Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Dave saves.
    Gorecka ako dodje bi imao pravo nastupa u Ls? Njemu istice ugovor na kraju sezone?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Danas procitah da bi Pogba zbog ironicnog aplaudiranja sudiji mogao uz ove tri utakmice suspenzije zaradi jos jednu ili dve. Sta mislite koje su sanse za tako nesto?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment




      • Pol Pogba je pokanio ovog decka na utakmicu Lige Sampiona na Old Traffordu, svaka cast Polu

        http://ekipa.mk/jane-velkovski-koga-...chna-kolichka/

        Comment


        • Ja sam mislio da je to vec uracunato... Sad iskreno mislim da je mnogo 3 utakmice za ono. Jeste neoprezan start ali ne deluje mi da je bilo namerno. Da je hteo namerno da ga zgazi, ne bi aplaudirao. Sta znam...

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

          Comment


          • Comment


            • "In real time, Pogba is stretching to get a touch on a loose ball and Bellerin is — well, who knows what Bellerin is doing? He’s on his knees, his trailing leg extends behind him, it is not so much a tackle as a contortion. He looks like he’s trying to build the base of a gymnastic pyramid."

              XD

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Danas procitah da bi Pogba zbog ironicnog aplaudiranja sudiji mogao uz ove tri utakmice suspenzije zaradi jos jednu ili dve. Sta mislite koje su sanse za tako nesto?
                Originally posted by bici View Post
                Verujem da ce aplauz kojim je Pogba nagradio sudiju, nagraditi njega jos nekim dodatnim mecom suspenzije.
                Bice to dodatnih mec ili dva.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Sir Alex Ferguson missed two matches during his time at United. One for his son’s wedding. The other? To scout David de Gea. This is class. Sir Alex knew!



                  Stari

                  Comment


                  • Originally posted by Stevudza11 View Post
                    Ja sam mislio da je to vec uracunato... Sad iskreno mislim da je mnogo 3 utakmice za ono. Jeste neoprezan start ali ne deluje mi da je bilo namerno. Da je hteo namerno da ga zgazi, ne bi aplaudirao. Sta znam...

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Svaki direktan crveni od prosle ili preprosle sezone je 3 meca pauze tako da nije dodatno kaznjen zbog starta. Ne verujem ni da ce biti dodatnih kazni.
                    Po meni i dalje nije ono bas za crveni jednostavno start na loptu a i Belerin nije jasno sta radi onde, cak se na snimku vidi da je Pogba dotakao loptu. Nagazio ga jeste, namerno svakako nije. Jbg zbog gazenja mora crveni iako sam vidjao i gore startove da prolaze sa zutim. Sve u svemu 3 meca i to je to, ne verujem da ce biti dodatnih kazni. Ono u neku ruku je ovo i dobro za derbi. Svi neka pricaju o Pogbi i crvenom da se rastereti pritisak a ekipa da se sto bolje spremi.

                    Comment


                    • Paul Pogba will miss Sunday's Manchester derby after Manchester United decided not to appeal his three-game ban for red card at Arsenal.
                      Propušta Siti i Bornmut kući i Vest Brom u gostima. Pregrmimo li ovo bez njega onda nije ni loše, odmoriće malo.

                      Comment


                      • Velika steta je ovaj ban. Taman smo povezali koju utakmicu s njim u timu i dobili i sad opet ga nece biti 3 meca. I mislim da ipak i bez Pogbe mozemo da dobijemo City za vikend.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Oliver sudi derbi.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Pogba bas odmori ove sezone. Bar ce biti svjez za ludnicu krajem mjeseca

                              Valjda je Zoze spremio neki specijalitet, da je Pogba tu ne bih ni sumnjao u pobjedu a ovako opet malo opreza. Siti se nudi, Utd mora to iskoristiti


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Bice jebano i protiv Vest Broma bez Pogbe na strani.

                                Sad protiv City-a očekujem jednu torturu. Zakasniću malo sa skijanja namerno da propustim barem neki deo te torture.

                                5-4-1 očekujem, a u sreidni Matić, Fellaini (ako se oporavi), ispred Lingard i Martial/Rashford. Nećemo moći da držimo loptu ni 25%.

                                Comment

                                Working...
                                X