Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I samo čekam sada da neko okači da je LVG produžio ugovor sa unitedom.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Now, let's address Scoring and Defensive records under Mourinho teams.

      Leagues only.

      U spojleru ide ovo.
      Spoiler

      2014-15:

      Second most goals scored
      Best defensive record

      13-14

      Third most goals scored (with Ba and Torres as main strikers)
      Best defensive record

      12-13

      Second most goals (103)
      Third best defensive record (42)

      11-12

      Most goals scored (121)
      Second best defensive record (32)

      10-11

      Most goals scored (102)
      Second best defensive record

      09-10

      Most goals scored
      Best defensive record

      08-09

      Most goals scored
      Best defensive record

      06-07

      Second most goals scored
      Best defensive record

      05-06

      Joint most goals scored
      Best defensive record

      04-05

      Second most goals scored
      Best defensive record

      03-04

      Most goals scored
      Best defensive record

      02-03

      Second most goals scored
      Best defensive record


      Daj neka ozvanice ovo kao Siti sa Gvardiolom, da se ne nerviram do kraja sezone
      Last edited by Ser Gagi; 04-02-16, 20:21.

      Comment


      • Kako se odmah oseti neka vrsta optimizma u ovoj temi...

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • RIP Gigsov deda.

            Comment


            • Ovo mi je prosto neverovatno, ako je istinito...

              "Manchester United is the side that offered €190m for Neymar. He has still two years left on his contract but you all [the media] can be calm as my son is so happy here."

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                but you all [the media] can be calm as my son is so happy here."
                Ipak treba još miliona iskrcati. Dobro tvrde pazar, moram priznati.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Odgovorio ti je Gigsi u moje ime.

                  Nikad ja nisam bio protiv Murinja ali zna se da je za mene Gvardiola na prvom mestu, posle njega ide dvojac Čolo/Murinjo. Pošto do prvog nećemo moći u skorije vreme, ostaje drugi. Prezadovoljan bih bio kad bi Žoze došao kod nas.
                  Plus jedan.

                  Ali priznaj da se CBJ pokazao bolje nego što ti se učinilo posle meč-dva. Pogotovo kad se uzme kao faktor trenutak upada, moral, negativan niz, nedostatak samopouzdanja i fome čitavog tima, neiskustvo i naprasno izvlačenje iz šešira i guranje u vatru. Jako hladno i profesionalno je dečkonja uleteo, pri tom još uvek nije imao oscilacije kakve smo gledali kod Varele, MekZvera i ostalih mladih i "mladih" koji su povezali više od dve tekme. Bilo bi upadljivije da nije generacija vanzemaljca Martiala.

                  Martial ako ovako nastavi, možda napravi oprost za sve ostale Van Galove trvrdoglavosti i nepotrebne igrarije.

                  Comment


                  • CBJ mozda deluje hladnije na terenu ali meni Varela deluje kao mnogo ozbiljniji potencijal. Dzekson je prespor za beka, odlicno distribuira loptu, tacno ima resenje u bilo kojoj sitaciji da se nalazi, kao plej odigrava iz prve. Solidno i cita igru, slab je jos uvek u duelima (razumljivo), ali nedostatak brzine/pokretljivosti ce ga kostati neke ozbiljnije price.

                    Sto se Varele tice, ja bih njega dok se Sou ne oporavi prebacio na startnog d beka a Darmjana na levog.

                    Edit. Steta izgleda da je skinut klip, njegova partija protiv Spanije na SP U20 u, ako se ne varam 1/4 finalu. Lik je unistio Delofeua, Urugvaj imao najbolju odbranu na prvenstvu.
                    Last edited by ExEric; 04-02-16, 21:11.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Abel Brodersen View Post
                      Plus jedan.

                      Ali priznaj da se CBJ pokazao bolje nego što ti se učinilo posle meč-dva. Pogotovo kad se uzme kao faktor trenutak upada, moral, negativan niz, nedostatak samopouzdanja i fome čitavog tima, neiskustvo i naprasno izvlačenje iz šešira i guranje u vatru. Jako hladno i profesionalno je dečkonja uleteo, pri tom još uvek nije imao oscilacije kakve smo gledali kod Varele, MekZvera i ostalih mladih i "mladih" koji su povezali više od dve tekme. Bilo bi upadljivije da nije generacija vanzemaljca Martiala.

                      Martial ako ovako nastavi, možda napravi oprost za sve ostale Van Galove trvrdoglavosti i nepotrebne igrarije.
                      Solidan je bio Džekson na par poslednjih utakmica. Siguran je, staložen, to mi se kod njega sviđa. Tehnički dosta dobar. Ona asistencija za Lingarda je bila odlična, oštro u peterac. Ali i dalje mislim da bi on trebalo da je štoper i da mu je tu budućnost. Može on da zamaskira svoju tromost na nekoliko utakmica, ali kad tad će da se pojavi neko prebrzo krilo koje će da učini da izgleda kao amater i onda ćemo svi kolektivno da psujemo prvo njega, onda trenera i klub.

                      Mlad je, talentovan, dobio je solidnu minutažu ove sezone, iskoristio je na dobar način reklo bi se, a što je najbitnije nije imao nekih ozbiljnih brainfartova koliko sam ja zapazio, iako su oni u opisu posla naših defanzivaca na nekim utakmicama. To je za pohvalu.

                      Comment


                      • I Varela i CBJ uskoro dobijaju nove ugovore.

                        Poslato sa htc
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Obrukao se Jesse Mozda je mislio od kad se igra PL, 92/93 sezona ali opet to su 13

                          Comment


                          • Samo da se dovede Murinjo. Neka Van Gala do kraja sezone, a onda najveci da preuzme palicu. Em ce dobiti dobru bazu, em ce imati neogranicen budzet. Pritom bi se nenormalno razvilo rivalstvo sa Sitijem i Gvardiolom, a Zoze vec zna kako da izadje na kraj sa svim problemima i rivalima
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Samo da se dovede Murinjo. Neka Van Gala do kraja sezone, a onda najveci da preuzme palicu. Em ce dobiti dobru bazu, em ce imati neogranicen budzet. Pritom bi se nenormalno razvilo rivalstvo sa Sitijem i Gvardiolom, a Zoze vec zna kako da izadje na kraj sa svim problemima i rivalima
                              Dok mu ne prodje rok upotrebe, a onda Titanik fazon

                              Malo je reci da sam sokiran glasanjem u anketi. Pitam se gde su nestali ti sistemi vrednosti u ljudima kada bi izabrali za menadzera coveka koji je prevario svoju zenu sa zenom rodjenog brata. Ja takvu osobu ne bih postavio ni za domara kluba (ukoliko uopste postoji takva funkcija ).

                              Comment


                              • Vengeru rok prosao ima 10 godina

                                Sto se Bortvika tice i ja sam da on predje na mjesto stopera. Cak sam i iznenadjen sto ga Van Gal tu nije probao. Em je ljevak, em ima tehniku, on i Smoling djeluju kao logican spoj. Onda moze lijepo Bolind da igra lijevog beka, a Darmijan da je desno dok se ne vrati Toni, kad se vrati onda Mateo neka predje na lijevu stranu.

                                Varela zaista ima potencijal da bude dobar bek ali je kriminalan bio u par utakmica defanzivno. Bortvik je mnogo ozbiljniji u defanzivi, ali neko ko je visok 190 tesko da moze biti vrhunski bek, ne moze on nikad imati potrebnu brzinu i eksplozivnost, iako je tehnika izuzetna za tako mladog defanzivca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X