezona, kako se i ocenjuju igrači, a ne jedna utakmica ili čak i jedan mesec.

      Samo neke dramatike i kuknjave na ovom forumu, ili je crno ili belo, bukvalno nema između. Do skora je Lindelof bio "najgori odbrambeni u ligi", taman posla da se malo pričeka da se igrač privikne, jok, daj da ga prodamo odmah posle mesec dana, bukvalno se ide iz krajnosti u krajnost. A malopre čitam kako se Lukakuu priželjkuje i povreda, strašno...

      Ni navijači nisu ono što su nekad bili. I feel fecking old.

      Comment


      • 2008. smo razbili Barselonu u Španiji, u prvoj utakmici. Povukli smo se posle gola, ali ne mozete da poredite Barsu i City.
        Barsu stisnes i 10,15 minuta deluje ozbiljno taj presing i onda ti se Buskec i Xavi posprdaju sa presingom rutinski do bola. To sto je nama radio Buskec 2009. , a i 2011. Je bilo bas bolno. Imas dobar tim, mozda najjaci u Evropi, zagrejan, izadjes visoko da igras fudbal i onda ti se neko usere u život.

        City nije toliko moćan tom u svoje prve dve trecine, niti su ritineri kad imas kvalitet da ih stisnes. Ali su pak brzi...


        Zalosno je u sta je pretvorio Murinjo Ereru. Lik je bio dinamični plejmejker, sad je neka zujalica, kao sve ce da radi za tim.

        Comment


        • https://streamable.com/d2f74

          Uzas......

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            2008. smo razbili Barselonu u Španiji, u prvoj utakmici. Povukli smo se posle gola, ali ne mozete da poredite Barsu i City.
            Barsu stisnes i 10,15 minuta deluje ozbiljno taj presing i onda ti se Buskec i Xavi posprdaju sa presingom rutinski do bola. To sto je nama radio Buskec 2009. , a i 2011. Je bilo bas bolno. Imas dobar tim, mozda najjaci u Evropi, zagrejan, izadjes visoko da igras fudbal i onda ti se neko usere u život.

            City nije toliko moćan tom u svoje prve dve trecine, niti su ritineri kad imas kvalitet da ih stisnes. Ali su pak brzi...


            Zalosno je u sta je pretvorio Murinjo Ereru. Lik je bio dinamični plejmejker, sad je neka zujalica, kao sve ce da radi za tim.
            Nemoj tako ... cinjenica je da se od svih klubova u PL trenutno Siti najbolje nosi sa visokim presingom i najlakse znaju da se izvuku iz pritiska koji im protivnik nametne .... i sta se onda desava ako igras visoko i stisnes ih sa trojicom ili cetvoricom gore - eto njihovih igraca na centru terena a tebi ispala tri ili cetiri.... Zna to dobro i Murinjo i zato skoro uopste nije pokusavao tako nesto veceras. Lagano oni odrade dupli jen-dva i iznesu loptu. Videli smo kako se Junajted nosi sa tim presingom koji je Siti u odrednjenim trenutcima meca forsirao: TABLA!

            I glupo je i nema poentu porediti sada ovaj tim Sitija sa bilo kojim drugim timovima.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Moram da dodam da je Utd tj da su odredjeni igraci Utd takticki nezreli, da ne kazem glupi za nesto sto Murinjo pokusava da uradi u derbijima kad se vec odlucuje za takav stil.

              Gledao sam ga ranije sa Celzijem, pa sa Interom kao i 2 mandat u Celziju i kad je tim igrao dobro pa onda ode u goste i ide na parkiranje autobusa pa to je poezija bila za gledanje kako se tim kao TIM brani, tacno se zna ko sta radi, kako radi i sta se radi kad se uzme lopta. O presingu da ne govorim a to u Utd je bas problematicno.



              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Moram da dodam da je Utd tj da su odredjeni igraci Utd takticki nezreli, da ne kazem glupi za nesto sto Murinjo pokusava da uradi u derbijima kad se vec odlucuje za takav stil.

                Gledao sam ga ranije sa Celzijem, pa sa Interom kao i 2 mandat u Celziju i kad je tim igrao dobro pa onda ode u goste i ide na parkiranje autobusa pa to je poezija bila za gledanje kako se tim kao TIM brani, tacno se zna ko sta radi, kako radi i sta se radi kad se uzme lopta. O presingu da ne govorim a to u Utd je bas problematicno.



                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Upravo. Narocito na nekim mecevima unazad, danas i nije toliko lose bilo. Mislim da je to najvise zbog odbrane, nemamo klasicne bekove a i stoperi se nesto stalno povredjuju i nemamo standardnih 4 pozadi od kako je Mou dosao tako da to svakako utice. Ponovo maltene sve derbije smo i bez Pogbe igrali a on je dosta vazan sraf na sredini sa povezivanjem odbrane i napada a i da stane i zagradi loptu povremeno. Takva odbrana je timska i moraju se uigrati igraci ali kad se stalno menjaju onda je to tesko.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Nemoj tako ... cinjenica je da se od svih klubova u PL trenutno Siti najbolje nosi sa visokim presingom i najlakse znaju da se izvuku iz pritiska koji im protivnik nametne .... i sta se onda desava ako igras visoko i stisnes ih sa trojicom ili cetvoricom gore - eto njihovih igraca na centru terena a tebi ispala tri ili cetiri.... Zna to dobro i Murinjo i zato skoro uopste nije pokusavao tako nesto veceras. Lagano oni odrade dupli jen-dva i iznesu loptu. Videli smo kako se Junajted nosi sa tim presingom koji je Siti u odrednjenim trenutcima meca forsirao: TABLA!

                  I glupo je i nema poentu porediti sada ovaj tim Sitija sa bilo kojim drugim timovima.
                  Lagano rade one-two kad im pustas da rade to. Kad smo iz ocaja stisli visoko, gubili su se i predavali posed i to na ne bas najbolji način.
                  To što su se ljudi popalili sa ovim sranjem oko korner zastavice je priča za mediokritete koji će da se lože na to bez neke šire percepcije da to nije big deal, i da United nema levonogog fudbalera po levom boku i da je zbog toga bio problem da se oduzme lopta tu. Nego, ajde, nek se loži raja, ako joj toliko zanimljivo. Sterling ima jake i brze noge i jako težište, jbg to mu glavni (možda i jedini kvalitet)



                  Naši veznjači igraju preplitko. I Erera ako nema striktni man marking, on igra preplitko u odbrani.
                  Precenjuje Murinjo protivnike u ligi ove godine.
                  I cela ta priča kako Murinjo zna od čega da se pazi kad igra sa nekim je zamena teza. Murinjo u rukama ima dovoljno kvaliteta da igrom svoje ekipe ne dozvoli protivniku uopšte da igra nešto što želi da igra, odredjeni tempo. Ali da, ajde da se oduševljavamo što svakom protivniku omogući utakmicu kakvu oni žele i sad je super što tu dobro brani naš gol. Kao "dobro je pripremio meč, zatvorio je sve."
                  Pa sa ovakvom visokom, jakom, čvrstom i brzom ekipom, kao što je naša, normalno je da ćeš u gustoj zoni da zatvoriš sve.
                  Imaš igrače koji sa svojim dugim nogama pokriju sve.

                  Jbmlg, uopšte nisam zadovoljan.
                  Mislim da se Murinjo plaši blamaža, moram da priznam. Plaše ga ubedljivi porazi u derbijima.
                  Igrati na nerešeno na Old Trafordu protiv bilo koga je nedopustivo. Možda to zvuči otrcano, ali jednostavno je tako.

                  Murinjo postavlja taktiku iz nedelje u nedelje, ajde da kažemo da i nije loš u tom, štaviše dobar je u tome.
                  Ali United je možda uvek više bio strategija> taktika
                  Sa strateške strane, moram da priznam da nisam presrećan kako neke stvari radi Murinjo.

                  Herrera mi je baš ta neka slika Murinja.
                  Iskoristio je njegov karakter da momak gine na terenu, ne stimulisajući njegovu tehničku stranu, njegovu kreativnost, intuiciju itd.
                  A Herrera nije prirodno trkač ili krljator, već momak koji je u jednom momentu imao možda najbolji i unikatni first touch kad priima loptu po zemlji, i unikatan pas u prazan prostor.
                  Sad je neka zujalica čija je intuicija i konfidens ubijena. Samo zato što je kao lik car i hoće da se valja po blatu. Dobio je sada primarno ulogu nekog krljatora, samo zato što pored igranja fudbala, spreman je i da se kida u blatu i da trči zarad tima.
                  Last edited by Busby Babe; 10-12-17, 21:51.

                  Comment


                  • Nanio je njemu celavi ozbiljne traume.

                    Comment


                    • Ispala frka izmedju igraca posle meca, izgleda i Zoze umijesan.
                      Vrvt htjeli igraci Sitija da se zahvale Romu

                      I treba da im nabijaju na nos da su ih dobili. Nek im bude za nauk pa nek opet izadju ko pic...


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ja sam ovaj meč prežalio još onomad kad smo igrali protiv Liverpool-a kad sam bio zaista besan i isfrustriran.
                        Tad sam znao kako će da bude sa City-em.. A i jesmo zaslužili ovo.

                        Nakantaće nas tip 3:1, 4:1 na njihovom terenu.


                        Niti pa mogu nešto mnogo da kritikujem nekog igrača. Jeste Lukaku usrao danas, i to big time usro'.
                        No, neke stvari se ne mere još (ali kad kažem to, to ne znači nužno da je jedini kriterijum broj trofeja i plasman na kraju sezone)
                        Dajemo mu priliku, lično verujem u njega (pored toga što ga gotivim kao funny trolera) i nadam se da Mou zna bolje od mene, ali neke stvari me užasavaju.

                        Comment


                        • Sad ostatak sezone moze da se isprati bez sjekiracije. Zavrsavamo lagano u prvih cetiri... Boli me ona stvar da li ce to biti drugo ili cetvrto mjesto.

                          Vidim da se dosta forumasa radovalo danas. Izgleda se duboko urezali kompleksi koje je stari nabijao dvaes i kusur godina. Lijepo je to.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Ispala frka izmedju igraca posle meca, izgleda i Zoze umijesan.
                            Vrvt htjeli igraci Sitija da se zahvale Romu

                            I treba da im nabijaju na nos da su ih dobili. Nek im bude za nauk pa nek opet izadju ko pic...


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Igrači citya preglasno slavili pobjedu u svlačionici pa Joseu to smetalo naravno i išao ih stišati a ovi ga polili vodom i onda uletili naši igraci i lukaku pogodio artetu bocom u glavu


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • On jednostavno ne radi dovoljno za momčad, koliko god Mourinho tvrdio suprotno. Nitko se nije žalio na početku sezone, no Lukaku dosad nije opravdao 80 milijuna eura koliko je klub u njega uložio. Žao mi je što to moram reći, ali sve što radi je sekundu ili dvije presporo"

                                "Razlika između vrhunskih i dobrih napadača je jednostavna. Vrhunski napadač dobije jednu šansu, kakvu je imao Lukaku i zabije gol. I tu nema priče, to se mora zabiti. Nadam se da se osjeća kao što sam se i ja osjećao kad bih promašio takvu priliku. Mene je to proganjalo do sljedeće utakmice i ne bih se smirio dok nisam ponovno zabio", dodao je Shearer.

                                U pravu je Shearer


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X